Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dostlar kolay xp ve metal shard kasmak istiyorsanız bu robotla uğraşın 2 bölgede bulunuyor çöl tarafında hem modifiye parçaları hemde ıvır zıvır çıkıyor ayrıca bi sorum olucak envanteri nasıl geliştiriyoruz hemen doluyor skıll olarak mı açıyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

Thunderjaw site

Dostlar kolay xp ve metal shard kasmak istiyorsanız bu robotla uğraşın 2 bölgede bulunuyor çöl tarafında hem modifiye parçaları hemde ıvır zıvır çıkıyor ayrıca bi sorum olucak envanteri nasıl geliştiriyoruz hemen doluyor skıll olarak mı açıyoruz ?

Kapasiteyi arttırabiliyorsun inventory kısmına iyice bak.

@Alican

Silahların üstüne gelmede inventory menüsünde küçük logoların hepsinin açıklaması var tear, fire, freeze, corruption, stealth gibi

Kıyafette de yazar özelliği ne olduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

Thunderjaw site

Craft menüsünde çantaları geliştirme bölümü var hocam.

• Sharpshoter bow ne vuruyor beaa 3 ok atan skilli açın, sharpshoter a 2 mor damage 1 mor tear taşı koyun eğlence başlasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandan beri ilk defa bir oyunun başında bu kadar çok vakit geçirdim. Tam 56 saat ve platin. :)

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

• Tamamı inmesi gerekiyor

• ya bu xboy'ları sevmiyorum da üzülüyorum hepsine he

valla yazık ya

düşünsene sadece 1 konsolun var ve o da xbox one

kafayı yersin lan öyle hayat mı geçer
  • Selanlar. Oyunda 'a seeker at the gates' görevindeyim. Level 17 oldum. Ama sadece ateş oku, normal ok ve tripcaster tuzak okum var. Bu seviyeye gelene kadar arada başka bir ok çeşidi satın almış olmalı mıydım? Yoksa meridian'ı mı beklemeliyim? Oradaki merchant'larda mı daha iyileri vardır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Selanlar. Oyunda 'a seeker at the gates' görevindeyim. Level 17 oldum. Ama sadece ateş oku, normal ok ve tripcaster tuzak okum var. Bu seviyeye gelene kadar arada başka bir ok çeşidi satın almış olmalı mıydım? Yoksa meridian'ı mı beklemeliyim? Oradaki merchant'larda mı daha iyileri vardır?

en iyileri orada, git oraya okları zırhları al sonra yıne geri dönersin istedıgın yere sorun değil.

• 19 levelim oyunu begendim.rare tum silahlara sahibim fakat corrupted makinelerle karsilastigimda shock hasarina karsi zayiflar ama bende shock arrow yok.sling ve tel kullaniyorum.elemental arrowlari nasil elde edecegime dair bir ipucu yada tutorial gormedim.bu seviyede bu arrowlari bulan kullanan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Selanlar. Oyunda 'a seeker at the gates' görevindeyim. Level 17 oldum. Ama sadece ateş oku, normal ok ve tripcaster tuzak okum var. Bu seviyeye gelene kadar arada başka bir ok çeşidi satın almış olmalı mıydım? Yoksa meridian'ı mı beklemeliyim? Oradaki merchant'larda mı daha iyileri vardır?

en iyileri orada, git oraya okları zırhları al sonra yıne geri dönersin istedıgın yere sorun değil.

Elemental oklari mi diyosunuz yoksa silahlarimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkishkebap

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Elemental oklari mi diyosunuz yoksa silahlarimi ?

Hepsi orada var corrupted olanlara karşı fire artow kullanacaksınız onlar ıcınde war bow almanız lazım. War bow alıp fire coik taşı takın.

• Eyvallah.

• NG+ baskısı sonuç verecek gibi gözüküyor, bu konu ile ilgili çok fazla mesaj almışlar. Oyun müdürü de twitter üzerinden "Bu isteğin farkındayız" diye cevap yazmış. Kesin gelir mi söylemek zor ama en azından ihtimal var.
  • Bizde indirebilirsek oynayacağız.Kota bitmiş 40 saat dedi.
  • yanlız harbiden bu zırh eşitttir ölümsüzlük:)çok iyi oldu
  • su meshur zirhin adini soyleyin arkadaslar :)

• oyun harika
    silah çeşitliliği iyi
    loot olayı süper ot toplamaktan göreve gidemiyoruz
    ilk defa platin alasım geldi bir oyundan
    cumartesi sabahı saat 06.00 ya kadar oynamışım bir baktım gün aydınlanıyor
    bu arada MELKOR eline sağlık bu işte uzmansın,daha önce de fallout rehberinden faydalanmıştım
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Ancient armor ulaşabilmek için 5 tane power cell gerekiyor.

Yerleri youtube da bulabilirsin yalnız sonuncu power celli son görevden önceki görevde alabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

su meshur zirhin adini soyleyin arkadaslar :)

Bu zırhdan önce, robotlardan korkuyordunuz, aldıktan sonra korkma sırası onlarda. :)
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.