Şimdi Ara

Hosting Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imperium -- 24 Ağustos 2013; 21:05:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imperium

ŞU an Natronun 100 dolarlık (190 tl filan)http://www.natro.com/webHosting/ paketini kullanıyorum yakında süresi bitecek ben buna benzer bundan ucuz alternatif bir hosting firmasi arıyorum.

İstediğim genel özellikler şöyle
    1. en az 10-12 tane site hostu
    2. en az 15-20 GB disk alanı (limitsizde olablilir)
    3. Linux host php kullanılacak
    4. mysql veritabanı en az 25 adet (sınırsızda olabilir)
    5. firma en az orta kaliteli ve güvenli olacak
    6. sitelerimin orta hızda açılacak kadar hızlı olması yeterli ziyaretçi sayılarım çok yüksek değil buna göre;

5. fiyatı natrodan ucuz ortalama 100-150 tl arasında bir hosting veren bir firma biliyormusunuz. ve tavsiyeleriniz nasıl?

Açdığım yeni konuya baka bilirsiniz. Limitsiz Web hosting sadece 1 kuruş.

• quote:

ŞU an Natronun 100 dolarlık (190 tl filan)http://www.natro.com/webHosting/ paketini kullanıyorum yakında süresi bitecek ben buna benzer bundan ucuz alternatif bir hosting firmasi arıyorum.

6. sitelerimin orta hızda açılacak kadar hızlı olması yeterli ziyaretçi sayılarım çok yüksek değil buna göre;

5. fiyatı natrodan ucuz ortalama 100-150 tl arasında bir hosting veren bir firma biliyormusunuz. ve tavsiyeleriniz nasıl?

Merhaba;

Tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız,

Çoklu hosting paketleri web sitemizde reseller hizmeti olarak yer almaktadır.http://www.proirc.net/reseller-hosting.php adresinden ayrıntılara gözatabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan paketin siparişini verebilirsiniz.

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net
    Alper İZGÜDEN

• quote:

Şurada ve burada aradığın özellikli paketlere benzer paketler mevcut, iki firmada iyi hizmet sunar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rıhtım79

quote:

Şurada ve burada aradığın özellikli paketlere benzer paketler mevcut, iki firmada iyi hizmet sunar.

aysima benim listemdeydi ama nasıl olduğunu iyimi kötümü bilmiyordum. Önerin için teşekkürler

• quote:

www.RonaxHost.com'u tavsiye ederim.
    Ben başvuru yaptım çalışan olarak aylardır onlarla çalışıyorum.
    Türk olduğum için ronaxhost türkiye temsilci sitesinin başna geçebilirim. Dilersen yardımcı olurum.
    Fiyatlarında çok uygun olduğunu düşünüyorum Custom pakette fiyat düşmeleri için yardımcı olurum eğer iletişim kurarsan.
    Ozelden yaz istersen (PM)

Custom paket oluşturma şansınızda var bu arada :) O konuda yardımcı olurum. Yani özelliklerini siz belirliyosunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 88emirhan -- 4 Temmuz 2013; 22:53:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rıhtım79

quote:

aysima benim listemdeydi ama nasıl olduğunu iyimi kötümü bilmiyordum. Önerin için teşekkürler

destek ve uptime konusunda 2 firma ilede çalıştım bilişim ile hala çalışıyorum aysima da iyidir, hatta şurası çok daha iyidir ama fiyatları biraz yüksek mi ne. iyi forumlar.

• merhaba arkadaşlar ben profesyonel değilim ama M2host firması ile çalışıyorum.ve de çok memnunum.Üstelik her şey limitsiz ve 36 ay sınırsız hosting ve 1 yıl bedava domain 36 dolar.Bence çok uygun.isterseniz M2host.com u ziyaret edin isterseniz benim referansım ile hizmet satın alarak bana da yardımcı olabilrsiniz.Şimdiden teşekkürler referansım ile M2host.com
     Hosting Önerisi

• quote:

Orijinalden alıntı: zum2002

Merhaba !

Hosting Önerisi

Sirket Unvani: VEBGALERISI INTERNET VE BILISIM TEKNOLOJILERI LTD. STI.
    WEBGALERISI, BURSA TICARET VE SANAYI ODASINA (BTSO) NA KAYITLIDIR
    Vergi No: 883 032 08 08
    Vergi Dairesi : YILDIRIM
    YS BELGE NO 2665

+ 7*24 Takıldığınız tüm noktalarda online destek ekibi yanınızda.

• Hosting seçimi yaparken birçok farklı şeye dikkat etmelisin. Sana tavsiyeme müşteri desteği iyi olan firmalar ile çalışman. Fiyat konusunda bir miktar yukarıda olabilirler ama kafanın rahat olması ve sitenin düzgün çalışması bunları arka plana itecektir. Hosting Seçimi için verdiğim like bir göz at derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DETENATOR

Hosting seçimi yaparken birçok farklı şeye dikkat etmelisin. Sana tavsiyeme müşteri desteği iyi olan firmalar ile çalışman. Fiyat konusunda bir miktar yukarıda olabilirler ama kafanın rahat olması ve sitenin düzgün çalışması bunları arka plana itecektir. Hosting Seçimi için verdiğim like bir göz at derim.

Natro'nun alt yapısı teknik vs. yönden oldukça çok iyi ayrııca siteler çok hizlı açılıyor ve çok sayıda anlık ziyaretçiyi bile sorunsuz kaldırabilme gücüne sahip. Müşteri desteğine gelince çok kısa sürede destek verirler yalan olmasın ama cevapları sorduğun soruyla ilgili olmaz sorduğun sorunun çözümüne yönelik cevaplar veremezler kısa kısa cevap verir geçiştirirler. En basit bir şeyibile kendileri yapmazlar destek talebi göndermenizi isterler.

