Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oklara zehiri nasil atiyorduk ya oyunun baslarinda yapiyordum basit seyi goremiyorum suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 3 Temmuz 2017; 11:30:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bu bitti, şimdi ne yapıcaz? 72 saat gömmüşüm oyuna.. Hadi 2 saatini boş ver, gezinmeydi beklmeydi, diyalogdu vs. 70 saat oynamışım daha 90% diyor manyak. Bu 70 saatin hiç bir anında sıkılmadım, orası ayrı. Büyük boşluk.

Bu oyunun yerini ancak W3 : Blood & Wine veyahut Shadow of War doldurur. Ama ben cesaretimi toplayıp Bloodborne'a başlayacağım.

Hikayenin gidişatından anladığım kadarıyla bende oyunu bitirmek üzereyim. Şuana kadar kaç saat oynadığıma nerden bakıyorum?

• kabune kullanıcısına yanıt
    Manuel Save yaptıktan sonra save dosyası üzerinde yazar.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Menüye girince en sağdaki sekme istatistik bölümü var, oradan görebilirsin.
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Zehir? "Corruption" mı?
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    nopnog kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• quote:

Zehir? "Corruption" mı?

Galiba gelistrmeyi demiyorum ama

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Kullandığın silah ile alakalı. Daha önce kullandı isen o silaha sahip olman gerekir. Kullandığın yayı değiştir.
  • quote:

Kullandığın silah ile alakalı. Daha önce kullandı isen o silaha sahip olman gerekir. Kullandığın yayı değiştir.

Muhtemelen ilk bastaki yaydi o zaman tskler

• Herkese merhaba oyunu aldım taktik olarak neye yonelmeli

• New game plus ve yeni zorluk seviyesi geliyormuş, oyunu yeniden almam gerekecek sanırım.

• Bu oyunun pri veya sec hakkı alınır

• quote:

Bu bitti, şimdi ne yapıcaz? 72 saat gömmüşüm oyuna.. Hadi 2 saatini boş ver, gezinmeydi beklmeydi, diyalogdu vs. 70 saat oynamışım daha 90% diyor manyak. Bu 70 saatin hiç bir anında sıkılmadım, orası ayrı. Büyük boşluk.

Bu oyunun yerini ancak W3 : Blood & Wine veyahut Shadow of War doldurur. Ama ben cesaretimi toplayıp Bloodborne'a başlayacağım.

Horizon u oynama fırsatım daha olmadı ama Bloodborne insanı hayattan koparır, rüyalarına girer, işteyken biran önce eve gitmeyi düşündürür :) Kısacası bambaşka efsane bir oyundur.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Yani evet, çok namını duydum. İmkanım oldukça piyasayı takip de ederim. Çıktığı günden bugüne ilgi odağım. Ama daha ilk canavar beni 4 kez öldürdü. Özgüvenimi yitirdim :( Hatun yemeğe çağırdı kalktım artık. Denemeye devam edeceğim, inşallah becerebilirim...
  • quote:

Yani evet, çok namını duydum. İmkanım oldukça piyasayı takip de ederim. Çıktığı günden bugüne ilgi odağım. Ama daha ilk canavar beni 4 kez öldürdü. Özgüvenimi yitirdim :( Hatun yemeğe çağırdı kalktım artık. Denemeye devam edeceğim, inşallah becerebilirim...

İlk canavara çıplak elle dalmıyorsunuz di mi. Avcının rüyasından silah aldınız

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Aldım aldım :( O derece yeteneksizim. Oyun zaten daha başına oturmadan psikolojik olarak baskı kurmuştu üstümde. Tuzu biberi oldu. Akşam tekrar deneyeceğim bakalım. İlk aldığımda İngilizce versiyonuymuş, Türkçe'si ile değiştirmeden biraz oynamıştım, sokağa çıkabilmiştim onu hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

New game plus ve yeni zorluk seviyesi geliyormuş, oyunu yeniden almam gerekecek sanırım.

sevindim bu habere. almak için iyice ucuzlamasını bekliyorum. 59 TL hedefim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ng+ umudumu yitirmiştim büyük sürpriz oldu.

• Merhaba arkadaslar bu ng+ plus modu neden pasif.. Oynayabilmek icin ne yapmamiz gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.