Şimdi Ara

Hotiç İndirim - Markafoni (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya bu markafoni gibi sitelerden alınan ürünler nedense bana hiç orjinal gelmiyor.Birkaç kere de ürünler orjinal değil demişti birkaç arkadaş.Bu sebepten dolayı da bir ön yargı oluştu gerçekten öyle mi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Ya bu markafoni gibi sitelerden alınan ürünler nedense bana hiç orjinal gelmiyor.Birkaç kere de ürünler orjinal değil demişti birkaç arkadaş.Bu sebepten dolayı da bir ön yargı oluştu gerçekten öyle mi :D

+1 2-3 siparişimi iade ettim. Trendyol ve Markafoni'den hele hele de ayakkabı ise uzak duruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

quote:

150tl üzeri 25tl indirim yapan kod var elimde. bir arkadaştan 5tlye almıştım.kullanamayacağım çünkü alacağım ürünün bedeni kalmamış 4tlye satıyorum. ilgilenen pm atsın lütfen

hesaptaki çekle birleşiyor mu?

birleşiyor hocam. zaten indirim kodu sadece. giriyorsun 25tl düşüyor.

hocam çek duruosa bana lazım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07chn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

quote:

150tl üzeri 25tl indirim yapan kod var elimde. bir arkadaştan 5tlye almıştım.kullanamayacağım çünkü alacağım ürünün bedeni kalmamış 4tlye satıyorum. ilgilenen pm atsın lütfen

hesaptaki çekle birleşiyor mu?

birleşiyor hocam. zaten indirim kodu sadece. giriyorsun 25tl düşüyor.

hocam çek duruosa bana lazım ;)

akşamdan sattım hocam böyle indirimde kupon mu kalır :)
  • quote:

Ya bu markafoni gibi sitelerden alınan ürünler nedense bana hiç orjinal gelmiyor.Birkaç kere de ürünler orjinal değil demişti birkaç arkadaş.Bu sebepten dolayı da bir ön yargı oluştu gerçekten öyle mi :D

ben 1 sene öncesi sarı renk cat bot almıştım hala kullanıyorum gayet memnunum. hatta aldıktan sonra normal mağazalardakiyle karşılaştırdım aynısı yani sahtelik gibi bir olay yok. bence güvenle alabilirsiniz
  • banada çek lazım 89 luk ayakkabı alıcam.
  • 20 tl altlimitsiz kodu olan var mı peşin para
  • Timberland bot ve Pierre Cardin terlik almıştım geçen yıl. Kesinlikle orjinal. Şu an bekleyen bir Lacoste, bir Nine West, bir de Hotiç siparişim var. Markafoni ve Morhipo'dan alışveriş yaparken hiç tereddüt etmiyorum orjinallik konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

+1 2-3 siparişimi iade ettim. Trendyol ve Markafoni'den hele hele de ayakkabı ise uzak duruyorum.

Markafoniden alınma Timberland bot giyiyorum şu an.

Oldukça memnunum.

Çekler + Enpara v.s. ile 115 lirayamı ne gelmişti.

Bu Hotiç kampanyasından anca eşime bir tane Çizme alabildik 69 liraya tükenmişti hepsi.
  • arkadaşlar burdan sipariş veripte siparişi eline ulaşan varmı acaba
    benim aldığım ayakkabıyı tedarşk edemedikleri için bugune kadar bekleyip iade yapıyorlar bana birşey sormadılar saçma sapan işler yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

arkadaşlar burdan sipariş veripte siparişi eline ulaşan varmı acaba
    benim aldığım ayakkabıyı tedarşk edemedikleri için bugune kadar bekleyip iade yapıyorlar bana birşey sormadılar saçma sapan işler yapıyorlar.

Benim aldığım ayakkabılar yaklaşık 3 gün önce teslim edildi. Siz musteri hizmetleri ile bi görüşün isterseniz.bi sorun çıkmıştır muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginturaman

quote:

quote:

Oldukça memnunum.

Bu Hotiç kampanyasından anca eşime bir tane Çizme alabildik 69 liraya tükenmişti hepsi.

bugun 40 tlye timberland bot satıldı... orjinal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: Enginturaman

quote:

quote:

Oldukça memnunum.

bugun 40 tlye timberland bot satıldı... orjinal..

Nerede?
  • markafoni gün içinde kaldırmıs bi kac indirimi niyeyse.
  • bitmis bir fırsat neden hala burada duruyor? kaldırın şunu gitsin!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.