Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar büyük makinelerin üstüne nasıl çıkıyoruz ?
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Hepsinin üstüne atlaman gereken yükseklikler var. Çok daha iyi incelersen yakalayabilirsin. Ondan sonra zaten hoplama zıplama şeklinde en üstüne tırmanıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

arkadaşlar büyük makinelerin üstüne nasıl çıkıyoruz ?
    Tallneck lerin üzerine mi hocam ? hani zürafaya benzeyenlerin.
  • Aynen hocam

• fallofday kullanıcısına yanıt
    Dolaştığı güzergahı focusla ısaretleyin. Çevrede yüksek yerler oluyor oralara tırmanıp tallneck'in bacağına atlayın önünüzden geçerken. Sonra tepesine tırmanmak kolau zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 liraya çift hak hesap satılıktır ..
  • Tesekkurler arkadaslar

• guerilla gameste duyrulmamış bir oyun için eleman arayışları var.şimdilik ne olduğu belli değil bakalım görelim

belki horizon 2

https://www.guerrilla-games.com/join
  • Oyunu 2-3 saat oynadım ve malesef sıkıldım ve şu an oynayasım gelmiyor. İngilizcem iyi olmasına rağman çok uzun diyaloglar bir süre sonra yorucu oluyor. Grafikler, kontroller, karakterler güzel ama başına oturtup beni sürükleyemedi. Türkçe desteği gelirse güzel olurmuş. Tabi bu memnuniyetsizliğimin sebebi son oynadığım oyunun The Last of Us olması da olabilir.

Oyunu oynamayı biraz daha erteleyip Uncharted Collection + 4'ü oynayacağım. Horizon'a sakin kafayla odaklanıp çok uzun zaman ayırmak gerekecek gibi. Belki o zamana kadar Türkçe desteği de gelir.
  • Hocam çok yanlış oyunun üstüne oynamışsın Deli gibi sabah akşam oyun oynarım the last of us’ı ps3 te bitirdikten sonra 2-3 ay her oyun beni inanılmaz sıkmıştı biraz zaman tanı kendime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkon kullanıcısına yanıt
    Türkçe gelmesi imkansıza yakın şu saatten sonra :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 20 Mayıs 2018; 2:5:35 >
  • YAratıklar üstüme doğr u koşarken bende kaçıyorum daha sonra saklanmanın bi yolu yokmu tekrardan ?
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Gelmezse de yapacak birşey yok hocam. Belki Witcher gibi bir sürpriz olur.

• fox skin farmlamanın kolay yolu var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eonmg

Ancident armory alayım dedim son Power cell in alacaktım ki tırmanmam gereken merdiven yok. Belli başlı görevleri yapmadan oraya gidemiyoruz sanırım var mı öyle bir durum.
    Hocam geç olmuş ama yeni başlayacak arkadaşlar için yazmak istedim. Ben 15 levelde ancient armoru aldım. Oyun daha da zevkli hale geldi. Evet haklısınız markers end görevi bittikten sonra merdiven çıkmıyor ancak bir yolu var. En uçtaki kayanın ustune basıp çömeliyoruz ve yukarı doğru zıplıyoruz. Ben 20 dk uğraştıktan sonra merdivensiz zıplayarak ust kata ulaşıp power cell'i aldım
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Zaten ucu açık bıraktılar sonunu, umarım bu oyun için arıyorlardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek paket süper olmuş, karlı atmosferleri severim zaten. Oyun süresi nerdeyse tam bir oyun kadar. 39 liraya değdi kesinlikle.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bu yaz almayı düşünüyordum. Yorumunuzla kesin alırım artık. Umarım kısa zamanda tekrar indirime girer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim platini gamepadin azizliği yüzünden kaçırdım New Game + yaparsam platinlerim artık .

Umarım 2. oyunda bu sıkıcı combat sistemini değiştirirlerde adam gibi bir sisteme geçerler . Oyun sonuna kadar nefret ettim ok atmaktan ... Hele final boss nedir öyle çok çok çok zayıf bir final boss'a sahip oyun .

Artık 2. oyunda çok çok daha iyi bir oyunla gelirler inşallah birde bu özel zırh muhabetti çok saçma o kadar arıyorsun oyunun sonunda ancak yetişiyor çünkü ana senaryoda ilemeden oralar açılmıyor .... ee kardeş ne anladık biz bu işten ? Çok saçma mantık hataları var hatırladıkça sinirleniyorsun .
  • Hocam ben 15 levelde aldım özel zırhı. Özel zirhsiz oynamazdim sanırım. Çünkü güç dengesini iyi kuramamislar bence.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.