Şimdi Ara

Hoşlandığım Kız Trafik Kazası Geçirdi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hoşlandığım Kız Trafik Kazası Geçirdi :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1569 Mesaj
    Şu an çok üzgünüm trafik kazası geçirmiş ve boynunda zedelenme varmış.
    Dahaca konuşmadığım için hastaneyede gidemedim ne yapacağım gerçekten bilmiyorum

|
    |
    |
    |
    398 Mesaj
    Öncelikle sakin ol dostum, Allah şifa versin, sakin ol. Sen sadece yanında olduğunu belirt, yani çok da ortalığı velvereye verme, ama elinden geleni SAKİN biçimde yap, merak etme inşallah iyileşir, kırık mırık olmasın da.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Teğmen
    197 Mesaj
    sen şmdi , ben mi ona gitcem o bana gelsin diye gururda yaparsın

Yemişim abesini git
    |
    |

MERLIN / VAMPIRE DIARIES / TWO AND A HALF MAN / GAME OF THRONES / PERSON OF INTEREST / MISFITS / SUPERNATURAL / TEEN WOLF / FLASHFORWARD / BREAKING BAD / PRISON BREAK / HELLSING OVA / FAMILY GUY / SOUTHPARK / CHUCK / THE BIG BANG THEORY / THE WALKING DEAD / HEROES / DEATH NOTE / DEXTER / HOW I MET YOUR MOTHER / HOUSE M.D / Friends
  • Yarbay
    7382 Mesaj
    Git hastaneye başında dur...Oralardan ayrılma..Devamlı çevresinde yardımcı ol...Kim ne derse desin taklma..İyileşip çıkacağı zaman sadece GEÇMİŞ OLSUN....Deyip ortadan kaybol...Gerisi ona kalmış.... İNSAN İNSANA ZOR GÜNÜNDE LAZIM...İyi günde kimi çağırsan gelir...
    |
    |

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Gitsene olum neye duruyorsun sen burda daha ? Abes diyor ya
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.