Şimdi Ara

Hotbirdde yeni spor kanalı biss ile çözülüyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 Ağustosta yayın hayatına başlayan Eleven Sport Network kanalı Ligue 1,FA Cup,İtalya Serie A gibi önemli lig ve kupaları yayınlayacak.Frekansı: 11727 V 27500 Hot Bird 13.0°E
    Kanal mpeg4 yayın yaptığından Hd receiver gerekli.

Kanal BİSS şifreleme sistemini kullanmaktadır..

Biss:11 12 13 36 11 12 13 36
    benim cihazım Hiremco Fx turbo Hd ama ben biss'i girmeme rağmen açamadım açabilen arkadaşlar olursa buradan nasıl yaptıklarını yazarlarsa herkes açabilir.

• satem S kullanıcısına yanıt
    Bazı uydu alıcılar için Service ID değerini de girmek gerekiyor. Openbox SX4 Base HD uydu alıcısı için manuel olarak biss eklerken 35DC olan Service ID değerini de girince kanal açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

Bazı uydu alıcılar için Service ID değerini de girmek gerekiyor. Openbox SX4 Base HD uydu alıcısı için manuel olarak biss eklerken 35DC olan Service ID değerini de girince kanal açıldı.

kanal hd mi acaba..tavsiye eder misiniz
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Kanal HD. İngilizce dil seçeneği mevcut. Gün boyu futbol karşılaşması ve tekrarlarını yayınlıyor. Haftada 4 tane de NBA maçı yayınlayacakmış. Yalnız kanalın ileride platform kanalı olma ihtimali var. Şimdilik iyi gidiyor.
  • Bunun oscam için biss keyi nerden bulabiliriz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Bunun oscam için biss keyi nerden bulabiliriz acaba

Turkeyf.o.rum biss bölümüne bak orda kesin vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 23 Ağustos 2015; 13:10:07 >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Bi bakalım teşekkürler

• ayrıntılar turkey forumda biss kısmında yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairtail -- 23 Ağustos 2015; 18:35:15 >
  • kanal açıldı bilgi için teşekkürler..
  • beyler benim uydu alıcısı jemason biss keyi girdim ancak 4 rakamlı servis kimliğinide girmem gerek!bana 4 haneli rakam lazım nasıl bulabilirim onu??ayrıca cccam server olmasına ragmen açılmadı kanal ilginç.

edit :buldum 35DC service id...başkalarına lazım olur belki ve şuan barça maçı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 23 Ağustos 2015; 21:07:06 >
  • Kanal ismi taramada ELEVEN_BEL_BCKP ismiyle çıkabiliyor. Aynı frekansta 20 civarında reklam içerikli kanal da bulunduğu için dikkatlerden kaçabilir. Güzel bir kanal. İspanya La Liga maç yayınlarına da başladı. Sayesinde Hotbird uydusuna can geldi.

Yalnız bulunduğum binada santrala 25-30 metre mesafedeyim. Sinyalleri genel olarak zayıf alıyorum. SuperTennis HD kanalını hiç alamıyorum. RSI LA HD 1-2 ve diğer SRF kanallarında gündüzleri yine sinyal kaybı yaşıyorum. ELEVEN SPORT kanalında ise 21.00-05.00 arası sinyal alamıyorum. Sistem kurulalı 2.5 sene oldu. Yeni sayılır yani. Kablo ve diğer ekipmanlar iyi durumda. Sistemdeki Türksat ve Eutelsat 7A uydularında hiç sıkıntı yok. İlk zamanlar tercih etmediğim bir uydu olduğu için o zamanki sinyal durumunu bilemiyorum. İnce ayar da istiyor olabilir. LNB değişimi de gerekebilir.
  • Arkadaşlar hiremco ile bu kanalı izleyen varsa nasıl yaptığını yazabilir mi?
  • atlanta g4 te yapamadım bilen varmı acaba
  • Azerspace de nba yok eğer oluyorsa bunu yapabilirim
    Azerspace gibi buna da tek lnb taksak oluyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neta 6500 için biss key girmek gerekir mi acaba?
  • kanal uçmuş galiba,servis bulanamadı diyor
  • Kanalın yayını kesildi. Polonya Polsat platformuna geçme ihtimali var. 1 hafta içinde belli olur

• quote:

Kanalın yayını kesildi. Polonya Polsat platformuna geçme ihtimali var. 1 hafta içinde belli olur

Oraya geçerse,cccam ile açılır anca!geçerse oraya buraya yazarsan sevinirim dostum
  • quote:

Kanalın yayını kesildi. Polonya Polsat platformuna geçme ihtimali var. 1 hafta içinde belli olur

hocam polska ya geçmiş fakat frekansını bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • Yarn gece milan inter maci var. Bu kanali izleyebilen varmi arklar?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.