Şimdi Ara

HORI Tactical Assault Commander Pro M2 [TAC PRO M2] for PlayStation 4 & 3 /// 1399TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
10
Favori
21.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

Xim4 kat kat daha iyidir ince ayarları dolayısıyla. Xim4 ü okumama gibi bir şey olmaz çünkü xim4 ds4 olarak görüyor. Xim4 ü alması daha iyi arkadaşın. Tüm ürünleri kullanmış biri olarak söylüyorum

doğrudur bende ps3 te eaagle eye converter kullandım. xim4 gıbı bıseydı ama ayarları felan illet edıyordu benı. hori de avantaj sanırım garantılı olması ve omur boyu lisans destegı saglaması. guncelleme alan bır cıhaz.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Horinin mouse’u küçük hareketleri görmüyo genelde leş bir sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Horinin mouse’u küçük hareketleri görmüyo genelde leş bir sistem

ben kendı mouse umu kullanıyorum logıtech g700s ve g602 gayet stabıl yag gıbı akıyor.

yapılandırma ıle alaklı bır durum olsa gerek. yoksa sony gibi koskaca japon devi, hori gibi aksesuar üreten koskoca japon devi ile partner olupta, ortak lisanslı resmi ürün çıkarırlar mıydı ? cıkarmazlar mıydı ?

Ximde 16.400 dpi mouse kullanıyorum muazzam ötesi kalite alıyorum aynı Mousela horide düzgün verim alamadım. Açık ara xim lider bu sektörde ayrıca hori bunu set olarak satıyo ayrı mouse yerine kendi mouse unu güçlendirmeli

• quote:

Ximde 16.400 dpi mouse kullanıyorum muazzam ötesi kalite alıyorum aynı Mousela horide düzgün verim alamadım. Açık ara xim lider bu sektörde ayrıca hori bunu set olarak satıyo ayrı mouse yerine kendi mouse unu güçlendirmeli

hori sadece lisansları doğrulanmış kaliteli mouseların dpi larını dikkate almaktadır. çin malı mouselar ile pek performans alınmıyor. bu yazılımsal bir mudahele ile 16gb flash belleği 1tb flash bellek niyetine satan çinlilerin kurnazlığı gibi 1000dpi mouse 16.400 dpi yazmaları gibi birşey. logitech,razer, corsair gibi markalarda bu zamana kadar sorun yaşanmadı.

Zaten hori tac pro serisinde, razer mamba serisinden esinlenerek üretilmiştir.

son olarak, xim 4 için klavye ve mouse almanız, her klayve ve mouse destekleyip desteklemediği belli değil. benzer ürünü kullandım. kablosuz klavye ve mouse ile input lag yüzünden logitech g19 kullandığım zaman bile sorun yaşamıştım.

set olarak lisanslı ürün ile bir güncelleme ile çalışmayacağı belli olmayan garantisiz bir ürünü kıyaslamak, şahinle ferrariyi kıyaslamak gibi birşey

Ximde razer mouse ve Razer klavye kullanıyorum zaten bilgisayarda kullandığım için ekstra masrafta çıkmadı mis gibi ürün

• quote:

Ximde razer mouse ve Razer klavye kullanıyorum zaten bilgisayarda kullandığım için ekstra masrafta çıkmadı mis gibi ürün

bende iki ürünü satın alıp kullandım. xim 4 mouse ve klavye seçiyor. ayrıca ayarlarını yapması tam bir bela.

ayrıca 16.400 dpi olan razer mouse çok merak ettim, model linki verir misin ?

yurtdışından arkadaştan orijinal lisanslı ürünü aldım, pro seri akıcı bir şekilde oynuyorum hatta spammer diye küfür mesajları da alıyorum :)
  • Merhaba ürünün kurulumu kolay mı?nslı ürünlermi üzerinde baya sony playstation simgesi var dikkatimi çekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

Merhaba ürünün kurulumu kolay mı?nslı ürünlermi üzerinde baya sony playstation simgesi var dikkatimi çekti

urun zaten resmı sony urunudur kurulum gerektırmez tak calıstır urundur
  • Pro nun fiyatı nedir acaba?
  • bir de venom x4 yada xim4 getirtme şansınız yok mu acaba?
  • satıştan kalktı galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

satıştan kalktı galiba?

aktif olarak satışlarımız devam etmektedir. Bilginize
  • postu silip silip beni etiketlemeyin hocam. bildirim geliyor
  • Dün itibariyle sahibinden üzerinden arkadaştan 1 adet Pro model satın aldım.
    Bahsettiği gibi sıfır ve orjinal üründür. Gönül rahatlığıyla alım yapabilirsiniz.

