Şimdi Ara

HOTBIRD İÇİN ALICI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Hotbird'deki şifreli kanalları izleyebilmek için hangi uydu alıcısını önerirsiniz? Next HD Minix modelleri işimi görür mü sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes Neta 6400 HD diyor dostum, hd yayınlardaki kalitesi nedir bilmiyorum ama çok öneriliyor bende sana önereyim
  • cartographer C kullanıcısına yanıt
    Neta 6400 görüntü kalitesi olarak güzeldir ama bahsettiğiniz kanalları çözmez. Dediğiniz cihaz o işi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Merhaba arkadaşlar, Hotbird'deki şifreli kanalları izleyebilmek için hangi uydu alıcısını önerirsiniz? Next HD Minix modelleri işimi görür mü sizce?

bi tanıdık next amigo kullanıyor ve kanalları çözüyor.
  • Eğer Next minix alacaksan Amigo tavsiyemdir.1 yıllık Freeshare var hotbirddeki şifreli kanalların çoğunu çözer.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Eğer Next minix alacaksan Amigo tavsiyemdir.1 yıllık Freeshare var hotbirddeki şifreli kanalların çoğunu çözer.

Öncelikle herkese teşekkür ederim. Amigo dışındakilerde freeshare yok mu? Bir de 1 yıl dolduktan sonra yıllık ne kadar?

• quote:

quote:

Eğer Next minix alacaksan Amigo tavsiyemdir.1 yıllık Freeshare var hotbirddeki şifreli kanalların çoğunu çözer.

Öncelikle herkese teşekkür ederim. Amigo dışındakilerde freeshare yok mu? Bir de 1 yıl dolduktan sonra yıllık ne kadar?

Amigo dışındakilerde de var ama aktif değil, serverleri sorunlu bildiğim kadarıyla.1 yıldan sonra satmıyorlar galiba kendi satış siteleri olan NextBurada sitesinde CCcam var ama ne kadar iyidir-kötüdür bilemem satın alan birinden öğrenebilirsiniz ancak.

• quote:

quote:

quote:

Amigo dışındakilerde de var ama aktif değil, serverleri sorunlu bildiğim kadarıyla.1 yıldan sonra satmıyorlar galiba kendi satış siteleri olan NextBurada sitesinde CCcam var ama ne kadar iyidir-kötüdür bilemem satın alan birinden öğrenebilirsiniz ancak.

Anladım, çok teşekkür ederim kardeş. İyi bayramlar herkese bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartographer -- 4 Ekim 2014; 13:12:51 >

• Arkadaşlar Next Minix Black Plus şifre çözebiliyor mu? Wi-Fi özelliği de olduğu için daha kullanışlı geldi bana?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün Teknosa'da bu freeshare olayını sordum yok öyle bişi falan dediler. Şifreli yabancı kanalları izleyemiyormuşuz. Acaba bilgisi mi yok yoksa bu sistem kaldırıldı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cartographer C kullanıcısına yanıt
    Konuyu bilmiyorum ama teknosadakilere bu ceptelefonu kaç megapiksel diye sor onu bile bilmez:-D çok cahil elemanları var.özelliklerini anlat diyorum süper abi çok güzel abi al pişman olmazsın falan diyolar.pazarlama olayı kakalama üzerine kurulu:-D

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Konuyu bilmiyorum ama teknosadakilere bu ceptelefonu kaç megapiksel diye sor onu bile bilmez:-D çok cahil elemanları var.özelliklerini anlat diyorum süper abi çok güzel abi al pişman olmazsın falan diyolar.pazarlama olayı kakalama üzerine kurulu:-D

Valla ben de öyle düşündüm de epey kesin konuşunca kafam karıştı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.