Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hosting Hellis Hizlinet

22
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Giriş
      189 Mesaj
      02 Temmuz 2005 09:57:15 Konu Sahibi
      ok sorun halledilmiştir ilginizden dolayı tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeRBeZe -- 8 Temmuz 2005, 18:22:50 >

|
      |
      02 Temmuz 2005 10:03:15
      quote:

Orjinalden alıntı: CeRBeZe

www.hizlinet.net diye bir hosting firmasi vardi Hellis bu forumdaki adi bu firmanin ortaklarindan biriydi bende ondan bir hosting sating aldim+domainiyle birlikte ana şu anda sayfam açılmıyor ve hosting sahibi Arda beyede ulaşamıyorum ne yapabilirim yardimci olun bana sayfam açılmıyorrrr 150 üyem vardi.

En kısa zamanda yanıt verir umarım .
      |
      |
      02 Temmuz 2005 10:13:13
      cezalıydı galiba o, biraz bekle cevap verir...

www.hizlinet.net de açılmıyor...
      |
      |
      02 Temmuz 2005 11:01:02
      bende o arkadaştan aldım...bazen bir kaç dakikalık aksaklık dışında bir sorun olmuyor. memnunum.nazar değmesin. senin ki uzun süreli bir aksaklık mı?...arda hocam mutlaka yardımcı olur. bu sıralarda pek msn de de görünmüyor...işi vardır. mutlaka gelir.
      |
      |
      02 Temmuz 2005 12:15:07 Konu Sahibi
      abi hiç sorun yoktu süper bir şekilde gidiyordu ama 2 gündür tık yok ardayada ulaşamıyorum belki burda ulaşabilirim. inşallah sorun çözülür valla böyle giderse çıldıracam 1 aylık emeğim var o sitede. yedeği var ama tescil şifresi filan hep onda. yani ismi çok önemli benim için.
      |
      |
      02 Temmuz 2005 12:36:27
      Merak etmeyin ufak bir aksaklık sanırım o iş üzerine çalışıyor arda abi..Ben MSN de dün görüştüm herhangi bir sorun yoktu. Bundada bir sorun yoktur kaliteli hizmet veren bir firmadır telaşlanmanıza gerek yok bence... Buradan size cevap verir salı günü cezası bitiyor, forumda farklı bir nickle takılıyor mutlaka cevap alırsınız....
      |
      |
      02 Temmuz 2005 12:45:01
      quote:

abi hiç sorun yoktu süper bir şekilde gidiyordu ama 2 gündür tık yok ardayada ulaşamıyorum belki burda ulaşabilirim. inşallah sorun çözülür valla böyle giderse çıldıracam 1 aylık emeğim var o sitede. yedeği var ama tescil şifresi filan hep onda. yani ismi çok önemli benim için.

dostum hellis şehir dısına çıktı iki üç gün yok bende ondan aldım hostu benim sitede bi sorun yok ama illa ulaman lazımsa info@hizlinet.net adresine mail at

Böle ufak şeyler yüzündende hemen insdanları şuçlama
      |
      |

Sırtımda çıplak ıslak nefesin, Bi gidip bi geliyor
      Biz senlen yatmıyoruz ki
      Yaşamıyoruz da, hep yarışıyoruz
      Sen mi ben mi, önce kim ölümü öldürecek diye...

Bu Sabah Yine Her Sabahki Gibi Sıkıldım İstanbul'da Moralim Bozuk Ceryan Kesik Hele Bir de Sen Yoksun ya Çok Yazık.. - 31 Temmuz 2010 - 201 :/ .aqua peel
    • Yüzbaşı
      989 Mesaj
      02 Temmuz 2005 13:10:46
      quote:

dostum hellis şehir dısına çıktı iki üç gün yok bende ondan aldım hostu benim sitede bi sorun yok ama illa ulaman lazımsa info@hizlinet.net adresine mail at

Böle ufak şeyler yüzündende hemen insdanları şuçlama

adam bi suçlamada bulunmamış ki
      |
      |
      02 Temmuz 2005 13:12:55
      Tamam işte bende onu diom yani aklına götü şeyler gelmesin diyom
      |
      |

Sırtımda çıplak ıslak nefesin, Bi gidip bi geliyor
      Biz senlen yatmıyoruz ki
      Yaşamıyoruz da, hep yarışıyoruz
      Sen mi ben mi, önce kim ölümü öldürecek diye...

