Şimdi Ara

HOPİNİZİ GÜNCELLEYİN BALONU PATLAT 50 PARACIK KAZAN 120 LİRA OLARAK KULLAN OLDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
20
Favori
74.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByBaterist

arkadaşlar az evel, aklıma bir şey geldi yaptım.( ben bir coderim ben bu oyunu bozarım :))) ) ne yaptım, önce telefonumdaki güncel hopi uygulamasını sildim, sonra telefonun sistem dosyalarına data vb. girdim hopi ye ait her şeyi sildim, sonra telefonun id ini, yani, telefonun kimlik numarasını değiştirdim, sonra internetten hopi nin eski uygulamasını yani eski bi sürümünü yükledim, sonra yine numaramla giriş yaptım, gerçi kendi numaram değil giriş yaptığım numara, başkasının numarası, neyse, no ile giriş yaptıktan sonra, uygulamada 15 20 saniye boyunca gezindim, ve baloncuk çıktı. dolayısıyla görev tamamlandı. durum bu.

Haydaaa çarşı karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HOPİNİZİ GÜNCELLEYİN BALONU PATLAT 50 PARACIK KAZAN 120 LİRA OLARAK KULLAN OLDU
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Kullanmadim.

129.9 liralık ayakkabı sepette, 50*2 hopi uyguladım kart bilgilerini girdim ama şu uyarı geldi

Hediye Paracık’larını kullanabilmek için en az 100 TL alışveriş yapmalısın

Galiba indirim hariç mi 100 tl ödemek lazım yani 200 lira üzerine mi geçerli

Edit: 29.9 çekmiş karttan ulan şimdi uğraş dur ya akşam akşam

hocam aynısı dün bana boyner de oldu. karttan çekti sonraki linkte 100 tl üzerine kullanabilirsin hopini dedi. boyner ile iletişime geçtim buguün kartıma iade edildi, korkmanıza gerek yok. hayır madem 100 tl üzeri diyosun karttan çekmeden evel uyarsana demi.

haklısın.

üstelik mesela bot ekledin 50-50 düşüyor ama 200e tamamlamak için mont ekledim bu sefer 26-50 tl düşüyor nedense.. saçmaladılar tamamen.. şimdi denedim iki ayakkabı olunca yine 50-50 düştü galiba aynı kategori olmalı iyice çorba oldu iş :)

50 tl yi mağzalarda kullandırtsa en azından oyuncak falan alırdık ya bu haliyle tırt bir kampanya bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 7 Ekim 2017; 22:39:58 >

• 58.90 lık ürüne kampanya kullanmadan denedm olmaıd , 100 tl üstü ürünler denedm yine ödemeden sonra olmuo, bide karttan hepsini çekti. Hiçbirşey olmuo şu an yani

• 108 tl lik bot indirimlerle beraber 19.90 a düştü. Ödeme ekranında 7.90 gözüktü sonrasında 100 tl altı olduğu için sipariş onaylanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaMi63 -- 7 Ekim 2017; 22:55:42 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşmaya gerek yok o zaman boşuna kafa ağrıtmayalım, zaten boyner den geçen hafta ayakkabı aldım hala kargolanmadı 30 Eylül de yaptığım alışveriş hala tedarik sürecinde pek sevmiyorum Boyner'i.

• Hayır hocam bu konuyu gördüm uygulamayı indirdim gezinirken 50 tl balonu çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ikiye katlamıyor 150 liralık ürün atıyorum sepete 50 düşüyor

• Valla hallettim gençler :))) spnunda oldu...

Bazı ürünlerde olmuyor x2 bilginiz olsun. 2 tane ürün 159 lira spet yaptm. Kupon olarak 49.90x2 olarak kullandım. Totalde 50 tl lik indirince x2 siz 100 tl olcak mantığı var sitede. Yani x2 kullanmadığınızı düşünün, 150-50 olcak 100 gibi algılıo sistem. 150 de 49.99 olarak seçin, 60 lira ödedm 160 tl lik ürünlere. 150 tl üstüne oluyor x2 yani kısaca..

