Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkdogan

İç sesim bu oyun BALON olacak diyor ama,alanların yorumlarına bakarız artık.İndirime girmeden alınmaz.Oyun çok fazla kendini tekrar edecek izlenimi uyandırıyor bende.Herşey grafik olmadığı için ve açık dünya oyunu olduğundan İÇERİK,OYNANIŞ,GÖREV çeşitliliği olarak değerlendirmek lazım.Ayrıca robot hayvanlar çok itici bi konsept olmuş,onun yerine mutasyona uğramış hayvan konsepti olsa daha çekici olabilirdi kanlı canlı.

Bende aynı şekilde düşünüyorum hocam hep aynı açık dünya'da robot avlarken gösterdiler.Hikaye videosu olarak sadece ilk başta gösterilen video var diğer videolar hep aynı.Killzone Shadow Fall gibiolmasından korkuyorum ki bana öyle geliyor nedense çok boş geldi oyun bana.Killzone Shadow Fall ilk tanıtıldığında oo bu grafikler ne böyle diye çok sevinmiştik ama oyun sadece grafikti:)

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Dostum hani nasıl desem büyük beklentiye girmissin gibi.Umarim tatmin eder.Ama tekrar diyorum sakin atlamayin bu oyuna patlama olasılığı daha dogrusu kendini tekrar etme olasiligi cook yuksek.Bir Final Fantasy, Witcher 3 degil ki bu oyun gordugumuz kadariyla.surekli bi robot hack i sürekli robot hack i.Haksizmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Haksızsın bence, çünkü oyunu doğru bir şekilde anladığını sanmıyorum. "Robot hack, robot hack" dediğin mevzu robotları mount olarak kullanmaya yarıyor, çok rahatsız olduysan yapmayıp koşmayı tercih edebilirsin. Witcher 3'de vahşi atları sakinleştirip, kullanmakla aynı sistem. Bunu oyunun geneline niye yoruyorsun ya da niye eleştiriyorsun anlamadım.

Bir Witcher 3 değil diyorsun ama Witcher 3'ün görev sistemini yapan bazı çalışanlar, bu oyunda da yer alıyor. Daha önce de yazdım, Blizzard'dan Elder Scrolls'dan adamlar var bu oyunun arkasında ve oyunun genel olarak konseptini de çok sevdim, bunlar benim için beklentiye girilecek unsurlar.

Oyun iyi olur kötü olur bilemem; ancak "sürekli robot hack" yapıyoruz diyerek hem kendini hem de okuyanları yanlış yönlendirmiş oluyorsun.
  • Oyun simdilik canli bomba.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Haksızsın bence, çünkü oyunu doğru bir şekilde anladığını sanmıyorum. "Robot hack, robot hack" dediğin mevzu robotları mount olarak kullanmaya yarıyor, çok rahatsız olduysan yapmayıp koşmayı tercih edebilirsin. Witcher 3'de vahşi atları sakinleştirip, kullanmakla aynı sistem. Bunu oyunun geneline niye yoruyorsun ya da niye eleştiriyorsun anlamadım.

Bir Witcher 3 değil diyorsun ama Witcher 3'ün görev sistemini yapan bazı çalışanlar, bu oyunda da yer alıyor. Daha önce de yazdım, Blizzard'dan Elder Scrolls'dan adamlar var bu oyunun arkasında ve oyunun genel olarak konseptini de çok sevdim, bunlar benim için beklentiye girilecek unsurlar.

Oyun iyi olur kötü olur bilemem; ancak "sürekli robot hack" yapıyoruz diyerek hem kendini hem de okuyanları yanlış yönlendirmiş oluyorsun.

Çünkü adamlar sürekli aynı muhabbeti gösterip duruyor,'''Bakıın biz hiç kimselerin düşünemediği robot hayvanları hacklemenize imkan veriyoruz ve Grafik olan her oyun İYİDİR,alın oynayın bunu konsolun gücünü kullanacak''mesaji var!(yersen)Herkesin kendi görüşü,saygı duyarım isteyen alsın oynasın ama bu oyun malesef benim gözümde ZERO.Hani Plus la bedava gelirse ancak öyle oynayacağım oyunlardan.Bazı basit mekanikleri yenilik diye gösterip itici bir konseptle ve Grafikte grafik mantığıyla yapılan tüm oyunlar hakkında düşüncem böyle,sadece bu oyun için değil.Her neyse bekleyenlerinde hevesini kırmak istemem,en azından içerik olarak sizi tatmin eder umarım.Saygılarr,sevgiler.

• Guerilla sabıkalı bir firma killzone serisi 2'den sonra ruhsuz ağır mıçan bir oyundur tek artısı grafikleri.

