Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihsar

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Şu ana kadar çıkan hiçbir exclusive oyun hayalkırıklıgı yaratmadı bende. 3. parti bir oyun olsaydı belki diyebilirdim ama exclusive olunca güvenim tam. Çogu kişi de benim gibi düşünüyor olabilir. Dediğinizde haklısınız beklentileri herşeye rağmen düşük tutmak lazım

Ben Until Dawn ve The Order 1886'da biraz hayal kırıklığına uğramıştım kötü oyunlar olmadığını düşünsem bile.Dediğim gibi umarım yanılırım da diğer pek çok exclusive gibi çok başarılı bir yapım olur

@fatihsar

İyi hoş demişsin de verdiğin örnek RPG değil sıradan bir TPS.Fallout,Witcher,Skyrim gibi yapımlar hem 100 saat sürüp hem de eğlenceli yan görevler sunabiliyor iken şahsen aynısını bu oyundan da beklerdim çünkü evreni çok ilgi çekici ve o dünyada daha fazla vakit geçirmek isterim

aynen hocam haklısın ben zaten tekrar eden bi oyuna örnek verdim dediğin gibi benimde inanılmaz sabırsızlıkla beklediğim bi oyun horizon umarım bekleneni verir fallout ve skyrim oynamadım ingilizcem yeterli seviyese değil ama witcher türkçe olduğu için bitirdim harika oyun ama bi witcher 3 ün yan görevleri kadar kaliteli olmuycaksa sürekli tekrar edicekse 40 saat olsun farklı işler yapalım mantıklı değil mi ?

Orası öyle de işte o kadar kaliteli olsun istiyor insan yine de Zaten tutarsa devamında çok daha dolu bir oyun yaparlar diye düşünüyorum

• Kimse Witcher 3 bol içerikli bir oyun beklemesin bence hayal kırıklığı olur ama 40 saatlik ana hikaye+yan görev yapıp bize güzel hikaye, atmosfer içerikler sunarlarsa oyun her türlü oynanır. Oyun çok güzel olursa ve oynayanlar hikayeyi severse adamlar ikinci oyunu daha uzun yapabilirler.
  • Vallahi oyun tek kelımeyle müthiş gözüküyor şuanda. Buarada insanlar ne bekliyor bu oyundan onuda anlamadım hakikaten bir witcher 3 büyüklüğünde dünya veya onun derinliğinde hikaye falanmı bekleniyor? Eğer öyleyse boşa bekliyorsunuz bu oyunun konsepti zaten belli hafiften rpg öğeleri katılmıs aksiyon macera oyunu. Şuana kdr gösterilen gameplaylerdede guerilla games vaad ettiklerini vermişe benziyor.

Biraz değer bilmek gerekli başka konsolun marka bazında 2001 de ayak bastıgı konsol dünyasında Horizon kalitesinde seviyesinde exc oyunu olmamıstır bu saatten sonrada olmaz zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 11 Ocak 2017; 23:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun harika gorunuyo.arkadasin d dedigi gibl 40,50 saat oynanis ve iyi bir hikaye versin yeter.suan witcher 3 u oynuyorum bukadar derin bir oyun daha kaldiramam zaten.

Beyler oyun turkce olucakmi.??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabasaakall -- 12 Ocak 2017; 5:6:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Oyun harika gorunuyo.arkadasin d dedigi gibl 40,50 saat oynanis ve iyi bir hikaye versin yeter.suan witcher 3 u oynuyorum bukadar derin bir oyun daha kaldiramam zaten.

Beyler oyun turkce olucakmi.??

Ses yok hala ama altyazı olur çok büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Yine oyuyn cıkmadan umudunu yitirenler gelmiş.

Rise Playstation Risee

film trailer'ı mısın mübarek

• Sanki altyazı koymuycaklar gibi bi his var içimde ama yanılıyorumdur umarım bu oyunda en kötü altyazı şart .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Sanki altyazı koymuycaklar gibi bi his var içimde ama yanılıyorumdur umarım bu oyunda en kötü altyazı şart .

Altyazı kesin olur,dublaj şüpheli.
  • dublaj olursa ben bile alırım ki robotlar falan gerçekcilikten uzak oyunlar hoşuma Gitmez
  • Eskiden çıksada oynasak derdik; şimdi artık çıksa da 2 ay geçse de patchlerle oyun düzelse de oynasak demeye başladım. Yine de sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Türkçe desteği olacaksa açıklasalar artık 1 ay kaldı neredeyse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerden zorluyorum sony türkiyeyi altyazı var mı diye ama takmadılar hiç
  • tr desteği olacağını sony türkiye başındaki adam bizzat kendisi belirtmişti bir röportajda arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Altyazı vardır sony ex oyunu.
  • Tüm PS4 ex oyunlarının bundan sonra Tr altyazı dstekli geleceğini aylar önce belirttiler daha ne açıklaması beklıyorsunuz anlamadık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Tüm PS4 ex oyunlarının bundan sonra Tr altyazı dstekli geleceğini aylar önce belirttiler daha ne açıklaması beklıyorsunuz anlamadık?

Gravity Rush 2 multiplatform mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş doğru söylüyorsun türkçe altyazı olmayan sony exc. oyunlar var o yüzden merak ediyoruz çok maliyetli büyük bi yapım o yüzden olması lazım ama çok ilgi yok gibi türkiyede forumlarda vs. o yüzden endişe içindeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ex oyunun Türkçe garantisi yok. Gravity Rush 2 son örnek.
  • Umarım yanılmam ama içimden bir ses bu oyunun çok çok iyi olacağını söylüyor. Hayır trailer'lar falan hype oluşturmadı.

Ekip iyi, ekip çok iyi. yıllarca killzone'un her oyununda üstüne koyarak ilerlediler. Ben sizi bilmem ama killzone oyunlarında hafif bir amatör ruh sezmişimdir hep. Horizon sanki bu adamların ustalık eseri olacak gibi.

Ayrıca ellerindeki grafik motoru gerçekten inanılmaz iyi. Çoğuna göre shadow fall ps4'ün teknoloji demosuydu. Evet çok iyi bir oyun değildi. Ama bir fps oyununda görüp görebileceğiniz en muazzam en üst grafiklere sahip oyundu. Kendi yazdıkları bu grafik motoru gerçekten çok iyi iş çıkarıyor. Kojimanın ellerine vermelerinden de anlarsınız. Death stranding horizon'un ve killzone un da grafik motoruyla yapılmış olacak.

Gel be şubat :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.