Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam ikinci el forumunda ps4 için ilan hazırlamış, onu satıp ps4 pro almaya hazırlanıyordum. Son anda bu oyunun Türkçe olmayacağı yazilinca hem bu oyunu hem ps4 proyu almaktan vazgeçtim. Bu oyuna nasıl Türkçe desteği gelmez anlamıyorum. Hayal kırıklığı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem müşteri memnuniyeti için hemde satışlar için türkçe dublaj şart. Oyun sektörüne bu kadar yatırım yapılıyorken, şu devirde zor olmasa gerek çeviri yapıp oyuna gömmeleri veya dublaj yapmaları.
  • Çok net hatırlıyorum mustafa yiğit bütün özel oyunlar türkce altyazı ile gelecek demişti. Egerki böyle bir yapıma türkce gelmezse mustafa derhal istifa etmelidir. Yan gelip yatmakla youtube da geyik yapmakla olmaz bu işler..ohh neguzel ay sonu maaşlar primler yatsın ama sony nin 2017 deki en önemli ex oyununa türkçe gelmesin..sen ne iş yaparsın o zaman playstation türkiye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 24 Ocak 2017; 23:22:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla reklam olması gerekmiyor. Sessiz sedasız Türkçe gelebilir. Witcher 3'e aniden Türkçe yama geldi mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

HERKES BU HESAPLARA TEPSİNİ YAZSIN TEPKİMİZİ GÖSTERELİM YOKSA DİĞER OYUNLARDA TÜRKÇE GELMEYECEK

https://www.facebook.com/PlayStationTR/?fref=ts

https://twitter.com/PlayStationTR

https://www.instagram.com/playstationtr/

Instagramdan döşedim. Kimsenin haberi yok orda sanirim...

• Şu oyunu orjinal kutulu alıcaktım ama eger türkce gelmez ise kardeşlikle 30 liraya düsünce 50. sahibi olarak almazsam ne olayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Türkçe gelecek yaaa kafa buluyorlar. Sen bu oyunu Türkçe yapma o zaman görürsün Mustafa Bey anyayı konyayı.

• Abi böyle saçmalık olmaz bir yıldır bekliyorum bu oyunu türkçe olmicak ne demek bu oyun exculusive değil mi nasıl koymazsın ya

• Bu oyunu Sony bir Uncharted yada The Last of Us kadar önemsiyor, böyle bir oyun nasıl Türkçe gelmez halen daha aklım almıyor eğer oyun gerçekten Türkçe gelmeyecekse nedeni açıklanmalı biz oyunculara.

• Türkçe olmayacak diye açıklamama mı geldi, nedir bu kargaşanın sebebi.

• Source kullanıcısına yanıt
    dark dragon kullanıcısına yanıt
    Seslendirecek oyuncu mu bulamamışlar. Gelsinler ben seslendireyim hemide bedavaya
    @dark dragon
    Hocam facebooktan sony türkiye arkadaşın mesajına cevap vermiş oyuna dublaj ve altyazı düşünmüyoruz diye yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 24 Ocak 2017; 19:54:59 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sorun olsa sıkıntı yaşamazlar hocam sadece bu foruma söyleseler yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bırakın sizi bizi billur gibi sesi olan ne babayiğit vardır forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 24 Ocak 2017; 19:56:38 >
  • Bu oyun türkçe olmazsa almayacağım.yazıklar olsun Sony Türkiye.

• Bu oyun Türkçe olarak gelmek zorundadır,eğer Türkçe gelmiyorsa Mustafa Yiğit şov yapıp kendini öveceğine istifa etsin daha iyi,kaldı ki rpg oyunlarda Türkçe olmalıdır.Üstelik exculesive oyun olarak bu sene 3,4 tane oyuna altyazılı olarak gelmeleri lazım.Hem de altyazının doru düzgün bir maliyetli olamaz.Hadi dublaj maaliyeti yüksek ama bu oyunu dahi eğer altyazılı olarak getirmezler ise bu Mustafa Yiğit yatacağına istifa etsin,onun yerine Türk oyuncuları düşünen,ve tamamen Türk psn,ve diğer servisler,Türkçe her türlü exculesive oyunların standart hale gelmesi,ve olabildiğince oyunları ucuza gelmesi için çalışmalar yapması gibi çalışmaları gerçekleştirebilecek kişi,ve daha önce deneyimi olmuş birisi Playstation Türkiye müdürü olsun,çünkü bu Mustafa Yiğit ancak vaat eder,ama bir çok vaat ettiklerini gerçekleştirmez.Örneğin:Tamamen Türk psn olmaması ve bazı Türkçe exculesive oyunların gelmemesi gibi

• Sülün efendi her yayında konuşuyordu ne oldu acaba 2017 mali bütçesi onu tatmin mi etmedi de ılk aydan karaları bağlatıyor bizlere ?
    oyun türkçe gelmediği takdirde 3 ay sonrasında cüzzi bi paraya oynarız başka söz yok bu sırtlanlara her yıl en pahalı plus bedeli ödüyorum rezillikten başka birşey değil bari değer görsem !!!!!!
  • Gelmesin sorun değil ingiliççemiz var.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Kaç para ulan bir altyazı kaç para

Alsınlar başlarına çalsınlar o zaman oyunu. Witcher 3 gibi bir oyun bile Türkçe oluyorsa koskoca Sony kendi oyununu mu yapamıyor. Zaten çoğu oyunu yapmıyorlar ama en azından böyle büyük yapımları yapsınlar.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Bugün yapmıyoruz derler yarın kalkıp oyunu Türkçe yaptık diye gerim gerim gerilirler. Lan gavat tabiki yapacaksın senin konsolunun oyunu bu diyeceğiz.

• HERKES BU HESAPLARA TEPSİNİ YAZSIN TEPKİMİZİ GÖSTERELİM YOKSA DİĞER OYUNLARDA TÜRKÇE GELMEYECEK
    https://www.facebook.com/PlayStationTR/?fref=ts
    https://twitter.com/PlayStationTR
    https://www.instagram.com/playstationtr/

arkadaşlar murat sönmez den bilgi geldi

Murat Sonmez Basın açıklaması yapılacakmış. Şu anda birşey söylemiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Ocak 2017; 20:55:8 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.