Şimdi Ara

HORI Tactical Assault Commander Pro M2 [TAC PRO M2] for PlayStation 4 & 3 /// 1399TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
10
Favori
21.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avluk123

Arkadaşlar hiç DH ile iletişime geçmeden whatsapp ile ulaştım profilini görmem yeterli oldu güven konusunda sıkıntınız olmasın kesinlikle güvenilecek bir arkadaş çok ilgili kargonun her yeni bir hareketinde bilgilendirme yapıyor gümrükle fln uğraşmıyorsunuz arkadaş hallediyor.

Yurt dışından kargo ile 4 günde elime ulaştı garantisi ile birlikte Sıfır ürün almak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler.

Mouse yön vermesi birebir PC gibi değil ama ayarlarını tam yapabilirsem düzeleceğinden eminim bir çok ayarı var biraz meşakkatli :)

Alacak olan herkese hayırlı olsun.

Arkadaşlar ben 2. alışverişimi yaptım sorunsuz sıkıntısız ürün yurt dışından 31.05.2017 de kargoya verildi 03.06.2017 elime kısa sürede ulaştı.

Alacak olan arkadaşlar satıcıdan tereddüt etmesinler kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ürün görseli
    HORI Tactical Assault Commander Pro M2 [TAC PRO M2] for PlayStation 4 & 3 /// 1399TL

• ben de aldım aynı üründen. ne şekilde anlaştıysak öyle alışverişi bitirdik saolsun. umarım uzun süre kullanırım star wars battlefront 2 geliyor uçurur bu alet beni
  • Alan arkadaşlar deneyimlerinizide paylaşırsanız seviniriz.Pc'ye ne kadar yakın bir performans veriyo eksikleri ne filan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu anda fiyat nedir hocam hsbc kredi kartım var taksitle almak istiyorum ÖM ile dönüş yaparsanız çok sevinirim.
  • merhabalar Öm ile cevaplandı. fiyatlarımız günceldir.
  • Arkadaşla geçen hafta sorunsuz bir alışverişimiz oldu yoğunluktan ancak foruma yazaibliyorum. Sahibinden üzerinden GET ile ürünü sipariş ettim. Bu süreçte arkadaş gerek forum üzerinden özel mesaj ile, gekekse telefonla çok yardımcı oldu, üründe elime sorunsuz bir şekilde geçti.

Ben Pro ürün yerine yeterli olacağını düşündüğüm için tav 4 aldım. Ürünle ilgili şunu söyleyebilirim özellikle benim gibi pc den ps4 e geçen dualshock özürlüsü biri için fps oyunlarında ilaç gibi bir ürün. Ikına ıkına oynadığım bf1 den nihayet tat almaya başladım dualshock ile sorun yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
  • Hocam güncel fiyat nedir. Ben de sizden almayı düşünüyorum boşuna Amazon ile uğraşmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Hocam güncel fiyat nedir. Ben de sizden almayı düşünüyorum boşuna Amazon ile uğraşmayalım.

merhabalar hocam fiyatlar günceldir. öm yollandı
  • Arkadaş son derece güvenilir, Sattığı ürünün arkasında ve her sorduğunuz soruya sıkılmadan cevap veren birisi. Yorumlara bakarak almıştım. Hiç bir problem yaşamazsınız güvenerek uygun fiyata alabilirsiniz. Keyifli Alışverişler
  • Hocam pro olmayan var mıdır elinizde, ilk sayfadaki linkte ilan çıkmıyor.
  • Arkadaslar TAC'dan aldım fakat battlefield 1'de mause problemi yaşıyorum. PC'deki gibi kullanamıyorum. ne gibi ayarlar yapmak gerekiyor ? mouse cok yavaş ve ince ayar şeklinde sağa sola dönmüyor atlaya atlaya dönüyor. ve problem yaşanıyor haliyle. yardımcı olabilecek varsa özelden mesaj atabilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaMagraGetz

Arkadaslar TAC'dan aldım fakat battlefield 1'de mause problemi yaşıyorum. PC'deki gibi kullanamıyorum. ne gibi ayarlar yapmak gerekiyor ? mouse cok yavaş ve ince ayar şeklinde sağa sola dönmüyor atlaya atlaya dönüyor. ve problem yaşanıyor haliyle. yardımcı olabilecek varsa özelden mesaj atabilirmi acaba ?

Urunu lisanli ve orijinal olarak bizden mi aldiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

pm

cevaplandı
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

PM

cevaplandı
  • Valla her asamada ilgilendi kardesimiz alimda satimda gumrukte.hic bir negatif dusunceniz olmasin problem yasamazsiniz.ayrica alet muhtesem siddetle tavsiye ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xim4 ile bunun arasında kararsız kaldım parası hiç farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhaseky

xim4 ile bunun arasında kararsız kaldım parası hiç farketmez

karşılaştırma vıdeolarını ızleyebılırsınız.

horının dıger markalardan avantajı sony resmı urunu olması. sıstem guncellemesı gelırde, mevcut calısan cıhazlar desteklenmezse sadece lisanslı urunler calısacak şartı gelırse, kullanıcılar magdur olur dıye satmıyorum.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Xim4 kat kat daha iyidir ince ayarları dolayısıyla. Xim4 ü okumama gibi bir şey olmaz çünkü xim4 ds4 olarak görüyor. Xim4 ü alması daha iyi arkadaşın. Tüm ürünleri kullanmış biri olarak söylüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.