Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ancient armory görevini mi diyorsun acaba?
  • CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    bence gerek yoktur platinledisen :D dlc yi bekle bence
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle o görevdi. İsmini şimdi tam çıkaramadım o olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    onun için yardım aldım bende bulmak zor yaklaşık 5 tane buluyordun galiba power cell sonra ancient armor veriyor bosslarla saglam kapisiyorsun sonra :) dokunulmazlık gibi birşey ama fazla dmg yememek lazım :D

Teşekkürler

Bu zırh aşırı güçlü bişey 2 thunderjaw 2 ravager olan bi bölge var orada bile ölmüyorsun. Umarım dlc ile bu tarz eşyalar eklerler.

• O zırhı almak için baya bir uğraştım, kesinlikle alın derim fakat en zorda oynarsanız ufak bir avantaj sağlıyor sadece.
  • Sonunda platinum yaptım. Mad Max (kıyamet sonrası ve open world) ve Witcher 3 (questler ve open world) karışımı bir oyun olmuş. Hele kış mevsimini de kattıkları için Guerrilla Games'e ayrı teşekkür ederim. Şu oyundaki facial animation'u Andromeda da görmek isterdim açıkçası. Mükemmel değil ama Andromeda dan kesinlikle daha iyi olduğu ortada.
  • Seviye 14 den sonra bu armor görevi yapilirmi o mağara bölümünü gecmistim

Sonunda fırsat bulup görevi tamamladım. Zırh verdi bir nevi ölümsüzlük bahşetti. Eskiden gizlenip tek tek avlarken şimdi sürünün arasına dalıyorum timsah vs. Farketmiyor lvl 46 oldum son görev kaldı bilerek oyunu bitirmiyorum yan görevleri yapıyorum o daha zevkli geliyor. Bir göreve giderken devasa bir yaratığa denk geldim düşünmeden daldım mızrakla saldırıyorum keyfine etraftaki sinekleri de avlıyorum o arada neyse bu yaratığı öyle böyle tam öldürecekken az bir enerjisi kaldı ayağının altında ezmeye çalışıyor enerjimi azalttı tekrar enerji normale gelsin diye büyük kayanın arkasında beklerken kayanın dibine saldırdı. Bug varmış oyunda kayanın dibinde kara delik gibi bişey çıktı içinde kaldım yaratık paso saldırıyor ama zırh yüzünden ölmüyorum ben delikten kurtulmaya çalışırken baktım olmuyor başladım mızrakla saldırmaya öldürdüm neticede ama yine kayanın dibindeki delikten çıkamadım tekrar oyunu aç kapa yapınca normale döndüm. Zırh çok güzel tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 22 Eylül 2017; 18:46:55 >

• Ya şu eğilme gizli yürüme hangi tuş. Bir türlü bulamadım. Dlc yi bekleyeyim dedim bitirmek için hemen ardından oynarım dedim. Gizli yürüyemiyorum otların arasından vs. Otomatik mi yapıyordu acaba.

• Endo plus varsa oyun şuan dijital versiyonu 87 Tl kaçırmayın derim

Birde arkadaşlar bu oyun bayağı sürüyormu hikayesi witcher 3 gibi oynanış süresi fazlamı

• eonmg kullanıcısına yanıt
    Kare ye bir.defa bas.

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Gayet uzun yan ama görevin dışında açık dünyada yan görev abidik gubidik görev derken uzayıp gidiyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    3-5 oyun aynı anda oynamaya kalkınca bir de ara verince insan tuşları unutuyor resmen.

• Oyunda bir noktada sıkıntı çekiyorum yan görevleri yaparken adamla konuşunca thunderjaw heart getir domuz eti derisi getir gibi şeyler istiyor koca robotları dize getiriyorum fakat malzemeleri alacak yer yok görevi tamamlıyorum çıkan malzemeyi alamıyorum carry capacity kısmını buldum upgrade için malzeme istiyor onları avlıyorum onları da alacak yer yok tıkandı kaldı satıcıya satayım diyorum o da olmuyor treasure boxes kısmında dünya kadar sandık var içindekileri açıyorum çoğunun içindeki malzemeyi alacak yer yok. Üçgene basıp drop ile bıraksam sıkıntı olur mu var mı bu durumu çözen

• Merhaba oyunda ok yapmak için kullandığımız wire diye bir şey var şu anda 50/50 kapasite full dolu olduğu halde crAfting girip ok yapmaya çalıştığımda 0 wire var görünüyor acaba Oyunda bug mu var yoksa ben mi bir noktayı kaçırdım yardımcı olursanız sevinirim.

• Quest teki şu görevleri yapıyorum

fire, shock, freeze trial görevlerini tamamladım hepsinde trial completed yazdı görev ödüllerini de verdi ama listede mesela fire ın solunda yeşil onay klik i yok bu neden oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 1 Ekim 2017; 12:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Quest teki şu görevleri yapıyorum

fire, shock, freeze trial görevlerini tamamladım hepsinde trial completed yazdı görev ödüllerini de verdi ama listede mesela fire ın solunda yeşil onay klik i yok bu neden oluyor?

Fire trial da gold da istenilen sureyi yapamamissin.

• Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Burada önemli olan mesela fire fight trial deki ilk 40sn mi? Yanındaki 1dk 20sn ye de bitirsem olmuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.