Şimdi Ara

Horizon zero dawn gibi Pc oyunları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mı arkadaşlar? PS4 ve PC arasında seçim arifesindeyim ama sırf şu Horizon için Ps4 alasım var. Ama muadili yada benzer bir oyun varsa pc için pc düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz var mı böyle bir oyun pc için?

• Uncharted 4 desen anlarım da, bana göre Horizon çok şişirilen bi oyun, tek elle tutulur yanı grafikleri yakın dövüş mekanikleri falan bildiğin çöp
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Unc4 benzeri var mı peki hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • horizon gibi oyun yok bambaşka bir deneyim. oyunu oynayamayan gelmiş buraya yakın dövüş çöp demiş yahu bu oyunun mekanikleri ağırdır sana gelmez sen git lol a devam et pc inde

dövüş mekanikleri taktik ister arkadaşlar öyle 3-4 düşmana aynı anda girişemezsiniz hepsini farklı taktiklerie indirmen gerekir.

hikayesi dersen inanılmaz ters köşeler var fazla yazmıycam bu oyun için tabikide ps4 alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 23 Mart 2017; 21:58:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Witcher 3.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

horizon gibi oyun yok bambaşka bir deneyim. oyunu oynayamayan gelmiş buraya yakın dövüş çöp demiş yahu bu oyunun mekanikleri ağırdır sana gelmez sen git lol a devam et pc inde

dövüş mekanikleri taktik ister arkadaşlar öyle 3-4 düşmana aynı anda girişemezsiniz hepsini farklı taktiklerie indirmen gerekir.

hikayesi dersen inanılmaz ters köşeler var fazla yazmıycam bu oyun için tabikide ps4 alınır

sony size kaç para veriyor bende istiyorum.

çöp oyunun nesini savunuyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

horizon gibi oyun yok bambaşka bir deneyim. oyunu oynayamayan gelmiş buraya yakın dövüş çöp demiş yahu bu oyunun mekanikleri ağırdır sana gelmez sen git lol a devam et pc inde

Hıhı çöp oyunun metacritic notu 90, basından oyunculara herkes oyunu öve öve bitiremiyor. Sony ex olup pc ye çıkmayıncada çöp oluyor güzel kafaymış kardeşim sony den aylık 3000 alıyorum buarada kardeş iyi değilmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• PS4 al keyfine bak. Özel oyunları çok kaliteli zaten.

Konsol alırsan bu oyun bende düzgün çalışacak mı derdin de yok. Kafa rahat, her oyunu rahatça oynayacaksın. Oh miss..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Yaş kaç senin?

• nasıl çöp oluyor ya.Oyun bayağı övüldü hatta cd projeckt yapımcısını kutladı.Yuh artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hegomanya48

Unc4 benzeri var mı peki hocam

Uncharted 4 gibisi yok bence, bitek onun için alınır mı ama o da senin bileceğin
  • quote:

Birincisi ben hayatımda ne lol ne dota hiçbi moba oynamadım merak bile etmedim bilip bilmeden konuşmak bu işte
    İkincisi sen beğenmiş olabilirsin bana göre dövüş mekanikleri gene söylüyorum çöp, daha iyi olabilirdi
    üçüncüsü ben kendi kararımı kendim veririm banane oyun beğenilmiş beğenilmemiş birsürü gameplay var dahada insan oyun hakkında fikir sahibi olamıyorsa yuh artık
    ve son olarak bana ps4 ün neyini savunuyorsun ulaşılmaz bişey mi istesem şimdi gider alılırım bu nasıl bi zekadır yahuu

Bide taktik yapmak lazım demişin beni güldürdün çocuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SZR_CLN -- 24 Mart 2017; 14:51:1 >

• hegomanya48 kullanıcısına yanıt
    Tom Raider 2013 ve Rise of the Tomb Raider.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.