Şimdi Ara

HOPİNİZİ GÜNCELLEYİN BALONU PATLAT 50 PARACIK KAZAN 120 LİRA OLARAK KULLAN OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
20
Favori
74.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar msj geldi hopini güncelle 50 paracık kazan diye. Güncelledim kampanyalara girince ekranda balon uçuyor patlatıyorsun 50 paracık yüklendi boynerde geçerli sadece. Sonra 5 dk sonra gene msj geldi boynerde paracıkların 2 kat değerli diye. Boyner sitesine girdim sepete değişik kategorilerde birçok şey ekledim hepsinde 100 lira indirim yaptı. Hatta alt limit yok . 105 liralık ekledim 5 lira ödeme çıkardı .

Dipnot : Bende uygulama yüklüydü silmiştim telefondan.Ama üyeliğim devam ediyordu. Arada normal msj olarak kampanyalar geliyordu. Bugün telefona msj olarak geldi 50 paracık kazan diye. Sonra uygulamayı yükleyince uygulamadan ikinci msj geldi 2 kat değerli diye .

Edit : İnatla bekledim ve 50 lirayı 100 yapan kampanya tekrar tanımlandı ve üzerine sitedeyken 200 tl üstü yüzde 10 indirim kodu verdi. 200 tl alışveriş yaparsam 80 tl ödüyorum sadece. Yarın saat 4 e kadar kullanılması lazım. Kullanmayan varsa yarın kullansın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigaction -- 13 Ekim 2017; 22:31:21 >

• BEYLER BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM HERKES GÖRSÜN;

-Öncelikle neden sadece 50 düşüyor ya da 50'nin yanında sadece 20, 30 gibi rakamlar düşüyor diyenler için; bu çoğu üründe böyle nedenini ben de anlamadım ama çok saçma bir algoritma kurdukları belli. Direkt iki kat oranda hopi kullandırdıkları bazı markalar var, benim bulduklarım network, kip vr mavi. Sağ üstten markalar diye filtreleyip bakın belki başkasında da oluyordur.

-İkinci olarak alışveriş en az 150 tl olmalı. (Ya da atıyorum sepetin 140'tır, 40 hopi kullanır 80 lira indirimle 60 ödersin) ödemeye kadar sepette indirimi düşüyor gösteriyor (hatta ben 110 liralık ürün alacaktım 3d mesajına kadar geldi girdim sonra uyarı verdi aldırmadı) ama olmuyor işte.

İnşallah işinize yaramıştır.

Son olarak 4 gün sonra babalar gibi sınavım var ders çalışırken bi sıcak fırsatlara gireyim dedim 3 saat bununla uğraştım hepi topu iki gömlek için -ki cebimden 70 lira çıktı. Ne diyeyim nefret ediyorum senden boyner.

Daha da son olarak sıcak fırsatlardan da nefret ediyorum. Azalttım ama hala giriyorum böyle yeter artık sıkıldım hastalık oldu
  • Takip buralar yıkılır.
    Sildim yükledim baloncuk falan çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 7 Ekim 2017; 20:48:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana sms falan gelmedi. Uygulamada baloncuk falan da cikmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• DURUN SAKİNN.Bende açtım hopiyi bişey çıkar diye nah çıktı
    EDİT:Beyler ben kendi hesabıma baktım vermedi annem telefonuyla 1 yıl önce kayıt olmuştum ona girim dedim hemen balon çıktı 25 tl bastım geldi.Ama 100 tl alışverişlerde kullanılıyor.Eğer 250 tl alışverişte kullanırsan 2 kat değerli yani 50 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 7 Ekim 2017; 21:47:53 >

• Bir deneyim dedim boş

• Kişiye özeldir

• CoZT

• Bro heyecan yaptırdın boşu boşuna. Senin yüzünden millet baloncuk arıyor telefonunda

• Bana da 50 paracik geldi. Uygulamada biraz dolandım. Balon çıktı bastim üstüne tanimlandi.

• Havadan 100 lira geldi bende şoktayım Uygulamayı güncellemeyin bekleyin kişiye özelse gelir belki sizlerede msj. Ozaman kazanırsınız.

Gelen tam msj şu ( Güncel bir Hopi aninda 50 TL değerinde Paracik kazanmak demek ! Hopini güncelle baloncuğu patlat güle güle kullan ..... )
  • Hopi yi ilk çıktığında kullandım sonra sildim yani uzun zaman oldu

Şimdi konuyu görünce yükledim giriş yaptım balon geldi patladı bi dk sonrada iki kat değerli mesajı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 7 Ekim 2017; 20:57:58 >

• Mağazada geçerli değil sanırım peki mağazadan değişim yapılıyor mu?

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Sormak lazım. Ama iadede sıkıntı çıkar belki diye riske etmemek için bot veya ayakkabı alacam . Biraz daha model yüklenir diye pazartesi akşamı harcamayı düşünüyorum.
  • Sadece SMS gelenlere. Bana gelir gelmez yüklemiştim. Balon çıktı, patlattım. Havadan 100TL.
  • Sürüm 3.2.0 ama hiç bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bayadir kullanmıyordum 3 gun once mi ney ilk defa kullandim belki kullanmasaydim banada gelirdi :) ama programı hep kuruluydu, bilgilerimde dolu degil. wifi seyolsun silip tekrar kurmayi deneyeyim :D

• Uygulamayı yükledim bildirim de gelmiş uygulamada güncelle 50 paracık kazan diye de uygulama zaten güncel olark yüklendi onu napacaz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmadim.

129.9 liralık ayakkabı sepette, 50*2 hopi uyguladım kart bilgilerini girdim ama şu uyarı geldi

Hediye Paracık’larını kullanabilmek için en az 100 TL alışveriş yapmalısın

Galiba indirim hariç mi 100 tl ödemek lazım yani 200 lira üzerine mi geçerli

Edit: 29.9 çekmiş karttan ulan şimdi uğraş dur ya akşam akşam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 7 Ekim 2017; 21:54:29 >
  • 159 tllik sepet yaptım. 2x50 tl paracik eklemeye çalıştığımda sadece 50 tl ekliyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.