Şimdi Ara

Hoşlandığım kız ... çıktı [ciddi konu] :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler markete gitmiş öyle aval aval reyonları geziyordum. Birden bir kız gördüm çok güzeldi bakmaktan kendimi alıkoyamayacağım kadar güzel.. tezgahın önünde arkadaşlarıyla beraber duruyordu sanki birilerini bekliyor gibiydi. Ben ona sabit bir halde bakarken birden kafasını çevirdi ve gözgöze geldik geri çekmedi bende çekmedim bana bakmaya başladı oha dedim. Bana mı bakıyo emin olmak için göz göze bir süre bakıştıktan sonra market arabamı ona doğru sürmeye başladım. Kafamda acaba nasıl bir giriş cümlesi kursam diye tasarlarken ilk tepki ondan geldi gülümsemişti, bu gülümseyiş içimi ısıtmış ve beni de gülümsetmiş olsa da fazla uzun sürmeyecekti.. kız ağzını açtı ve "sucuğumuzu tatmak ister misin." dedi. Elim ayağım donmuş kanım çekilmişti beynimde fırtınalar kopuyordu sempatik gülüşüm kendini yavaşça hayal kırıklığıyla karışık dehşet ifadesine bırakmıştı.. Bir süre öylece donakaldıktan sonra "ben öyle bir insan değilim." dedim ve ağlayarak koşarak uzaklaştım. Nereye ne kadar gittiğimi bilmiyordum sadece ağladım ve koştum kendime gelene kadar.... 4 saat sonra evdeydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hll knk
  • sen kızı çok yanlış anlamışsın knk
  • Beyler markete gitmiş öyle aval aval reyonları geziyordum. Birden bir kız gördüm çok güzeldi bakmaktan kendimi alıkoyamayacağım kadar güzel.. tezgahın önünde arkadaşlarıyla beraber duruyordu sanki birilerini bekliyor gibiydi. Ben ona sabit bir halde bakarken birden kafasını çevirdi ve gözgöze geldik geri çekmedi bende çekmedim bana bakmaya başladı oha dedim. Bana mı bakıyo emin olmak için göz göze bir süre bakıştıktan sonra market arabamı ona doğru sürmeye başladım. Kafamda acaba nasıl bir giriş cümlesi kursam diye tasarlarken ilk tepki ondan geldi gülümsemişti, bu gülümseyiş içimi ısıtmış ve beni de gülümsetmiş olsa da fazla uzun sürmeyecekti.. kız ağzını açtı ve

Buraya kadar iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende ona sosisini taddıracaktın

• ona " ben bu işlerden anlamam ben tesisatçıyım benim muslukları bi kontrol etmek ister misin " demeliydin bunu yapmalıydın dostum
  • zebani yazsan daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

Beyler markete gitmiş öyle aval aval reyonları geziyordum. Birden bir kız gördüm çok güzeldi bakmaktan kendimi alıkoyamayacağım kadar güzel.. tezgahın önünde arkadaşlarıyla beraber duruyordu sanki birilerini bekliyor gibiydi. Ben ona sabit bir halde bakarken birden kafasını çevirdi ve gözgöze geldik geri çekmedi bende çekmedim bana bakmaya başladı oha dedim. Bana mı bakıyo emin olmak için göz göze bir süre bakıştıktan sonra market arabamı ona doğru sürmeye başladım. Kafamda acaba nasıl bir giriş cümlesi kursam diye tasarlarken ilk tepki ondan geldi gülümsemişti, bu gülümseyiş içimi ısıtmış ve beni de gülümsetmiş olsa da fazla uzun sürmeyecekti.. kız ağzını açtı ve "sucuğumuzu tatmak ister misin." dedi. Elim ayağım donmuş kanım çekilmişti beynimde fırtınalar kopuyordu sempatik gülüşüm kendini yavaşça hayal kırıklığıyla karışık dehşet ifadesine bırakmıştı.. Bir süre öylece donakaldıktan sonra "ben öyle bir insan değilim." dedim ve ağlayarak koşarak uzaklaştım. Nereye ne kadar gittiğimi bilmiyordum sadece ağladım ve koştum kendime gelene kadar.... 4 saat sonra evdeydim.

Sendemi @Reney

• İnsan sevdigi için çiğ sucuk yer

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Sende ona sosisini taddıracaktın

• 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.