Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.215
Cevap
57
Favori
236.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: israfil ertem

kardeş 5 tanesini ayrı ayrı öldürüyorsun senin karşılaştıkların frostclaw sen bide fireclaw ı gör birde demonicse curcuna oyunun en zor düşmanı

Ben büyüklerde pek zorlanmıyorum. Tam tersine zevkli. Scorcherlar zorluyor beni çok hareketli. Ateş atıyor, durmuyor pek. Thunderjaw, Fireclaw falan bana basit geliyo
  • Oyunu çıktığı dönemde bitirmiştim. Dünde Frozen Wilds DLC'sini bitirdim.

Atmosfer muazzam, hiç bir oyunda bu kadar etkileyici kar efekti görmedim.

Hele o aurora ışıklarının altında yürümek, kar yağışının değişimi falan çok başarılı.

Daemonic Fireclaw baya zorladı beni en yüksek zorlukta 2-3 saat civarında kestim.

Bu sene oynadığım en iyi oyun kesinlikle Horizon Zero Dawn. (PS4 ve PC kullanıcısı olarak yapıyorum bu yorumu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 19 Aralık 2017; 0:4:15 >
  • Biraz geç de olsa oyunu bitirebildim. Açıkçası doya doya oynadım, aceleye getirmek istemedim. Son derece etkileyiciydi. En yakın zamanda Frozen Wilds'ı da alıp 2. oyunu sabırsızlıkla bekleyeceğim. Tek kelime ile oyun şaheser.
  • Adamlara aşağıdaki adresten oyuna Türkçe alt yazı ekleyecek misiniz? diye sordum. Cevap verme zahmetine bile düşmemişler. Bu Hollandalılar Türk düşmanı herhalde.

https://www.guerrilla-games.com/contact
  • Killzone'u Türkçe çıkarmışlardı. Bizimkilerin tembelliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Killzone'u Türkçe çıkarmışlardı. Bizimkilerin tembelliği.

Adamlar mesajıma dönüş bile yapmamışlar o zoruma gitti. Daha önce bir çok firmaya mesaj attım hepsi iyi kötü dönüş yaptılar.
  • Oyunu aynı hesaptan 2 farklı save ile oynayabilir miyiz?

Yani ben kendi kaldigim yerden devam edeyim, hanımda kendi kaldığı yerden.

Birde oto kamera var mi? Konsolda yeniyim aynı anda yürüyüp kameraya yer degistirtmek zor geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hani kapılarda puzzle var di onu yaptım sonra aşağıda büyük bir robot var onu geçemiyorum neyle geçeceğim onu,? Saklandığım yerleri de yıkıyor

• Bu arada sesler ve grafik bir harika çok beğendim bu grafikler ile mgs oynamak isterdim

Bu kalitenin bir ötesi cgı dir o da ps5 de kesin gibi

• Arkadaşlar merhaba,

Horizon zero Dawn:The Frozen Wilds bir eklenti paketi mi? Mevcut oynadığım oyunun üzerine yeni silah vs mi ekleniyor?

Psnstore'da bölüm olarak geçtiğinden tam emin olamadım.

Alınmasını tavsiye edermisiniz?

Şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musacca82 -- 25 Aralık 2017; 13:15:57 >
  • Arkadaşlar paketinden dahi çıkarmadığım Horizon'u satacağım. CD olarak almayı düşünen olursa yazsın bana. Dediğim gibi hiç oynamadım halen daha paketinde :)
  • Musacca82 M kullanıcısına yanıt
    10 saat üzeri bir oynanış sunuyor. Ana oyunu ek olarak geliyor. Ana hikayedeki konular gibi hatta daha güzel görevler ve yeni robotlar var. Kesinlikle oynanması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonmg -- 25 Aralık 2017; 15:34:1 >
  • Oyun inanılmaz. Ciddi ciddi insanı derin düşüncelere sevkediyor. Spoiler vermemek adına detaya girmiyorum.

Enteresan bir konu var dikkatimi çeken, oyunun eski mısır ve Grek mitolojisi ile olan bağlantısı.

Bir tarafta grek tanrı isimlerine sahip sistemler diğer tarafta eski mısırdan ve mısır mitolojisinden robot isimleri.

Bu arada Elizabeth Sobeck in soyadının mısır tanrısı sobek ile benzerliği de dikkat çekici.
  • Arkadaşlar oyunda Türkçe altyazı ya da dublaj var mı? Sahibinden.com dan alacaktım,satan firmaya sordum var dedi fakat PS Store'dan baktığımda Türkçe altyazı seçeneği olmadığını gördüm. Eğer Türkçe altyazı varsa alacağım.
  • Oyunu alamadim bir türlü. Su bundle paketlerden cikan cdlerdende istemedigim icin kutuluda alamiyorum. Psn store da en dusuk fiyati bulsada alsak yahu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dublaj zaten yokta,altyazı desteğide yok zannedersem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Dublaj zaten yokta,altyazı desteğide yok zannedersem.

Kesin bilgi olmasa da yine de teşekkürler dostum.
  • Soran Adam. kullanıcısına yanıt
    Oyunda ne altyazı ne de seslendirme açısından Türkçe seçeneği yok. Kesin bilgi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soran Adam. kullanıcısına yanıt
    Kutusunun üzerinde sadece burada yazıyor türkçe olarak ama oyun türkçe altyazılı değil var diyen ya sallıyor ya da satmak için var diyor. Psn de türkçe de türkçe değil

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.