Şimdi Ara

Hoşunuza gidebilecek yabancı Abur Cuburlar [SS'li] ❤ ♕ ☺ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
9
Favori
9.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • OREO:Yoğun bir tadı var fakat çikolata sevmeyen bir insanı bile baymıyor.
    RAFFAELLO:Hatırladığım kadarıyla hindistan cevizi ve sütlü bir şeydi.Ama tadı tabiri caizse 10 numara 5 yıldız.
    NUSSKNACKER:Bildiğimiz fındıklı çikolata.Tadı Türkiye'mizdekilerden kat kat güzel ama fazla da abartmamak lazım.
    TOFFİFEE:Damağa yapışıyor bir süre sonra çok tüketince ama karamelli ve fındıklı güzel bir çikolata.
    CADBURY TURKİSH:İçinde çileğe benzer bir tat olan sütlü çikolata.Tadı bayağı güzel ama dişlere pek faydalı değil.
    Bunlar dışında diğerlerini denemedim ama şu nutella fenaymış. Türkiye'de hiç denk gelmedim var mı bunlardan?

• quote:

Orijinalden alıntı: DejaReM

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

quote:

Orijinalden alıntı: DejaReM

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Hoşunuza gidebilecek yabancı Abur Cuburlar [SS'li] ❤ ♕ ☺

Türkiyede en çok %85liğini buldum ama bu daha da güzeldir heralde hiç yemedim ama.

çok acı olduğu öyle haybeye yenemeyeceğini söylüyorlar. Bende bulsam alırım.

%85in tadı normal geldi bana herkes ona da acı demiş ama asıl çikolata böyle olmalı bence. Çikolata diye basıyorlar şekeri ne tat var ne bir şey yediğin tek şey şeker oluyor.

Zaten pahalı olduğundan istesen bile bi oturuşta yiyemiyorsun aldığım zaman 1 paketi genelde 2 haftada bitiriyorum

haklısın çikolata dediğin böyle olmalı. Türkiyede yapılanlara glikoz şurubu katıyorlar, birde bitter diye kakalıyorlar. Gerçek çikolatada en az %70 kakao olmalı. Realde vardı sanırım %99 bulursam alırım bende.

Geçen gün bunun %85liğini alırken yanında

Hoşunuza gidebilecek yabancı Abur Cuburlar [SS'li] ❤ ♕ ☺

şundan aldım. Ya arkadaş aralarında bu kadar mı tat farkı olur lindt ten yiyorum bildiğin has kakao tadı geliyor. Ülkerden yiyorum şekerin üstüne kakao serpiştirilmiş gibi tat geliyor. Halbuki kakao oranları da her ikisinde de aynı neredeyse.

• Okabe Rintarou kullanıcısına yanıt
    Bildiğin çikolata onigiriyle alakası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Neo|

Guylian müthiş bir sey gerçekten.Amcam rusyadan gelirken getirir hep , bir kutuyu tek gomuyom

Guylian candir ya muthis birsey

• NUMBER ONE=OREO

• Birde Amerika'da baya tüketilen Twinkie var dizilerde, filmlerde çok karşınıza çıkar. Bulabilirsem tadına bakmayı çok istiyorum baya yağlı ama.. :P

Hoşunuza gidebilecek yabancı Abur Cuburlar [SS'li] ❤ ♕ ☺  Hoşunuza gidebilecek yabancı Abur Cuburlar [SS'li] ❤ ♕ ☺

Birde youtube da böyle bir kanal var. Japon bir bayan ülkelere göre abur cubur incelemesi yapıyor:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz. Zeus -- 9 Şubat 2015; 2:09:19 >

• offf olsa da yesek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.