Şimdi Ara

Hoşlandığım kızla konuşmamı bitirdim Yanlış mı yaptım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnstagram dan bir kızla tanıştık 1.5 aydır konuşuyorduk buluştuk gayet eğlendik hatta o günden sonra daha sık konuşmaya başladık. Kızın her belirtisi benden hoşlanıyormuş gibi algılıyordum ve ona çıkma teklifi ettim. Kendisi bana karşı hissettiklerinden emin olmadığını süre vermesini istedi verdim konuşmaya devam ettik.

Sonra bunun kabul etmemesinin ardında bir neden var diye düşündüm. Buna sordum başta söylemedi sonra ısrar edince söyledi. Eskiden bir çocuğu seviyormuş ve onu unutamamış ve halen sevdiğini söyledi ama artık onu istemediğini, hiç bir şekilde onla olmayacağını ve onu unutmaya çalıştığını söyledi. Benimle mutlu olabileceğini düşündüğünü, bana karşı ilerde bişeyler hissedebileceğini düşündüğünü söyledi. Ama şu an onu sevmiyorum diyemiyor unutamamış.

Bende bu durumda onunla konuşmamın doğru olmadığını söyledim. O benle konuşmak istiyordu ama ben sen başkasını severken senle konuşamam dedim. Sizce yanlış mı yaptım doğrumu

• dürüst en azından

aylarca yıllarca seni deneme tahtası gibi kullanıp, sende yeni beceriler de açabilirdi. kendi yaptıklarına inanamayacak hale de gelebilirdin. düştüğün duruma ne gülebilir ne ağlayabilirdin.
  • Onu yedek kulubesine al ve önünü deki çiçeklere kon ari maya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşlar kaç?

• Öyle dediğine bakma birini bulursa yapıştırır nikahı. Eskiyi unutamam der ama uygun birini bulursa hiçbirinizi tanımaz.

Öyle olmasa kadın şairler azınlıkta olmazdı. Erkek severse unutamaz kadın değil. Tabi istisnalar vardır illaki ama geneli böyle.

• Norveckırfaresi kullanıcısına yanıt
    Ben 22 o 20

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yaptın başka kız mı yok

• Çok doğru davranış. Kendini seven insan böyle yapar.

• bence yanlış yapmışsin hemen pes et böyle aferin

• Alternatifli çaliş 3 veya 4 kiz ile görüşürsen, hiç birinin tıngırtısını çekmezsin.

• Adamsın iyi yapmissin

• İyi çalım atmışsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.