Bu Sabah Yine Her Sabahki Gibi Sıkıldım İstanbul'da Moralim Bozuk Ceryan Kesik Hele Bir de Sen Yoksun ya Çok Yazık.. - 31 Temmuz 2010 - 201 :/ .aqua peel
    • Yarbay
      2756 Mesaj
      02 Temmuz 2005 13:58:48
      quote:

www.hizlinet.net diye bir hosting firmasi vardi Hellis bu forumdaki adi bu firmanin ortaklarindan biriydi bende ondan bir hosting sating aldim+domainiyle birlikte ana şu anda sayfam açılmıyor ve hosting sahibi Arda beyede ulaşamıyorum ne yapabilirim yardimci olun bana sayfam açılmıyorrrr 150 üyem vardi.

heLLis 1 hafta Banlandı forumda
      ulaşabilirsen mail at.Bi kaç gün şehir dısında
      arda@hizlinet.net
      |
      |
      "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
      "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Binbaşı
      1359 Mesaj
      02 Temmuz 2005 14:03:18
      En geç Çarşamba gününe kadar HeLLiS nete giremeyecek.. Online olduğu zaman seninle ilgilenecektir.
      |
      |
      02 Temmuz 2005 15:56:15
      Cennetten_cehenneme pendiklimisin resimllere baktim izandaki pendik sahiline benziyor :D
      |
      |
    • Yarbay
      2756 Mesaj
      02 Temmuz 2005 16:01:58
      quote:

Orjinalden alıntı: Emre Blr

Cennetten_cehenneme pendiklimisin resimllere baktim izandaki pendik sahiline benziyor :D

evet hocam pendik -kaynarca yakınmıyız
      |
      |
      "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
      "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      02 Temmuz 2005 17:37:23
      evet arda bir iki günlük tatile çıktı (yanlış hatırlamıyosam)

gelir yakında
      |
      |
      02 Temmuz 2005 18:53:37
      1-2 Güne Gelir Şehir Dışında Bekle sen Sorun Çözülür Kısa Sürede
      |
      |
      02 Temmuz 2005 20:08:25 Konu Sahibi
      ok arkadaşlar çok tşk ederim zaten bende msnsi vardi ulaşamayınca buraya başvurdum şu anda web sayfam çalışıyor yani sizde benim yerimde olsanız telaşlanırsınız çünkü çok emeğim var ayrıca aSSembLy_ arkadaşım ben hellis hakkında kötü şeyler söylemedim o benim çok değer verdigim bir arkadaşım ona ulaşamayınca buraya başvurdum hatta onunla ortak hosting firmasi bile açmayı düşünüyorum. neyse arkadaşlar yardımlarınız için çok tşk ederim.
      |
      |
      02 Temmuz 2005 20:14:20
      Mod arkadaslar konu silinirse ii olur :D

Yakiniz hocam bende pendik tenim cennetten cehenneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Blr -- 2 Temmuz 2005, 20:16:51 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1568 Mesaj
      08 Temmuz 2005 09:58:20
      I'm Back! No Panic Sisteme Saldiri Olmus Direk sistem Kendini Kitlemiş.Telefon Gelince Olayı Hallettik.
      |
      |
      08 Temmuz 2005 10:11:11
      işte geldim burdayım ben bu işte ustayım gibi bi şii oldu...
      |
      |
      08 Temmuz 2005 10:15:34
      Aynasızlar geldi kaçınnn

Welkam Hellis
      |
      |

Reklamlar
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,327
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.