Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1440p 144 hz full ultra ayarlarda her şeyi açtım. 60-65 fps arası akıcı oynatıyor. ben memnun kaldım. cilalanması gereken bazı şeyler var onlarda patchlerle giderilir.

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

iade edemesinler diye oyunun ilk açılışına 2 saatlik loading ekranı koymuşlar
  • Oyun ciktiginin saatine kirildi
  • Bende bir bench alıp çıktım.Ayarları kökledim.Her zaman en yüksek ayarlara alır 60 fps alana kadar ince ayar yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Ağustos 2020; 19:45:26 >
  • Çıkar çıkmaz kırılmış.
  • :D Adamlar ayda yılda bir pcye oyun çıkardı oda kırıldı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdsi

:D Adamlar ayda yılda bir pcye oyun çıkardı oda kırıldı :D
    55k online var steam'de bence memnun kalırlar satış rakamlarından ama etkiler bu kırılma olayı biraz.
  • Denuvosu olmadığı için kırılması kolay oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kirilicak tabi denuvo yokmus. Bilerek koymadilar zaten, denuvonun sahibi sony. Kotu entegre edilirse performans kaybina yol aciyor baya.

Denuvolu oyunlar kirilmiyor sadece, bazilari haric. Ama genel olarak kirilmiyor onu yapamiyorlar henuz lul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

Ryzen 3600 16 gb ram ve msi 1060 (3gb) ile 1080p de 45 fps ortalaması ile çalışıyor bende ara ara drop oluyor tutorialı geçmedim, aksiyon halinde ne olur bilemem
    Ekran kartı sürücüsü güncel değil. bahsedildiği kadar kötü değil bence zamanla oturur. Steam ile ekran görüntüsü aldım ama oyundaki ile alakası yok o yüzden yüklemiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gigabyte OC 5700XT FHD Ultra

Monitör FHD ve 60 olduğu için ayarları açmadım ama oyun AMD tarafında sorunsuz görünüyor. Eski driver ile kullanıyor olmama rağmen ben bir sorun görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syesil -- 7 Ağustos 2020; 19:58:38 >
  • 1660 super üzerine düşeni yine başarı ile yapmış, ayrıca unutmayalım sonuçta bir konsol portu. 2017 de Guerilla games in bu oyunu pc ye çıkarma gibi bir planı yoktu ama sonuçta sony baktı pc de para var portlayın dedi.
  • İnsanları Ps5 e çekme amaçlı bir oyun olduğundan daha büyük kitleye ulaşması için denuvosuz çıkmış olabilir. Gerçi oyunları korsan oynayan adam Ps5 alır mı orası ayrı bir konu.
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukullanıcıadıuygunmu

İnsanları Ps5 e çekme amaçlı bir oyun olduğundan daha büyük kitleye ulaşması için denuvosuz çıkmış olabilir. Gerçi oyunları korsan oynayan adam Ps5 alır mı orası ayrı bir konu.
    Yada performansa etkisi negatif olacağın için olabilir.
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Cpu kullanımı nedir hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece steam 55k gayet iyi rakam epicdede bir okadar var desek fena değil.
  • Kırk yılda bir aaa oyun fiyatı düşük gelir, sonra artmadan aldık diye seviniriz onun da optimizasyonu çöp çıkar. Henüz indirmedim ama 67 liraya bile iade edesim geldi şu inceleme sitelerinin benchmarkları görünce. Oyun amd değil de nvidia sponsorlu olsaydı dlss ile gelirdi ve belki death stranding gibi hiç olmazsa rtx kartlarda güzel performans verirdi. Amd sanki kendi kartları rezil olmasın diye parayı basıp sponsor olmuş, dlss gelmesin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoit

Böyle görünce bu tabloyu milyoner olsam almam.
  • Umarım satışları iyi olur da diğer Sony exc.'leri de görürüz PC de. Ayrıca sanırım Horizon için birkaç patch beklemek en iyisi olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.