Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killzone en sevdiğim serilerden ama bu adamlar grafik atmosder ve görsellik dışını pek beceremiyor. Bu adamlar rpg yapamazlar kusura bakmasınlarda. Rpgde oynanış ve senaryo en önemlisi bu iki seçeneğide hiçmi hiç beceremiyorlar. Adam gibi killzone evrenini işleyemedilerki rpg yapabilsinler. Ayrıca kendi adıma rpg oyundan nefret ederim farklı bir oyun yapsalardı.

Bu arada ps4 almamın sebebi killzone ama son oyun yani senaryo modu çok kötüydü. Bu adamlardan aaa oyun çıkmıyor ve çıkmayacak o kesin kimse aksini iddia edemez ama güzel oyun yapıyorlar fakat rpg soru işareti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimler. Süper. Farklı. Bir hava. Var. İnşallah. Bu şekilde. Sağlam. Bir şey gelir

• RIGS

Söyleti var arena shooter 3/3 nekadar doğru bilmiyorum.

Fakat bana pek mantıklı gelmedi ama...

http://www.videogamer.com/psvita/killzone_mercenary/news/rigs_is_an_arena-based_multiplayer_fps_from_guerrilla_cambridge_rumour.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 15 Haziran 2015; 19:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

ARTIK GEL E3

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

Pardon e3 konusundayım sandım bir an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 15 Haziran 2015; 19:25:58 >
  • Bilgiler eklenecek arkadaşlar
  • HORİZON:ZERO DOWN

Uzun süredir yeni bir oyun geliştiren Guerrila Games nihayet Sony'nin E3 konferansında firmanın yeni oyununu gözler önüne serdi: Horizon: Zero Dawn!

Horizon: Zero Dawn'da yok olan bir modern dünya sonra yeniden kurulmaya başlanan medeniyetleri görüyoruz. Duyuru videosuna göre bu yeni yapım makinalar ve insanlar arasında alışılmadık bir mücadeleyi konu alacak.

Oynanış videosuna baktığımız da oyunun robot dinozorlarla dolu muazzam bir dünyaya sahip olduğunu görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Haziran 2015; 4:41:36 >
  • HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]
  • Harika görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Artwork gayet güzel ve değişik ama GG bence Sony tarafından pohpohlanan bir yapımcı olduğu için bu oyunda da bazı şeyler yine eksik gelecektir. Ellerinde KZ gibi bir seri olmasına ve 2. oyunla bayağı ses getirmelerine rağmen sonraki oyunlar bu oyunun başarısını yakalamaktan uzaktı. Benim için Crytec ne ise GG'de odur...

Konseptler güzele benziyor, sağlam bir şey gelebilir.

Bakalim iste, acikcasi oyunu gormeden umutlanmak istemiyorum...

Güzel bir şey olacak dedik güzel bir şey çıktı, tatava yapma.
  • Budur arkadaş, detaylara gömülmüş, açık dünya bir rpg nasıl olur adamlar açık ve net bir şekilde göstermişler. Böyle bir yaratıcılık yok hakikaten, oyun dünyasına dibini görmüşler şu anda, E3'ün en iyi oyunu bence.
  • Robotlar atmosferi baltalamış ama oyun harika gözüküyor kaçmaz.

• Neden robot dinazorlar acaba

• Hayallerimdeki açık dünyayı yaratmış adamlar resmen. Eğerki bu dünya sadece görüntüden ibaret olmazsa içerisinde yüzlerce detay, onlarca farklı hikaye olursa, yani kendi içerisinde bir evren yaratmayı başarmışsa Guerrilla Games oyun dünyasını sarsabilecek inanılmaz bir oyuna imza atmış demektir. Valla ne yalan söyleyeyim fuarda beni en çok heyecanlandıran oyun olmayı başardı

Şimdilik tek korkum oyunun RPG özelliklerinin ne boyutlarda olduğu. Tabii ki Fallout 4 gibi derin bir RPG beklemiyorum bu oyun daha çok aksiyon sınıfına giriyor ama umarım aksiyona fazla yüklenip karakter geliştirme, hikaye, diyaloglar veya oyun içerisindeki side questler gibi temel RPG ögelerini görmezden gelmezler. The Witcher serisi kıvamında bir RPG yoğunluğu olursa (ne fazla hardcore nede casual gibi) gerçektende benim adıma son yılların en iyi oyunu geliyor denebilir.
  • Video efsane olmus. Grafikler cok iyi. Oynanıs kısada olsa video bence kontroller gayet uyumlu ve iyi.

Alacaklar listeme ekledigım oyunlardan 1'i kesin

• Killzone da oldugu gibi Türkçe olur umarım.Oyun baya ilgimi çekti.
  • Mecha Dino v Caveman Oyun çok sağlam gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 16 Haziran 2015; 10:53:35 >
  • Efsane olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi efsane olmuş, atmosfer bana biraz enslaved'i hatırlattı, ondan çok daha kaliteli duruyor tabi, hiç beklemiyordum ben bu oyunu
  • 1080P WALLPAPER'LAR GELDİ

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Haziran 2015; 14:02:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.