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Bana mesaj gelmedi ginede güncellesem alabilir miyim acaba hopi

• Bilmiorm dostm, 3-4 hesaptan 1 inde oldu balon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 7 Ekim 2017; 23:36:20 >
  • Balon degil bombe yapti.akaryakit gecen duble fazladan cekti.sikayet yazdim aradilar telden yukledik diye hesabi bi actim piston dusmus, conta siyirmis

• Takip

• Gene suyunu cikardi ekip

• Aslen uygulamayı kullandırmaya özendirmek istemişler lakin bizler için bilakis kaldırıp bu teklifi beklemeye özendirici olmuş. Ben de aktif kullanıcı idim ama şimdi kaldırıp nadasa bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 7 Ekim 2017; 23:42:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alışveriş yapan oldu mu? boyner de hata alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Valla hallettim gençler :))) spnunda oldu...

Bazı ürünlerde olmuyor x2 bilginiz olsun. 2 tane ürün 159 lira spet yaptm. Kupon olarak 49.90x2 olarak kullandım. Totalde 50 tl lik indirince x2 siz 100 tl olcak mantığı var sitede. Yani x2 kullanmadığınızı düşünün, 150-50 olcak 100 gibi algılıo sistem. 150 de 49.99 olarak seçin, 60 lira ödedm 160 tl lik ürünlere. 150 tl üstüne oluyor x2 yani kısaca..

valla ben birşey anlamadım sadece 50 düşüyor. biraz daha açıklayıcı anlatabilirmisiniz?

• quote:

arkadaşlar az evel, aklıma bir şey geldi yaptım.( ben bir coderim ben bu oyunu bozarım :))) ) ne yaptım, önce telefonumdaki güncel hopi uygulamasını sildim, sonra telefonun sistem dosyalarına data vb. girdim hopi ye ait her şeyi sildim, sonra telefonun id ini, yani, telefonun kimlik numarasını değiştirdim, sonra internetten hopi nin eski uygulamasını yani eski bi sürümünü yükledim, sonra yine numaramla giriş yaptım, gerçi kendi numaram değil giriş yaptığım numara, başkasının numarası, neyse, no ile giriş yaptıktan sonra, uygulamada 15 20 saniye boyunca gezindim, ve baloncuk çıktı. dolayısıyla görev tamamlandı. durum bu.

Valla bu kadar mücadeleye az bile. Bence 1000 hopiyi hakettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Valla hallettim gençler :))) spnunda oldu...

valla ben birşey anlamadım sadece 50 düşüyor. biraz daha açıklayıcı anlatabilirmisiniz?

Arkadaşım yazdığını bir okurmusun. Hani sinekten yağ çıkarır kombo yaparım. Ama mesajını okurken kendimi sicak fırsatlar forumuna ilk kez giriyormus gibi hissettim.

• quote:

quote:

quote:

Kullanmadim.

129.9 liralık ayakkabı sepette, 50*2 hopi uyguladım kart bilgilerini girdim ama şu uyarı geldi

Hediye Paracık’larını kullanabilmek için en az 100 TL alışveriş yapmalısın

Galiba indirim hariç mi 100 tl ödemek lazım yani 200 lira üzerine mi geçerli

Edit: 29.9 çekmiş karttan ulan şimdi uğraş dur ya akşam akşam

hocam aynısı dün bana boyner de oldu. karttan çekti sonraki linkte 100 tl üzerine kullanabilirsin hopini dedi. boyner ile iletişime geçtim buguün kartıma iade edildi, korkmanıza gerek yok. hayır madem 100 tl üzeri diyosun karttan çekmeden evel uyarsana demi.

haklısın.

üstelik mesela bot ekledin 50-50 düşüyor ama 200e tamamlamak için mont ekledim bu sefer 26-50 tl düşüyor nedense.. saçmaladılar tamamen.. şimdi denedim iki ayakkabı olunca yine 50-50 düştü galiba aynı kategori olmalı iyice çorba oldu iş :)

50 tl yi mağzalarda kullandırtsa en azından oyuncak falan alırdık ya bu haliyle tırt bir kampanya bence

Karttan alırken 50+50 yapıyor. Banada öyle oldu ama bkm ödeme sayfasında 100 Tl indirim yansıdı. O Hesabı kafana takma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sincax -- 8 Ekim 2017; 0:19:32 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.