Şimdi alternatif için araştırma yaptım ama bu seferde bu host firmaları cpanel kullanıyor natro da farklı panel kimsenin kullanmadığı yani kendilerine has. Şimdi mesele site taşıma cpanelden cpanele olmadığı için sitelerimi taşımıyorlar. Manuel olarak kendim yapmamı istiyorlar.

Site taşımanın nasıl sorunsuz yapılacağına dair bildiğiniz resimli-videolu bir kaynak varsa çok faydalı olur.

• Site taşımak çok zor bir iş değildir. Önemli olan veritabanının yedeğini alman daha sonra ise bütün site dosyalarını kopyalayıp yeni sunucuya taşıman ve ardından veri tabanı ayarları yapman gerekir.
  • 2000 MB alan

100 gb trafik

php ve mysql

reklam veya baner kesınlıkle yoktur

beyler bu host sıtesı cok guzel sıze gereken butun ıdeallerı saglıyo ve sızden bı rıcam olacak referamsından uye olurmusunuz lutfen...

host ıhtıyacı olmayanlarda uye olabılır lutfen uye olurmusunz. rica ediyorum

Referans Linkim: http://api.hostinger.web.tr/redir/1720220
  • hosting sorgulamayı öneririm.
  • Natro'nun kalitesi fiyatına göre çok iyi hocam bence sadece kur da ki yükselmeden dolayı fiyat biraz yükselmiş oluyor ben 4-5 senelik müşterileriyim fiyatlarda hiç zam yaptıklarını bilmem hosting paketlerinde sadece kur oynuyor. Bu da yüksek gösteriyor fiyatı ama bana soracak olursanız aldığınız hizmete göre yıllık 100-150 tl değer aksi halde diğer hosting firmaları çok uğraştırıyor.

Misal diğer firmaların teknik desteğine mail atıyorsun. Kardeşim çok spam geliyor şunu önleyi verin gari diyorsun. adam ne yapıyor ediyor hala spam gelmeye devam ediyor. Bilgi yeterliliği olmuyor çoğunda. Maillerde sorun çıksa yine iyi sadece spam'a göz yumulabilir ama diğer hizmetlerde de sorun çıkarıyor diğer firmalar sonunda yine mahçup olunuyor siteniz kapanıyor falan.

Bu yüzden böyle riskler almaktan bıktım ben ki almıyorumda artık yani yaklaşık 4-5 yıldır. Çünkü o kadar emek var işin ucunda sabahlıyorum sitem için elin küçücük hosting firması geliyor sitemi kapatıyor.
    Küçük firmalar da kötü tecrübelerin olacaktır. Tecrübe edinmiş biri söylüyor bunu ama Natro iyidir.

• Diğer firmalara göre biraz pahalılar hocam dediğiniz gibi ama internette kupon kodları var dolaşıyor kullandıktan sonra daha cüzi bir seviyeye iniyor fiyatları mesela şuan bu sitede http://turkiyekupon.com/coupons/natro-%10-indirim-kodu-2014/ çalışan kodları var. Kullanmak isteyen kullansın.

Resmi tatiller ve geceleri destek vermesi benim için çok önemli çünkü yoğun bir şekilde işte çalışıyorum ve site yapmaya vaktim olmuyor. Anca resmi tatil bayramlar seyranlar ve akşamları.. Natro 7/24 destek verdikleri için tercih ediyorum sorun çıktığında elbet çözülür ama destek yoksa başlı başına bir sorundur. Diğer firmalar bunu hala kavrayamadı.

• Genel olarak Türkiye'de bulunan hosting firmaları verdikleri özelliklere göre pahalı. Özellikle ABD merkezli firmalarda iyi fiyatlar var. Benim şu an hostmonster'dan vps'im var ve çok memnunum ancak yakın zamanda Amazon AWS'ye geçeceğim. Kullanıldığı kadar ödüyorsunuz, Avrupa'da serverları var, dolayısıyla standart bir web sitesi için gecikmeler, data bozulmaları vb. şeyler olmuyor. Ücretsiz sürümü de mevcut, birçok imkan sağlıyor.

https://aws.amazon.com/websites/ Buradan bilgi alabilirsiniz.

Hostmonster için de:https://www.hostmonster.com/hosting-features

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ict -- 27 Mayıs 2014; 19:38:14 >

• tavsiyem isimkayit.com gir bayi hostınglerıne bak 25 gb web alanı 400 gb trafık sınırsız alt domaın sınırsız emaıl verıtabanı vs 156 tl https://www.isimkayit.com/bayihosting/32/bireysel-bayi-hosting-paketleri.html

not : sadece yardımcı olmak amacıyla yazdım bir çıkarım vs yok :) kullanıyorum memnunum o açıdan. emaillere 15 dkda cevap verıyorlar. cok destek mesajı attım ben bunaldım sormaktan onlar bunalmadı :) kazançlarını sonuna kadar hakediyolar
  • 17 adet domain 17 adet hosting aldım ayrı ayrı .hiçbirinde sorun yaşamadım .şimdi bayiye geçiçem daha ekonomık sınırsız domaın ekleyeblıyon
  • Natrodan alıyorum ben hizmetlerimi hocam basit bir müşteri olarak nazımı çekiyorlar bir çok konuda destek verdiler haklarını yiyemeyeceğim bu yüzden farklı bir firma da önermek istemiyorum çünkü başka firmalarda böyle değil yarı yolda bırakabiliyorlar. Kurumsal firmadan şaşma domain ve hosting konusunda. Natrodan al başın ağrımasın :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.