Şimdi Ara

Hoşlandığım kız bana kör dedi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 18:49:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack-White kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nası yorum ya. Belki adamın ilerde eşi olacak. Bu tip itham nasıl olabilir.

• Adam lise çağındaysa senin verdiğin tavsiye ile evlenemez bile. İnsanlara böyle bakmayın ya

• 210507 2 kullanıcısına yanıt
    Hahahah

Herkes hasta burada ya. Yada çok küçüksünüz. Böyle aptal şeymi olur. Laflara bakın.

Foruma yaş gösterme özelliği gelmeli

• 15 sene gözlük taktım. 2 numara miyop astigmattim. Sen 3-5 bine gözleri lazerle cizdirip duzelttirirsin. Kırılan kalp düzelir mi ! Ey kardeşlerim soruyorum sizlere !

Boşveeer. Kimseyi ciddiye alma.

• Niye alındın ki kız seni kendine yakın görüp şakalaşmış. Beraber gülseydiniz. Hatta gözlüğü çıkarıp görüyormusun dediğinde hayır göremiyorum deyip orasını burasını elleseydin hoşuna bile giderdi. Tabi bokunu çıkarmadan.

• Yaşlar 12

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Niye alındın ki kız seni kendine yakın görüp şakalaşmış. Beraber gülseydiniz. Hatta gözlüğü çıkarıp görüyormusun dediğinde hayır göremiyorum deyip orasını burasını elleseydin hoşuna bile giderdi. Tabi bokunu çıkarmadan.

En çok güldüğüm yorum bu oldu neden bilmiyorum
  • keşke sende onun beynini kontrol etseydin

• :( ulan ne bu çektiğimiz çile KANKA GÖZLÜĞÜN KAÇ NUMARA VERSENE Bİ DENEYEYİM. Abi nefret ediyorum şu muhabbetten ya. 2 yaşımdan beri gözlük takıyorum, kendimi bildiğimden beri malın biri denk gelir her ortamda abuk subuk konuşur. 6 numara gözlüğüm, sağ gözde de görme kaybı var bir kısım. Hipermetrop da olunca gözlerim büyük gözüküyor. Aptal saptal muhabbetler çok sinirlendim şu an nedensiz yere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen seninde dalgaya alman lazımdı.

ne bu eziklik psikolojisi yahu, benim lisede ki tek eğlencem kızlarla dalga geçmekti
  • move on...
  • Ben de samimi olduğum arkadaşlarıma oha sen bildiğin körsün burnunu görüyon mu falan takılırım bence kötü niyetli yapmamıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver gitsin zeka yokmuş zaten kızda.
  • Belli etmeseler de zorlarına gider. Üzülmelerini istemiyorsan yapma bence.
  • Hocam kızın size sempatisi olmasa gelip iletişim kurmaz bunu da aklınızdan çıkarmayın derim. Kız sizinle oyun yapmış bu aslında sizin hoşunuza gitmeli diye düşünüyorum:)
  • Iyi iste kizin ne kadar salak anlayissiz ve aptal oldugunu ogrendin.

Sen niye utaniyorsun hayirdir? Hic utanma

• Buna takiliyorsan ilerde beraberken ki sakalasmalarinizi bile kaldiramazsin sen.Bosver gul gec.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 20 Mart 2018; 14:39:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Niye alındın ki kız seni kendine yakın görüp şakalaşmış. Beraber gülseydiniz. Hatta gözlüğü çıkarıp görüyormusun dediğinde hayır göremiyorum deyip orasını burasını elleseydin hoşuna bile giderdi. Tabi bokunu çıkarmadan.

En çok güldüğüm yorum bu oldu neden bilmiyorum

ama doğru ve fırsatçı bi yorum bunu gerçekleştirebilir
  • Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.