Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman (plusa yüklediyseniz zamanında kayıt dosyasını) sorun olmaz hocam, kaydınızı makineye indirir oynarsınız
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Hadi insallah teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2-3 haftadır bu oyunu oynuyorum. Hiçbir rehbere, hiçbir yazıya bakmadan ana görevler ve bunların yan görevlerinin hemen hemen alayını bitirip ek partin ana görevlerine ve yan görevlerine geçip epey ilerledim.

Rehberi yeni okudum ancak aradığım cevabı bulamadım. Bu oyunda çoğu görevde 3 farklı karar mekanizması ortaya çıkıyor. Ben hep beyin simgesi olan kararları seçtim. Diğer kararları seçerek ilerlediğimizde oyunun sonunda ve senaryoda değişiklikler oluyor mu? Mesela Witcher 3'ü ve ek paketlerini oynayanlar bilir: ana oyunun 3 farklı, Hearts of Stone paketinin 2 farklı ve Blood And Wine paketinin yine 3 farklı sonu mevcut. Horizon Zero Dawn'da da böyle farklı son ve gidişatlar var mı? Ona göre tekrar tekrar oynayacağım. Yoksa başka oyuna geçeceğim. Ps4 emanet de sayılı günlerim var ondan yani.

Sözün özü bu oyunda farklı sonlar ve/veya senaryoda farklı gidişatlar var mı? Yoksa sadece ve sadece diyaloglar mı değişiyor?

Böylesi güzel bir oyunda en azından bir Türkçe altyazı olmalıydı. Bunu bile yapmamaları yazık olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 19 Eylül 2018; 12:28:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam diyaloglara takılma öyle çeşitlilik olsun diye konulmuş şeyler son her türlü aynı bitiyor yani tekrar oynamana veya başka şeyleri denemene falan gerek yok. Benimde çok beklediğim ve zevkle bitirdiğim bi oyundu ama tr altyazı olmaması benide çok sinir etmişti zamanında 😊

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Hadi ya! Olsaydı güzel olurdu. Hatta böyle bir oyunda kesinlikle olmalıydı. Evet Türkçe olmaması da bir diğer büyük eksik.

• Oyuna yeni başladım. Platin yapmak zor mudur? Çok vakit istiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Oyuna yeni başladım. Platin yapmak zor mudur? Çok vakit istiyor mu?
    Ben ikinci bitirişimde platinledim. Oyun sonunda Ancient Armor'u alırsanız Hard'da platinlemek bana kolay geldi.

Frozen Wild'ı alınca gene aynı ekipmanlarla devam edebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Ben ikinci bitirişimde platinledim. Oyun sonunda Ancient Armor'u alırsanız Hard'da platinlemek bana kolay geldi.

Frozen Wild'ı alınca gene aynı ekipmanlarla devam edebiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Bugüne kadar sadece Bloodborne’u platinlemiştim.

Belki buda 2. olur.

Birde normalde başladım. Sonradan keşke ultra hard’da başlasaydım dedim.

Settings’den herhangi bir zamanda normali ultra hard yapmanın bir artısı eskisisi var mı?

Oyundaki herşey ultra hard oluyor mu?

• Platinlemekten kasıt sadece bir platin kupa almaksa zaten normal zorlukta oyunu bitirince de veriyor burda.

• @Darktemplar1903

oluyor

@hetşat

evet
  • Oyunu normal zorluk seviyesinde çok rahat şekilde bitirdim. Ama şu özel zırhı almadım. Şimdi tekrar ultra hard da başladım. Öyleyse çok zor gelmedi.

• Oyunun son bolumunu de bitirmeme ragmen oyun bitmiyor. Buga girdi sanirim. Son bolumu oynuyorum bitiriyorum ama bolum sonunda halen son bolum bitmemia gorunuyor?
    Edit: Platin kupayi bile vermiyor bolum sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 27 Ekim 2018; 16:35:56 >
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Platin vermeme işini bilmiyorum ama oyunun son görevinin ardından diğer görevleri de yapabilmen için tekrar görevin öncesine atıyor.

• Sadece bir tane yan gorev kaldi o da "Weapons of the Lodge". Yesil ünlem isaretli gorevlerin hepsini yapmadim o yuzden mi acaba?

• bütün oyunlar dijital olarak oynarım bu oyun cd seklinde var fakat biraz oynadım sonradan bıraktım sandıgım gibi cıkmadı
  • 2. el complete edition alsam dlc oynayabiliyor muyum ?
  • Şu oyuna bir Türkçe yama gelsede ağız tadıyla bir daha oynayıp bitirsek. Muhteşem bir oyun yapmışlar ama ingiliççe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eBRiHanceR -- 21 Kasım 2018; 1:24:54 >
  • Oyunu aldim 10 saat oynadim. Oyun bana cok sıkıci geldi. Ilk 3 4 saaten sonrasini zor oynadim. Eglenmedim niyeyse. Ama stroysini yinede oynamak istiyorum. Bu yüzden zorlugu en kolayina getirip rushlicam. Normalde hic huyum degildir. her oyunun her kösesine bakarim herseyi toplarim ama burda yapasam gelmedi niyeyse.

• _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Aynen. Cok sacma o olay. 4bin degilde 1500 vardi bende. Yolda gördügüm düsmanlarida öldürebilmem imkansiz. Bide normalde oynuyodum zor da degil.

• Ben de aylar önce oyuna başladım, arada birçok oyunu bitirdim ama bu oyunu bitiremedim. Atmosfer, dünya çok iyi ama hikaye çok yavan geldi bana. Ama bitireceğim 2019'da
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.