Şimdi Ara

HOPİNİZİ GÜNCELLEYİN BALONU PATLAT 50 PARACIK KAZAN 120 LİRA OLARAK KULLAN OLDU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
20
Favori
74.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 liralık cüzdanı kargo parasına aldım. 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos cihaz var ve eski surum hopi yuklu. Mesaj falan da gelmedi. Taktik verin lutfen nasil cikartirim bu balonu?

• Ben de yeni iphone a geçtim yükledim ama balon malon hak getire...
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Hatta örneğin benim sepet 120 tl tutmuştu; ancak ödeme sayfasında 140 tl civarında göründü. Yinede alayım dedim; bankadan onay mesajı geldiğinde 20 tl ödeme olduğu anlaşıldı. 2. Kat indirim yokmuş gibi faturada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu konuyu nasıl görmedim ya. :) güncelledim bir hışımla ama baloncuk falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 24 Ekim 2017; 19:42:4 >
  • Boyner'den alışveriş yapacaktım, konuyu gördüğümden beri alışveriş yapasım gelmiyor.
  • 100,79 liralık alışveriş yaptım. 0.79 tl ödedim. Boynere gittim iade ettim karşılığında çek verdiler 1 yıl geçerli istediğim zaman kasadan nakit olarak da iade alabilirmişim
  • Ulan bana niye gelmiyor , benim niye baloncugum yok

• iphone da bulamadım :(
  • Bunun formülü nedir deniyoruz olmuyor?

• Bana gelmeyen eşimin telefonuna geldi nihayet 25 parçacık olarak ancak 250 üstünde iki kat değerli. Sizce değer mi kombo oluyor mu diğer indirimler ile?

• Merhaba. bu konuyu gördüğümde 2 defa telefonuma gelen "hopini güncelle" mesajının ne anlama geldiğini o zaman anladım. Bende zamanında alt limitsiz 25 tl olan kampanyasından yararlanmak için hopiye üye olmuştum ama kampanya şartları değişince faydalanamamıştım ve uygulamayı telefondan silmiştim. İlk "hopini güncelle" mesajı 1 ay önce gelmişti. Uğraşmamıştım. 15 Ekimde tekrar mesaj gelince telefondaki uygulamayı güncelledim. 50 tl alt limitsiz hopi verdi. Uygulamayı incelemek için gezerken balon çıktı. Patlattığımda 50 hopi daha verdi ve bu 50 hopiyi x2 olarak kullandırdı. Ancak uygulama alt limit olarak 150 Tl belirledi. Kızımın Doğumgünü için bir mont beğendim. Kendim için de 3 parça elbise sepete ekledim. Toplam tutar 159,67 oldu. Önce 150 Tl alt limitli ve 50x2 olan hopiyi kullandım. Sonra ilk verdiği 50 hopiyi kullandım. Ödeme ekranında 9,67 Tl gördüm ve ödedim. Bu siparişin geleceğine de hiç umudum yoktu. Ama geldi hem de kızımın doğumgününe yetişti. Sonuç olarak benim için efsane indirimlerden birisi olan bu kampanya sayesinde 159,67 Tl sepet tutarı olan siparişimi sadece ve sadece 9,67 Tl olarak ödedim. Konuyu açan arkadaşa Teşekkür ederim. Bu arada arkadaşlar yaptıklarımı anlattım. nasıl yaptın yada ne ettin diye sorularınızın varsa cevabı yukarıda yazdım. Extra hiç bir şey yapmadım. Herkese Sıcak fırsatlar.

• 105/5 siparişimi teslim aldım. 50 paracık daha geldi, ama 100 TL alt limitli. onu da kullandım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyntaxError

105/5 siparişimi teslim aldım. 50 paracık daha geldi, ama 100 TL alt limitli. onu da kullandım...

bir 50 daha nasıl ne zaman geldi hocam?
  • LOFT marka bir jean pantolon birde 100 TL yi geçsin diye çorap aldım.Hopi puanını x2 olarak sorunsuz kullandım. Pantolon uymazsa mağazada değişim veya iade edip hediye çeki almak olabiliyor değil mi?
  • Arkadaslar balon patlattik, 50 paracik geldi hopiden. Boynerde 200 liralik bitu almak icin ugrasiyorum. Hopi kimlik kodunu kopyalayip yapistiriyorum gecersiz diyor. Nasil kullanilacak acaba bu.

Tesekkurler simdiden

• Sıfır hesap açsam yeğenin telefondan ? :)

• Bende İphone 6 var. Hopi uygulamasının sürümü 3.2.0 ve en son 13 Eylül 2017 tarihinde güncellenmiş. Uygulamaya girdiğimde baloncuk vb. bir şey çıkmıyor. Belkide ios işletim sistemi kullananlar şuan bu kampanyadan yararlanamıyordur.
  • Hopisini satmak isteyen varsa alabilirim.
  • ykm&boyner 100 liralık alışverişe 10 paracık kazanmak isteyen pm atsın

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.