Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe destek gelmedi diye endo psn'den alıyım diyorumda şimdi bunlar sonradan altyazı felan getirirse diye yanaşmıyorum TR PSN'den alıcam bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Türkçe destek gelmedi diye endo psn'den alıyım diyorumda şimdi bunlar sonradan altyazı felan getirirse diye yanaşmıyorum TR PSN'den alıcam bu yüzden.

Sonradan altyazı gelmez hocam, bu şerefszler yapmak isteseydi zaten baştan yapardı. Endo psnden gönül rahatlığı ile alın. Bu oyunu alıp, oynamak isteyene saygımız sonsuz, ama oyunu tr psnden almamaya özen gösterelim, tek isteğimiz bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel olarak AAA oyunlardan bahsettim.
  • Ubisoft dışında 270 TL'ye oyun satan yok gibi birşey, o da zaten piyasanın en leş oyunlarını yapan en adi firması. İşin kolayını da bulmuş, beş para etmez üç beş içerik ekleyip oyunu millete Gold,Deluxe vs isimlerle iteliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 11 Şubat 2017; 19:6:30 >
  • Aynen hocam tr psn den almayın ya spottan yada başka psn lerden alın benim başka psn'im olmadığı için spot almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Aloy karakteri için çok sayıda farklı tasarımlar yapmışlar.

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

en kötüsü şu anki hali olmuş, erkeğe benziyor biraz daha güzel ve çekici yapabilirlerdi, karizmatik bir karakter ortaya çıkartıp yeni bir lara craft çıkarsalar , belirli bir hayran kitlesi olsa kötü mü olurdu? emin olun çok büyük olumlu etkisi olurdu oyuna

mesela 5. ve 8. resim gayet güzel.

Al iste düşünce tarzına bak. Hayran kitlesi elde etmek icin illa guzel olması mi gerekiyor? Guzel olduğu icin hayran olan adamdan ne beklersin? Lutfen güzellik arıyorsanız başka türlü icerikler var onlara yönelin.

• İnceleme puanlarını nasıl olacak acaba sürekli ok ile saldırmak sıkacaktır ya ama grafikler ve robotların duruma göre farklı saldırmaları merak ettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 11 Şubat 2017; 20:17:22 >
  • venge V kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. TR altyazı gelir diye kutulu bandrollü alacakken, altyazı gelmeyecek açıklamasından sonra ben de TR PSN harici en ucuz neredeyse oradan alıcam. Tavsiyem herkes de öyle yapsın, Türkçe çıkan oyunun satış rakamlarıyla Türkçe çıkmayan oyunun satış rakamları arasındaki farkı gösterirsek bundan sonra akıllanırlar belki... Sony Türkiye'nin bu kazığı yanlarına kalmamalı! Sözde basın açıklaması yapacaklardı hani nerede hala ses seda yok, oyuncular işlerine gelince baştacı işlerine gelmeyince ipleme, yok öyle!

• Türkçe olması için imza katıldım o kadar oyun Türkçe oldu. Bunda mahvetti adamlar

Açık dünya bir rgp için grafik aşırı güzel inşallah içerik de iyi olur o zaman efsane olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 12 Şubat 2017; 1:5:46 >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Bunlar hep kıskançlıktan kendileri yapamıyor ya...

Zamanında bana da aynı şeyler yapılmıştı abi hatırlarsın,cevap vermeye bile değmez.

Birşeyler bulup paylaşmak yerine anca laf atsınlar...

• TR PSN'den almayıp Hong Kong PSN'den alınca cezamı vermiş olacaksınız? Tabiki hayır..

En güzel ceza hiç satın almamak ile olur. Yoksa istediğiniz PSN den alın herhalükarda adamların istediğini yapmış oluyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Artbook + steelcase'li ancak figürün olmadığı bir özel sürüm daha olsaydı onu almak isterdim bu artbookun içeriği müthiştir.
  • Sony türkiye ye güvenim kalmadı. Adamlar garantici çakal esnaf gibi olmuşlar. Sadece satış garantisi olan oyunları türkçe yapacaklar ha birde rpg olmayacak çok diyalog varmış yapamıyorlarmış vah vah üzüldüm lan. Gidin kumda oynayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

spot'a düştü mü?

çıkıp alayım hemen

• defected kullanıcısına yanıt
    Hayır düşmedi.

• GIF hali:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 12 Şubat 2017; 15:1:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Sony türkiye ye güvenim kalmadı. Adamlar garantici çakal esnaf gibi olmuşlar. Sadece satış garantisi olan oyunları türkçe yapacaklar ha birde rpg olmayacak çok diyalog varmış yapamıyorlarmış vah vah üzüldüm lan. Gidin kumda oynayın.

Koçum bunun "sadece" SONY Türkiye ile alakası yok !!!!!!!! Malesef biz türkler hangi işin içine girsek ona katakulli hırszılık aşırma üç kağıdı sokuyoruz. Bu Mercedes Türkiyeden tut da ülkedeki yabancı kalite mühendislik firmalarına kadar hepsinde böyle. Dünya çapında firmalarım bile Türkiye akreditasyonu fesh ediliyor sen düşün artık hırsızlığın rezilliğin ne düzeyde olduğunu! REZİLİZ !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4_Neo -- 12 Şubat 2017; 22:11:11 >
  • Oyun multimi

• on siparis yapild
  • 4 kişi coop var sadece

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.