Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
20
Favori
50.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri yüzdesi, %50 olarak güncellendi.
  • Emeğinize sağlık horizon harika oyundur. Ps4 de beceriksiz sony tr yüzünden altyazılı oynayamamıştım ama şimdi ultra ayarda türkçe olarak oynarım sayenizde. Üstelik pc versiyonu complete edition olarak gelecek büyük bir dlc si var oyunun o da içinde olacak.
  • Maşallah bu ne hız RDR2, Horizon ve süpriz 1-2 çevirinizi heyecanla bekliyorum kolay gelsin.
  • Adamlar fişek abi ne diyeyim böyle bir çeviri ekibi bu ülkenin başına gelmez kıymetini bilmek lazım
  • PS4'üm de zamanında oynamıştım ama o kadar çok okunacak şey vardı ki anlamak için süper ingilizce bilmek lazımdı. Oyunun hikayesi oralarda da yazıyordu bu dünyaya ne olmuş? robotlar nasıl türedi? vs çok fazla detayı kaçırmıştım. Yakın dövüş maalesef sığ olmasına rağmen grafikler,atmosfer, hikaye sizi içine çekiyor. TR Yamayı sabırsızlıkla bekliyorum emeği geçenlerin eline koluna sağlık. Oyun yaz aylarında çıkıcak büyük ihtimal o dönemler de sizde bir aksilik olmazsa bitirmiş olursunuz.
  • HAFTALIK GÜNCELLEME

Red Dead Redemption 2 çeviri yüzdesi %81,
    Horizon Zero Dawn çeviri yüzdesi %58,
    Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi %20 olarak güncellendi!!

Horizon'da herhangi bir sıkıntımız yok, proje çok güzel devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda sizler için çok güzel şeyler duyurmayı planlıyoruz.
  • ellerinize sağlık çok iyi gidiyor
  • Ellerinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba sevgili oyunseverler!

İnanılmaz yoğun bir haftayı geride bıraktık. Öncelikle yüzdelerle başlayalım.

Red Dead Redemption 2, %83
    Horizon Zero Dawn, %64
    Deus Ex: Mankind Divided, %26 olarak güncellendi.

Deus Ex yamasının ekran görüntüleri sitemizden ulaşılabilir. RDR2 son ekran görüntüleri yine sitemizden ulaşılabilir.

Ekibimizin büyük bir çoğunluğunu RDR2'ye kaydırdık. Bizim de amacımız bu oyunu olağanca hızlı çıkarmak. Entegre sorununu büyük ölçüde çözmeyi başardık. Hala ufak sıkıntılar var. Evet, oyunun %17'lik kısmı kaldı lakin oyun daha yeni "normal bir oyun büyüklüğüne" indi.

Önceliğimiz RDR2'dir. Diğer projelerimiz kısa bir süreliğine beklemede kalacaktır. RDR2 bittikten sonra, isteyen ekip arkadaşlarımız Horizon ve Deus'a katılacak, böylelikle bu zamanı telafi edeceğiz. Ekibimizi RDR2'ye kaydırmamız ile beraber aşağı yukarı 65 aktif çevirmen sayısına ulaştık projede. Yamadaki mevcut çevirmenlerimizin video çevirileri bitmek üzere, önceki duyurularımda bahsettiğimden de fazla video çevirisine ulaştık: tam 12.000 dakika! Haftaya çok daha fazla bir yüzde güncellemesi ile görüşmek üzere. Unutmadan, yama fiyatı test aşamasından sonra açıklanacaktır. Az kaldı millet!

Sevgiler!
  • mehmet-d kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi güldüm teşekkür ediyorum :D Yamanın fiyatı test aşamasında açıklanacak yine evet :D
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Şimdi fark etim onu nasıl öyle okumuşum ,kafa gitmiş
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    min 250tl den çıkar herhalde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.