Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyunu bitirmeniz gerekiyor hocam
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu bitirdim ama son gorevi tekrar mi yapayim ki.. Bu arada nasil bir mod cok degisiklik var mi sizin ng+ oynadığınizi varsayarak soruyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernandina F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben daha bitirmedim bile oyunu. Diğer oyunların ng+ ını var sayarak söyledim onu. Jorraptor youtube kanalında bir video vardı ng+ ile ilgili ona bakın bir isterseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernandina

Merhaba arkadaslar bu ng+ plus modu neden pasif.. Oynayabilmek icin ne yapmamiz gerekiyor?

Ana menüden yapılmıyor,oyunun içinde iken Options a basıp oyunun durdurun orda "create new game plus save" gibi bişey var onu seçince ana oyunun üzerine New game plus oluşturuyor..

Bunu yaptıktan sonra ana menüye dönün orda aktif olur..

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam ilgilenmen yeterli..

• die.Rache kullanıcısına yanıt
    Oyunu acinca bakayim.. Cok tesekkur ederim sagolun..

• Oyuna 2 gun once basladim. %9.5lik bir kismini bitirmisim. Simdi aklima takilan bir sey var. Oyunu oynarken ana gorevden once ilk olarak yan gorevleri yapiyorum sonra ana goreve donuyorum. Ilk ana gorevi yapsam tekrar yan gorevleri yapma sansim olur mu yoksa hikaye ilerledigi icin yan gorevler iptal mi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Oyuna 2 gun once basladim. %9.5lik bir kismini bitirmisim. Simdi aklima takilan bir sey var. Oyunu oynarken ana gorevden once ilk olarak yan gorevleri yapiyorum sonra ana goreve donuyorum. Ilk ana gorevi yapsam tekrar yan gorevleri yapma sansim olur mu yoksa hikaye ilerledigi icin yan gorevler iptal mi olur ?

Valla ben iptal olan yan görev hatırlamıyorum varsada belki oyunun sonlarına doğru 1-2 tane olabilir, bence bunları düşünmeden özgürce o dünyayı hissederek oynayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Oyuna 2 gun once basladim. %9.5lik bir kismini bitirmisim. Simdi aklima takilan bir sey var. Oyunu oynarken ana gorevden once ilk olarak yan gorevleri yapiyorum sonra ana goreve donuyorum. Ilk ana gorevi yapsam tekrar yan gorevleri yapma sansim olur mu yoksa hikaye ilerledigi icin yan gorevler iptal mi olur ?

Hayır iptal olan yan görev olmayacak çünkü oyunun son görevini yapıp tekrar oynayınca son görevi yapmamış sayıyor yani hikayeyi bitirip yan görevlere devam edebilirsin ama bence karışık yap level kasmak önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 10 Temmuz 2017; 17:2:53 >
  • Arkadaşlar oyuna sanırım ''The Frozen Wilds'' isimli bir DLC geliyormuş, içeriğinde yeni görevlerden yeni robotlara kadar geniş çaplı bir DLC olacağını yazmışlar, siz ne düşünüyorsunuz nasıl olur sizce ?
  • Bu oyunun Türkçe destegi icin umut yok değil mi? İlk çıktığı zamanlar belki güncelleme ile gelir diyorduk ama galiba TR destegi olmayacak

• Yani anlamıyorum witcher gibi bir oyun bütün dlc paketleri ile beraber sonradan da olsa Türkçe oluyorsa, boyle bir exclusive nasil Türkçe olmaz

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Ben bu saatten sonra geleceğini düşünmüyorum. Witcher 3'de yamayı yapan grup yapımcıyla sürekli irtibat halindeydi. Witcherdeki gibi olmaz sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lonkia kullanıcısına yanıt
    Fazla ek robot olacağını sanmıyom üç beş tane belki bide esas haritanın yarısı kadar bi harita daha gelir bi kaç yeni ekipman zaten tanıtımlarda haritanın kış mevsimli karlı bi harita olacağı görülüyor

• Dün gece psn den indirmeye başladım sabah inmiş. 1 saat kadar oynadım cidden güzel iş çıkarmışlar. Adamları takdir ettim. Sony için güzel Bir ex silahı. Devamını da getirirler. Oyuna bakınca xbox tarafının oyun açısından

Ne kadar zayıf kaldığını bir kez daha gördüm. Xbox tarafına da bu kadar güzel ex ler çıkmadıkça rekabeti zor

• Merhaba arkadaşlar bir sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ateşli ok cephanesi üretemiyorum bunun sebebi blaze yok diyor 0 gözüküyor ama ben robotlardan da almaya kalktığım da 20 tanesi de dolu diyor yer olmadığından almıyor ben bu blaze leri neden kullanamıyorum bir kaç bölüm geçtim sade ok ile ama çok zor oluyor :(

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    20 tanesi dolu değil, resource packin hepsi dolu diyor yani çantada 20 farklı resource alabiliyorsun. Craftingden geliştirebilirsin kapasiteni ama blaze toplamak için ilk iş inventory girip kullanmadıgın veya degeri olmayan bir resource u yere atmak olacaktir

• Arkadaşlar yardım acil 🚨 "Ancient Armory" diyor bir mağaranın içindeyim kapıyı açamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar yardım acil 🚨 "Ancient Armory" diyor bir mağaranın içindeyim kapıyı açamıyorum.

https://youtu.be/ICwDK5N0C_8

tahmin ettigim yerdeysen bu video çözum olacaktir

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Evet tahmin ettiğin yer ama bende o sağdan 2. Yanmıyor hiç kırmızı olmuyor yanına gidince tuş işareti filan da çıkmıyor 2 gündür mağarada tıkıldım kaldım

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.