Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
4.130
Cevap
61
Favori
208.645
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    515 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Türkiye demedin tr psn dedim.

ayni seye varmiyor mu sayin alamanci? alamanyada asgari ucret 1500 euro oyunlar 60-70 euro,Turkiyede asgari ucret 1400 lira oyunlar 189-269 lira tr psnde.Kutulu almaya kalksan 250-320 lira arasi..Alim gucu olarak hesaplarsan bize gore hic de ucuz degil

Dedim kimse mi bu saçmalığa bir cevap vermemiş mi sonradan gördüm açıklamanızı. Teşekkürler.

Ne yazık ki yurt dışında yaşayan pek çok insan adam akıllı düşünemiyor. Onların alım gücüne göre 70 Euro pahalı ise biz ölelim. DR'de yeni çıkan oyunlar 200 TL civarı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fawkes81 -- 9 Şubat 2017; 23:59:50 >

Hocam siz o trolle cevap vermeyin aklı sıra trollemeye çalışıyor.
    |
    |
    fawkes81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam keşke dediğiniz gibi trol olsa. Gerçekten bazı insanlar artık düşünmeyi bıraktı. Çevremde de aynı o arkadaş gibi yorum yapan kişiler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fawkes81 -- 10 Şubat 2017; 0:7:8 >
    |
    |
    powersmachine54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bencil davranip kendimi düsündüm orda kusura bakamyin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tha Alumni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fawkes81

Hocam keşke dediğiniz gibi trol olsa. Gerçekten bazı insanlar artık düşünmeyi bıraktı. Çevremde de aynı o arkadaş gibi yorum yapan kişiler var.

yok hocam o bana troll diyor, @Negas denilen şahsiyetin feyk hesabı
    |
    |
  • Yarbay
    6670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Aloy karakteri için çok sayıda farklı tasarımlar yapmışlar.

en kötüsü şu anki hali olmuş, erkeğe benziyor biraz daha güzel ve çekici yapabilirlerdi, karizmatik bir karakter ortaya çıkartıp yeni bir lara craft çıkarsalar , belirli bir hayran kitlesi olsa kötü mü olurdu? emin olun çok büyük olumlu etkisi olurdu oyuna

mesela 5. ve 8. resim gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 10 Şubat 2017; 14:6:24 >

• Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Koyduklarım arasında iki gifi ben hazırladım ve tüm yazılanlar da bana ait, hadi göster bakalım oradan aynı mesajı.

Yukarıya koydum güncelledim. Birebir tecüme ettin demiyorum UYANIK ! Sen tilkiysen ben kuyruğunum bir makaleyi okuyup kendince yazmışsın . Biz buna FİKİR AŞIRMASI diyoruz Forum aleminde aman 2 gifi kendi koymuş ne kadar yer yandı

Fikir aşırmasi mi ? Kaynak göster ..kim neyi aşırmış.

|
    |

Yazdıklarına göre çalıştıkları hanımefendi bu. Ancak bir videoda karakterin şu anki hali için gelen tepkilerden bir hayli memnun olduklarını belirtmişlerdi, hatta çok sayıda cosplay yapılıyormuş, sitelerine ekliyorlar birçoğunu.

|
    |
    bigbooss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj

bencede en kötü çizimi seçmişler eğer örnekler bunlar veya bunlar gibiyse.. karizmatiklik konusunda da son derece haklısın, oyunların başında karakter oluşturmak için 40-45 dk harcadığım zamanlar olmuştur iyi bir şey ortaya çıksın diye..
    |
    |
    bigbooss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psn: NesetUral
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    Arkadaşlar guerrilla games facebook sayfasında türkçe istiyoruz diye bi çalışma başlatalım

bildiğin çökelim sayfaya sonra beğenilerle yukarı taşıyalım

burda tepkiyle olmuyor.