Bu oyunu çıkar çıkmaz alırım ex olduğu için ama ruhsuz olma ihtimali var yok değil, sen bakma forumdakiler no man's sky'ı da goty ilan etmişti çıkmadan, patlama ihtimali elbette var yok değil ama en fazla order gibi patlar yani puanları düşük olur ama ben çok beğenirim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Kasım 2016; 14:21:12 >
  • Horizon Zero Dawn - PSX 2016 Trailer | PS4

• Bu konuya neden mesaj atan olmamış ki, ilginç geldi.

Oyun her ne kadar güzel görünsede; işin içinde Guerrilla Games olunca insan şüpheyle yaklaşıyor, sanki birşeyler yine eksik olacakmış gibi. Halen adam akıllı bilgiler gelmedi; yine grafikler ile ön planda olmak istiyorlar gibi.
  • Gece de olacak oyunda videodan anlaşıldı gayet güzel görünüyor.
  • Hiç bir Guerilla oyunu ruhsuz olmadı "İstisna Shadow Fall hariç !" Ki oda Killzone 4 değil dikaktiniz çekerim (Millet 4 ü bekleyene kadar isyan etmesin diye gaz alma teknoloji oyunudur ) . Velhasıl KZ serisi hikayesiyle RUHUYLA ==> KZ 1 , 2 ve 3 herbiri müziğinden senaryosuna kadar hepsi EFSANEDİRLER !

Burada CRYTEK firmasının Ceyengine motorlu "RUHSUZ!" oyunlarına benzeterek Guerilla Gamesi kötüleyip algı yapmayın YAPTIRMAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 4 Aralık 2016; 15:0:43 >

• HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]
    HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Vr -- 4 Aralık 2016; 17:28:10 >

• Gece sahnesi Avatar'dan fırlamış gibi yalnız, çok etkileyici gözüküyor. Atmosfer, grafik, oynanış her şey şu ana kadar on numara, tek soru işareti görev çeşitlili; eğer bu konuda bir zenginlik sağlarlarsa 2017'nin Witcher'ı olur.
  • Melkor23'e katılıyorum. Oyunun atmosferi,grafikleri çok tatmin edici görünüyor fakat önemli olan içeriği işte grafik olup içeriği boş olduktan sonra anlamı yok. Oyunda ana görevden ziyade yan görevdir, oyunda yapabileceğimiz işler, oyunun içeriği uzun bir yolu olması lazım. Sadece belli bir ana görevden gidip sağa solu kurcalamazsak beni şahsen açmaz gibi. Witcher 3 gibi mesela oyunu oynarken mesela zamanın nasıl akıp geçtiğini bilmiyordum. Oyunun puanlarını bekliyorum ona göre alıp almama kararı vererim.

2017 yılının GOTY ödülünü alması biraz zor gibi geliyor. Çünkü RDR 2, Mass Effect Andromeda gibi oyunlarda gelicek. 2017 yılı iddaalı bir yıl hayırlısı bakalım.

• Ana görevi neyki acaba.

• Bu Horizon'un ps experience 2016'daki traileri gerçek zamanlı olarak oyun içi ve standart ps4'den alınma mı?yoksa pro'dan alınmış oyun içi grafiklere sahip bir trailer mi?
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Standart zaten oyun standart ps4 te bile mükemmel gözüküyor 40 dklık oynanış videosu vardı silinmiştir muhtemelen pro olsaydı saçlardan anlardık :D

• Evet oyun standart ps4'de güzel gözüküyor,fakat eğer bu Horizon grafikleri dün konferansta gösterdikleri trailer deki gibi gerçek zamanlı ise benim için PRO almaya gerek yok demektir.Çünkü o trailer deki grafik,efektlere hayran kaldım.
  • Guerilla Games candir, adamlar PS'nin gucunu yine sonuna kadar kullanacaktir! KZSF'nin hikayesi cok yavandi ama son zamanlarda iyi bir hikaye sunan FPS oynadigimi zaten hatirlamiyorum...

• herkes aynı şeyi söylüyor. aklın yolu bir, senaryo ve oynanış nasıl olacak herkes onu merak ediyor, yoksa konusu , geçtiği dünya vs. oldukça ilginç bir yapıya sahip , dolu bir içerik olmazsa kötü olur.

birde dikkatimi çekti devamlı hayvanlarla ilgili video gösterdiler, başka türler ile savaşmayacak mıyız? mesela kötü insanlarla , yada başka türk canlılarla savaşma gibi bir şey olmayacak mı ?acaba ? sadece robot olayı olursa biraz sıkıcı olur gibi sanki...
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Normal insanlarda olacak Abi.Aloy Journey diye fragmanı var oyunun orada gösteriyor

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.