Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Türkçe Yama Çalışması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
20
Favori
50.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim ellerinize sağlık destekliyorum sonuna kadar SONY pezevngine kapak olsun bu işler.
  • Kolay gelsin arkadaşlar harikasınız
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Sony anlık ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 24 Nisan 2020; 18:49:14 >
  • Tebrikler! konsolda oynayamamıştım PC sürümünü bekliyorum.
  • Dort gozle bekledigim bir oyun. Mad Max Hitman ve TWD cevirileriniz harikaydi eminim buda oyle olacak. Xcom2 ve Tropico 6yida cevirdiginizi goruruz insallah 😇

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun zaten Türkçe altyazı değil miydi yanlış mı hatırlıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC sürümü için mi?

• Değildi hocam.

@BlokShot,

PC ve belli başlı PS4'ler için diye tahmin ediyorum. PS4 için toolunu hazırlayan Bekir İnce arkadaşımız 1-2 yıldır çevrilmesini bekliyordu.
  • Iki kere bitirmiştim ancak hikayeyi yarım yamalak anlamıştım. Arada oyuna girip etraftı gezip robot öldürüyordum. Oyunun grafikleri atmosferi zaten harika. Tekrar en baştan oynamam ancak hikaye için oynayan birini izlerim.

• Beleşmi ? paralıysa işim olmaz

• Bi kere ingilizce oynadık çok güzeldi, bi kerede Türkçe oyanıyacaz o zaman tadından yenmez.

• Bir ara oyun çeviri efsanesi vardı. Artık Anonymous efsanesi oldu. Tebrik ederim, beklediğim bir oyundu. Umarım gittikçe büyürsünüz.

Kolay gelsin
  • Şu oyunun arapça altyazı ve DUBLAJI dahil var, 20 dil seçeneğinden Türkçe yok arkadşa şaşırıyorum
  • ps4 de oynadığım ilk oyundu kontrollerla bayağı zorlanmıştım dilde ingilizce oynadık tabi ama çok yazı vardı bazılarınıda kaçırıyorduk gerçekten geçmişe gittim ama on numara türkçe çıkması ya elinize sağlık
  • yama ps4 için uyarlanacak mı peki? oyuna ps4'te sahip olanlar da bir şekilde istifade edebilseler negzel olmaz mı?
  • bu yamalar ps uyumlu degıl sanırım üzdü.
  • Merhaba, PS4 uyumluluğu için ileride kesinlikle bir duyuru yaparız ama baştan uyarmam gerekiyor; cihazınızın "ilaçlı" olması gerekir yama için.
  • PS'de oynadığım hikaye ve akıcılık anlamında en güzel oyunlardan biriydi. Özellikle dünyası inanılmazdı.

Oyundaki müzik telefonum zil sesi.

Türkçe yamasının yapılması harika olmuş. Kolay gelsin.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    neyse, pc'de oynarız o zaman :( elinize sağlık.
  • Haftalık yüzde güncelleme!!

Red Dead Redemption 2 çeviri yüzdesi %75,
    Horizon Zero Dawn çeviri yüzdesi %45,
    Deus Ex Mankind Divided çeviri yüzdesi %8,
    Civilization VI çeviri yüzdesi %90 olarak güncellendi!!

Haftaya Deus Ex'ten ekran görüntüleri paylaşmayı planlıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.