Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu resource kapasitesi max bile çok düşük 100 nedir ya 400_500 falan yapın bari ikide bir satış yada atışmı yapacaz

• Resident evil 7 var elimde. Takas düşünen olursa istanbuldayım

• Tr altyazı cıkarmı cıkıcaksa oyuna ara verim oyunu anlamak icin sinematik yerleri translateden ceviriyorum :D

• 5 saattir oynuyorum şimdiden overrated bir oyun olduğunu düşünüyorum. inanılmaz yorumlar yapılıyordu hatta Uncharted kalitesinden bahsediyordu ve bence Uncharted 4 ün yanından geçemez ne grafik ne hikaye nede başka bir konuda. Bu oyun ilk duyurulduğunda hiç beklentim yoktu almayı düşünmüyordum yapılan olumlu yorumlar ve verilen yüksek puanlar neticesinde bende bir beklendi oluştu ve sonuç hüsran. Far cry dan tek farkı ubisofta ait olmaması sanırım..
  • TR altyazı eklenmediği müddetçe almayacağım oyun. Çünkü bu oyunu alırsan, bir sonrakini de alırsın vs. ve öyle devam eder. Sony TR'de ne de olsa alıyorlar diye kendini iyice salar ve yeni çıkacak oyunlara Türkçe desteğinin eklenmesi için kılını bile kıpırdatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Tr altyazı cıkarmı cıkıcaksa oyuna ara verim oyunu anlamak icin sinematik yerleri translateden ceviriyorum :D

Çıkmaycak altyazı malesef beklemeyin. translate ile ugrasmayın youtube dan eastergamerstv seri yaptı anlatarak oynadı oyunu ordan bakın anlamadıgınız yerlere.

oyun tek kelıme ile efsane ve kült bir yapımdır. hikayesiyle, grafikleriyle açık dünyası ile ve dövüş mekanikleri ilede bu senenin en iyisidir. Zaten metacritic puanı ve satış rakamıyla bunu kanıtlamıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondanda yararlandım :D biliyorum ama ingilizcem de gelissin diyip translate kullanayım demistim fakat sony sagolsun benim ingilizcem bayagı gelisicek sanırım.

• Cauldron rho da son boss a geldim gecemiyorum timsah var itemlerim oyun basındaki itemler atesli ok var onlada kesilmio burdan nasıl cıkabilirm oyundan cıktım girdim hala aynı yerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Cauldron rho da son boss a geldim gecemiyorum timsah var itemlerim oyun basındaki itemler atesli ok var onlada kesilmio burdan nasıl cıkabilirm oyundan cıktım girdim hala aynı yerde.

izleyin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 31 Mayıs 2017; 13:34:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

5 saattir oynuyorum şimdiden overrated bir oyun olduğunu düşünüyorum. inanılmaz yorumlar yapılıyordu hatta Uncharted kalitesinden bahsediyordu ve bence Uncharted 4 ün yanından geçemez ne grafik ne hikaye nede başka bir konuda. Bu oyun ilk duyurulduğunda hiç beklentim yoktu almayı düşünmüyordum yapılan olumlu yorumlar ve verilen yüksek puanlar neticesinde bende bir beklendi oluştu ve sonuç hüsran. Far cry dan tek farkı ubisofta ait olmaması sanırım..

Uncharted 4 ile bu oyunu kıyaslamak bambaşka bir kafanın ürünü...Uncharted 4 ün tüm geçtiği bölümleri topla Horizondaki haritanın 5 de biri bile değildir belki...

Işıklandırma kaplamalar değişen hava şartları ve atmosferi vsvs Uncharted ın çok daha önünde bir oyun...Hikaye kısmına hiç girmiyorum bile Uncharted 1 den beri hep aynı hikaye...Sen bir definenin peşine düşüyorsun senle birlikte kötü adamlarda onun peşinde ve finalinde karşı karşıya geliyorsunuz...4 oyunda aynı çizgide ilerliyor...

Grafik kalitesi olarak bu neslin şimdiye kadar ki en iyi oyunu Horizon dur...

