Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun sizce Türkce olur nu DLC ler gelir mi yoksa bitirmelik midir birde tahmini oynanis suresi sizce ne olur arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuarda en çok etkilendiğim oyun oldu. gayet güzel görünüyor. farklı bir yapısı var bence böyle olması çok daha iyi olmuş. bol rpg öğesi ve bol eşya çeşitliliği olursa bence çok iyi bir oyun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Oyun sizce Türkce olur nu DLC ler gelir mi yoksa bitirmelik midir birde tahmini oynanis suresi sizce ne olur arkadaslar?

PS4'e özel olduğu için Türkçe gelebilir, dlc'de çıkar, 30-40 saat kadar sürecektir.
  • Gel de makinayı kuralım kız

• quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Gel de makinayı kuralım kız

• Ps4 önceden beri alsam mı almasam mı kararsızdım. Ama şu oyunu gördüm göreli ciddi ciddi almayı düşünmeye başladım. Harika bir oyun olacak gibi duruyor.

• Bende bu yil rpg olarak bunu ve mass Effect i dusunuyorum.

• Bu oyunun 2017'de RPG olarak rakibi yok gibi;

Mass Effect, Cyberpunk 2077, Final Fantasy 7'nin 2017'de çıkacağını sanmıyorum.

Ni No Kuni 2, Persona 5 ve Zelda ile aralarında kulvar farkı var, o yüzden birbirlerine pek rakip değiller.

Direk rakip olacak iki oyun söz konusu; Scalebound ve Vampyr ama Horizon bunlardan bir, iki adım önde bence.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna ne kadar RPG diyebiliriz. Saydığın oyunlar ciddi RPG'ler. Far Cry ne kadar RPG ise bu oyunda bence o kadar RPG.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Horizon bir aksiyon/RPG oyunu ve Mass Effect, Witcher gibi oyunlar ne kadar RPG ise bu da o kadar RPG yani aksiyonu diyaloğundan fazla olan sözde RPG'ler. Saydıklarım arasında da Persona ve Ni No Kuni dışında türüne sadık bir RPG de yer almıyor zaten, buna FF7 remake dahil.

Bu oyun için,

Witcher 3'de görev yapan birçok çalışan, bunun içinde W3'ün görev sistemini, sinematik tasarımını yapan kişiler de var,
    Blizzard'dan yazarlar,
    Shadow of Mordor'da çalışmış yazarlar,
    Elder Scrolls Online'da görev yapmış tasarımcılar,
    Birçok orta çağ RPG oyununda görev yapmış tasarımcı ve çizer

GG'nin kadrosuna dahil oldu. RPG deneyimi bu kadar yüksek bunca insan FarCry yapmak için toplanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 5 Eylül 2016; 21:09:47 >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Saydığı oyunların hepsi Action RPG diye geçiyor ciddi RPG değil hiçbiri yani kıyaslaması gayet normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olacak görünen o, tek sıkıntım yapımcının guerilla olması, umarım 4-5 saat sonra monotonluk başlamaz.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    İnşallah

• Horizan Zero Dawn Sony exculesive oyunu oynayan deneyen kişilerin görüntüleri ve oyun Yoshida'nın dediği gibi standart ps4'de oynandığının hem kanıtlar nitelikte ve oyunun grafikleri kesinlikle E3 2016'da gösterdikleri ile aynı ve oyun biraz zor gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 7 Eylül 2016; 17:23:07 >

• powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim paylaşım için
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Teknik manada zaten GG her zaman iyi iş çıkarıyor ND ve Santa monica ile birlikte sony'nin en iyileri. Bu sefer sadece teknik değil oyun olarakta iyi iş çıkarmışlar gibi. Gelen yorumlar iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Eylül 2016; 17:22:41 >
  • Oyun çok iyi görünüyor abi,iyi ki fps değil

• Oo joker bey gelmiş

• Bu oyun GOW'dan bile daha çok heyecanlandırıyor beni
  • Hic DLC Bilgisi var mi? Bitirdikten sonra tutmak isterim gelecekse dlc bi fe soyle bi sasirtsalar bizi de 40-80 saat arasi birsey gelse...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.