Fiyatı ucuzdur pahalıdır, orasını bilemem ama forumda 534 TL'ye sattığını iddia eden arkadaşa PM attım geri dönüş bile yapmadı; en azından adam ben malımın arkasındayım 1 yıl garanti veriyorum diyor ve sorularınızı cevaplıyor. Neyse, önce görüşlerimi yazayım, sonra birkaç soru sorayım;

- Cihazın güncellemesini yaptım, bazı arkadaşların bahsettiği o input lag olayını hiç yaşamadım.
    - Cihaz direkt tak çalıştır ekstra bir ayar istemiyor.
    - Klaye mouse hassasiyeti ve rahatlığı kesinlikle PC'deki gibi değil; bu aletin olayı benim gibi pc'den konsola geçen ve DS olayına bir türlü alışamayan adamları bir miktar rahatlatmak. 90 derece dönme, hızlı tepki verme, süper hassas vuruşlar yapmak mümkün değil. Özellikle aşağı yukarı hareketlerde ve hızlıca geriye dönmekte net biçimde zayıf kalıyor.

Şimdi sorum şu, hangi mouse bu cihazda daha performanlı çalışır. Ben aşağıdaki linkteki Logitech mouseu düşündüm, fiyat performan olarak uygun diye ama sizin bizzat kullanıp Hori'nin kendi mousendan çok daha iyi sonuçlar veriyor dediğinzi bir mouse modeli var mıdır..?

https://www.hepsiburada.com/logitech-g300s-mouse-pad-sticker-bardak-altligi-210124049-p-HBV000002O3W7

• geri dönüşünüz için teşekkür ederim. fiyat olarak bir dönem bende 580tl den hori tac pro satıyorduk. Diğer satan sahışı tanımıyorum ama zamanında yüklü bir miktarda ürün aldıysa ve ağırdan elindekiler sattıysa ve hızlıca gitmesi amacıyla 550tl den satmışsa birşey diyemem. Ama biz hori ile yıllardır çalışıyoruz.www.tekkentr.com bizim dövüş grubu sitemizdir. Hori markasını zaten arcade stick dünyasından yerli/yabancı bir çok kişi beni tanır ve Türkiye'de çoğu Hori ürününü getiren kişi olarak bilir. Bu yüzden resmi garantili ürün satıp arkasında duruyoruz. Ayrıca, bizden alıpta garanti veren dükkanlara inanmayın. Ürünlerde kesinlikle tamir yoktur. Hasarlı veya bozuk olduğunu gösteren video ile birebir değişim politikamız vardır. Bunu forumda bir arkadaş tecrübe etti. Sözümüzün arkasındayız.

Son zamanlar konuyu baltalamak amaçlı, 500tl ye aldım, 400tl ye sıfırını aldım diyen kişiler farklı üyeliklere sahip aynı kişilerdir. Dikkate almıyoruz. Eğer 500tl ye alıyorsa, ispatlasın. 150 dolar olan ürünün kargo+gümrük bedeli var. Hepsini geçtim uçak ile bir akraba getirse 150 dolar 570tl yapar. Yalan konuşulduğu ifttir atıldığı bariz ortada.

Cihaz için youtube ayar videosu vermiştim. Daha stabil kullanırsınız. Ben logitech g700s ve g602 kullandım. Gayet keyifli. Mousepad olmaksızın halı da bile kullandım sorun yok. Mousepad olarak razer vespula kullanıyordum.

Haricen takılma vs diyenlerde, ya güncelleme yapmıyorlar, ya kullandıkları tv input lag oranı yüksek ve oyun modu olmayan eski tv ler.

Zaten sıradan bir ürün olsa, sony gibi bir firma hori gibi bir firmadan resmi lisanslı ürün talep etmez. İki firma da sonuçta japon devi elektronik firmalarıdır.

Saygılar

Önerileriniz için ben teşekkür ederim hocam.
  • Hori tac 4 ile ilgili yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı kullanan. Ayarlarda sorun yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay41

Hori tac 4 ile ilgili yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı kullanan. Ayarlarda sorun yaşıyorum.

merhaba, ne tarz bir sorunuzu vardır ? Cihaz id gönderirseniz bizden alınan resmi ürünse kontrol edip, destek sağlayalım
  • Dpi ayarıyla çözdüm sorunu teşekkürler. Cihazı da elden sattım zaten sorun falan kalmadı haliyle :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.