• wolfgangg kullanıcısına yanıt
    Uncharted sersine hayran olarak ve 4. Oyunu 3 4 kez bitirip grafiklerine hayran kalarak diyeceğim şu ki Horizon Uncharted'dan görsel olarak bi tık üstte. Özellikle bazı bölgelerdeki detaylar kaplamalar ışıklandırmalar çok çok iyi. Sen daha meridyene gitmemişssin sanırım Onun dışında hikaye vs karşılaştırmasamda Horizon hikaye anlamında da başarılı bir yapım. Zevkler ve renkler sanırım. Ama bence biraz daha oynayıp şans verin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

5 saattir oynuyorum şimdiden overrated bir oyun olduğunu düşünüyorum. inanılmaz yorumlar yapılıyordu hatta Uncharted kalitesinden bahsediyordu ve bence Uncharted 4 ün yanından geçemez ne grafik ne hikaye nede başka bir konuda. Bu oyun ilk duyurulduğunda hiç beklentim yoktu almayı düşünmüyordum yapılan olumlu yorumlar ve verilen yüksek puanlar neticesinde bende bir beklendi oluştu ve sonuç hüsran. Far cry dan tek farkı ubisofta ait olmaması sanırım..

Uncharted 4 ile bu oyunu kıyaslamak bambaşka bir kafanın ürünü...Uncharted 4 ün tüm geçtiği bölümleri topla Horizondaki haritanın 5 de biri bile değildir belki...

Işıklandırma kaplamalar değişen hava şartları ve atmosferi vsvs Uncharted ın çok daha önünde bir oyun...Hikaye kısmına hiç girmiyorum bile Uncharted 1 den beri hep aynı hikaye...Sen bir definenin peşine düşüyorsun senle birlikte kötü adamlarda onun peşinde ve finalinde karşı karşıya geliyorsunuz...4 oyunda aynı çizgide ilerliyor...

Grafik kalitesi olarak bu neslin şimdiye kadar ki en iyi oyunu Horizon dur...

Uncharted'ın hikayesini bir hazinen peşinden koşma olarak düşünmemek lazım. Uncharted'ın hikayesinin sevilme nedeni tamamen karakter işlenişi. Horizon da ısınabildiğin bi karakter var mı? Uncharted'ın her yan karakteri birbirinden değerli.

• 15 saatte ana senaryo bitti bu da oyunun %27 sine tekabül ediyor bu 15 saattin önemli bir bölümü görevlere giderken kaybediliyor sürekli a noktasından b noktasına koşturuyorsun. Oyun yenilik adına çok zayıf, bir çok oyunun karması gibi, görev çeşitliliği yok oynarken bir süre sonra sıkıyor..
  • Beyler Horizon Zero Dawn için ortak arıyorum pri bende olacak... %60 %40 yapacağız ...

• Merhaba arkadaşlar, oyun Store'da 119TL olmuş. Ne diyorsunuz sizce alınır mı? Forumda gördüğüm kadarıyla genel olarak beğenilmiş ama beğenmeyen kesim de sanki hiç beğenmemiş gibi

EDİT: Bu arada oyun etkin olarak süresi ne kadar yani artık sıkmaya başlamadan ne kadar süre oynanır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 9 Haziran 2017; 11:40:57 >
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, oyunu bir önceki indirimde almıştım. Açık dünya görevleri ve yan görevleri ile toplamda 60-65 saati bulabiliyor. Hemen oyun bitsin sonunu göreyim dersen 20 saat civarında biter. Ben tüm görevleri yapılması gerekenleri tamamlayıp bol bol açık dünyasında gezinip 70 saat civarı oynadım ve platin kupasını aldım Olumsuz yorumlar olsa da Türkçe dil desteği mevcut olmasa da arşivde bulunması gereken oyunlardandır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthood

Merhaba, oyunu bir önceki indirimde almıştım. Açık dünya görevleri ve yan görevleri ile toplamda 60-65 saati bulabiliyor. Hemen oyun bitsin sonunu göreyim dersen 20 saat civarında biter. Ben tüm görevleri yapılması gerekenleri tamamlayıp bol bol açık dünyasında gezinip 70 saat civarı oynadım ve platin kupasını aldım Olumsuz yorumlar olsa da Türkçe dil desteği mevcut olmasa da arşivde bulunması gereken oyunlardandır..

Ben de indirim bekliyordum oyuna. Bir önceki indirimde ne kadara düşmüştü?

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    134 tl idi. Şu anda daha uygun.. Talep gördüğü için bir süre daha şu andaki indirimin hemen altına bir fiyata inmeyebilir... uncharted 4 mayıs 2016 da çıkıp, kasım 2016 da iyi bir indirim görmüştü. Fiyat araştırmasını bu siteden yapabilirsiniz..

https://psprices.com/region-tr/game/1213756/horizon-zero-dawntm
  • nighthood kullanıcısına yanıt
    Site güzelmiş teşekkürler. Çok fazla uzatmayayım ben de alayım bari takipteydim ne zamandır. İlla ki ileride daha da düşer de kim bilir ne zaman. :)
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.