Karakter modelleme gayet iyi arkadaşlar. Özellıkle bazı sony exclusıvelerınde karakter daha normal görünüşlü oluyor bu sayede oyuncu kendini daha kolay onunla bütünleştirebiliyor. Ben muhtesem güzel manken gibi bir hatundan çok böyle normal gözükmesini tercih ederim. Yapımcıda belliki bu yönde tercih kullanmış. Piyasada bu şekilde çok oyun karakeride yok o yüzden değerini bilmek lazım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    20301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Arkadaşlar guerrilla games facebook sayfasında türkçe istiyoruz diye bi çalışma başlatalım

burda tepkiyle olmuyor.

İmza kampanyası bile 2.000 imzayı bulmadı hocam, kampanyayı duyurursak ciddi adımlar atılabilir ama başaramadık :(

https://www.change.org/p/horizon-zero-dawn-türkçe-olsun?source_location=minibar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Adamların Facebook sayfasında 20 yorum anca oluyor. Biz orada yapsak şu imza olayından çok fazla ses getirir

|
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: JonVaynen

burda tepkiyle olmuyor.

Adam haklı.Sayfada gönderilerde max 10-15 yorum var.Yorumlara çöksek imza kampanyası yerine daha çok iş görür.En azından bir kişi yorum yazsın onun yorumu beğenelim hep beraber.

imza topladığınız şeye bakın adamlar türkiyeyi takıyor olsa türkçe dilden önce tr psn i pound a göre hesaplamazlardı,sanki birleşik krallığa bağlı bir ülkeyiz.Avrupa bile olmamamıza rağmen ne euro ne dolar kullanıyorlar poundun mantığı nedir ? Türkçe çıkmasın işte ne güzel bizde endonezya psn den rusya psn den hatta usa dan hak ettiği fiyata alırız oyunu 6 aylık araba vergisi gibi 270 e değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far Beyond Driven -- 10 Şubat 2017; 22:17:10 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Karakter modelleme gayet iyi arkadaşlar. Özellıkle bazı sony exclusıvelerınde karakter daha normal görünüşlü oluyor bu sayede oyuncu kendini daha kolay onunla bütünleştirebiliyor. Ben muhtesem güzel manken gibi bir hatundan çok böyle normal gözükmesini tercih ederim. Yapımcıda belliki bu yönde tercih kullanmış. Piyasada bu şekilde çok oyun karakeride yok o yüzden değerini bilmek lazım..

Kesinlikle size katılıyorum, ana karakteri abartarak çekici yapmaya çalışmalarını hiç sevmiyorum. Aloy çok doğal olmuş bence çirkinde değil zaten.
    |
    |
    Ryzen 5 2600 3.9GHZ OC / Sapphire RX5700 / Msı B450 Gaming Plus / Corsair Vengeance LPX 3000MHZ (3200MHZ OC) CL16 2X8 16GB / Xpg Sx8200 Pro 256Gb / WD Blue 1TB 7200RPM / Fsp Hydro 600W / Phanteks P300
  • Yüzbaşı
    884 Mesaj
    Gizlilik unsurlarıyla birlikte Aloy'un Geralttan çok daha esnek ve rahat bir yapiya sahip olması sevindirici. Witcher'in benim icin tek eksik yönü buydu. Gerci bu tur open world rpg lerde bu pek aranmasa da artık çıta bir hayli yukseldi.

Bir de Aloy'u Ygritte'e (game of thrones) bir tek ben benzetmiyorum umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

imza topladığınız şeye bakın adamlar türkiyeyi takıyor olsa türkçe dilden önce tr psn i pound a göre hesaplamazlardı,sanki birleşik krallığa bağlı bir ülkeyiz.Avrupa bile olmamamıza rağmen ne euro ne dolar kullanıyorlar poundun mantığı nedir ? Türkçe çıkmasın işte ne güzel bizde endonezya psn den rusya psn den hatta usa dan hak ettiği fiyata alırız oyunu 6 aylık araba vergisi gibi 270 e değil.

Oyun TR'de 189 TL, US PSN'de 60 USD, Endonezya'da 175 TL civarı, sanırım haberin yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

Oyun TR'de 189 TL, US PSN'de 60 USD, Endonezya'da 175 TL civarı, sanırım haberin yok.

Genel anlamda demek istemiş arkadaş.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.