Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
18
Favori
59.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4K ultra ayarlarda 60 fps görebiliyorum bu arada rdr2 ilk çıkışından daha iyi çıkmış horizon.
  • koruma yok, denuvo kullanmamışlar hayret.
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Ana diskinizde yer var mı shaderlar optimize edilirken bir yandan kontrol eder misiniz? Aynı sorunu yaşıyordum az önce bunu fark ettim. C diskimde yer kalmıyor ve hata veriyor %70 civarında
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, sonuçta ne diyorlar port edilmiş oyun olduğu için böyle oluyor zannedersem...
    Grafik olarak çok büyük fark göremedim ama akıcılık anlamında ps4 pro'ya göre çok daha iyi olur.
  • 70liraya alamadığım için üzülmüştüm. Denuvosuz olduğu için ilk günden kırılmış zaten. Denuvosuz performans konuşulduğu gibiyse denuvo olsa ne olurdu kim bilir. Bir kaç patch ile düzelir optimizasyon sorunları elbet.
  • Gtx 1060'lı bir sistemde deneyen var mı arkadaşlar? Hangi ayarlarda ortalama kaç fps alabiliyorsunuz? Dedikleri kadar kötü mü yoksa en azından oynanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trident02 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfada 1060 3gb bir arkadaş fps değeri atmıştı ortalama 45-50 fps 1080p.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırma için mesajım köşede dursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

Buyur buradan yak oynayamıyorum kayıt hatası var sadece bu oyunda hemde.Baktım biraz bir kaç kişi daha yazmış
  • Ryzen 7 2700
    1650 S ile
    Shadow Medium Fxaa kapalı diğer ayarlar high şeklinde averaj fps 67 çıktı oldukça testte sürekli 65 70 arası gitti geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabit 60 fps ye almışım ama 1-2 ss atalım :)

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

• teste çok güvenmeyin oynarken sürekli fps drop oluyor ve 2 saatin sonunda tam fightın ortasında ilk crashimi yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 7 Ağustos 2020; 20:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

Kırk yılda bir aaa oyun fiyatı düşük gelir, sonra artmadan aldık diye seviniriz onun da optimizasyonu çöp çıkar. Henüz indirmedim ama 67 liraya bile iade edesim geldi şu inceleme sitelerinin benchmarkları görünce. Oyun amd değil de nvidia sponsorlu olsaydı dlss ile gelirdi ve belki death stranding gibi hiç olmazsa rtx kartlarda güzel performans verirdi. Amd sanki kendi kartları rezil olmasın diye parayı basıp sponsor olmuş, dlss gelmesin diye.
    optimizasyonda bir sorun yok hocam nette daha oyun çıkmadan çıkan şeylere bakmayın derim. oyunu indirim deneyin oynayın. güzel oyundur.
  • Valla ben 70den alacaktım bu oyunu 275 olunca fırsatçılıklarına sinirlendim malum yerden mutlulukla indiricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun ilk bir saatlik kısmını oynadım.Performans olarak kendi adıma bahsedecek olursam oyun son derece akıcı çalışıyor.Açık ve kapalı alanlardaki değerler özellikle ilk sonuçlara göre kötü seviyede değil,oyundaki mevcut sorunlar önceden paylaşılmıştı fakat bunlar oyun deneyimini etkileyecek türden değiller.Özellikle dinamik bitki örtüsü oldukça iyi bir teknikle kullanılmış.Oyunu uygun fiyattan alanlar eğer sorun yaşıyorlarsa güncellemeleri bir süre beklesinler diğer türlü o fiyatlara ne zaman iner bilinmez.Konudaki hareketliliktende görüldüğü üzere her PC oyunu çıkışı sonrası gördüğümüz durumla yine karşılaşıyoruz.Diyecek pek bir şey yok.Oynayanlara iyi oyunlar.
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition for PC – Launch Trailer

Phote mode ile ayarladım steam ile çektim gayet kaliteli 4K sabit 50-55-60 fps 1080P 90-100 fps kadar gördüm. gayet güzel olmuş gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 7 Ağustos 2020; 20:57:23 >
  • Oyunu 2060 ile deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 7 Ağustos 2020; 20:57:51 >
  • İmzamdaki sistemle bi denicem bakalım full ayarlarda neler yapıcak.O kadar çok olumsuz yazan görüdm ki oyundan soğudum daha başlamadan

EDİT:Oyuna girdim girer girmez save hatası verdi sanırım daha bu fragman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 7 Ağustos 2020; 21:4:20 >

4K sabit 50 fpsde gayet iyi çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.