Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
425
Favori
483.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba , Aldığımız ürünlerde model veya iade olursa hopi geri alınıyor. Hopi kullanılmış ise kredi kartına yansıtılıyor.

Numara veya beden değişikliğinde hopi silinmiyor ve geri alınamıyor.

Bunu konu başlığına yazarsanız sevinirim...

Önemli bir durum...

Sizin paracıklar silinmemiş olabilir hocam ama kampanya detaylarında şöyle bir ibare var..hopinin sitesinden kendiniz de görebilirsiniz.Mantıklı olan da değişimlerde silinmemesi ancak adamlar böyle bir kural koymuşlar,paracık gelecek diye yapılan bir alışveriş ise değişim değil iade tercih edilmeli..
    Size böyle yazdınız diye biri değişim yapıp paracıkları silinirse,gelir sizin canınızı sıkabilir..Bende silinmedi ama kurallarda siliniyor diyor diye düzeltin bence.

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master21 -- 25 Şubat 2016; 16:07:49 >

• morhipo hopi kampanyası tanımlı olan varsa paylaşırsa sevinirim
  • Boyner internet sitesinden aldigimiz ürünu hediye ceki ile değiştirmek mumkun mudur?
    Yada mağazadan baska bir urun ile değiştirirsek hopiler gidiyor mu?

Hopi 150/50 olan varsa paylasirsa sevinirim. 50/25 var bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim 50TL hopi param var. Morhipo dan bişeyler almak istiyorum. Orda da 150-30 indirim var. İkisi birleşebilir mi yada başka kombo yapabilir miyiz?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    olmamı kaçırma avantajix unutma yoksa bende var boşa gitmesin harcama :))
  • Arkadaşlar Boyner'de 187 liralık 3 ürün için sepet yaptım. boyner15 kodu ile %15 indirim oluyor ve sepetim 168 liraya geliyor. Şimdi hopi ile nasıl kombo yapabilirim ? Bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    hopi hesabında 150-50 varsa kazanabilirsin ama şu var hem hopi kullanıp hem kazanayım hemde boyner15 o olmaz avantajix unutmayalım
  • Hopi hesabımda maalesef para yok. Peki %15 indirim yapan boyner15 kodundan vazgeçsem, 50 lira hopiyi tek başına kullanabilirim di mi? O zaman 187-50 = 137 liraya geliyor sepetim. Bu ödenecek 137 liradan tekrar hopi kazanılıyor mu? Ayrıca benim hopi'de para yok. Kim, ücretsiz yada 10-15 liraya bana 50 liralık hopi'sini kullandırır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Hopi hesabımda maalesef para yok. Peki %15 indirim yapan boyner15 kodundan vazgeçsem, 50 lira hopiyi tek başına kullanabilirim di mi? O zaman 187-50 = 137 liraya geliyor sepetim. Bu ödenecek 137 liradan tekrar hopi kazanılıyor mu? Ayrıca benim hopi'de para yok. Kim, ücretsiz yada 10-15 liraya bana 50 liralık hopi'sini kullandırır ?

Öyle bi olay yok hocam..bildiğin 50 lira istiyosun..kim verir sence ?
  • Hocam konuya tam hakim değilim ama önceki mesajlarda isteyen/gönderenler var. Şimdi gönderen kişi alan kişiden ücret mi talep ediyor?
  • Boyner 150/50 paracık ve 50/25 var. Birde morhipodan 100/25 gelmiş.

Dün açtım 5 lirada yüklü içinde. Bu iyimi oluyor şimdi.

İşini yarayacak olan varsa pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Hocam konuya tam hakim değilim ama önceki mesajlarda isteyen/gönderenler var. Şimdi gönderen kişi alan kişiden ücret mi talep ediyor?

Anladım hocam..sen kampanyayı istiyorsun..o şekilde belirt..150 üstü 50 paracık kampanyası istiyorum diye.. önce hopi kimliğini tanıtcan sonra boyner15 kodunu girecen...hem boyner15den faydalancan hem de 50 paracık kazanacaksın sonraki alışverişlerinde kullanmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

olmamı kaçırma avantajix unutma yoksa bende var boşa gitmesin harcama :))

Sadece avantajix mi var hocam. 150 ye 30 indirim ile hopi kullanılamıyor mu?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    hediye çeki ile hopi morhipoda olmuyor
  • Migros hopi gelen gönderebilecek olan varmı ?
  • Bir hopi hesabindan baska bir hopi hesabina aktatim yapilabiliyor mu , nasil ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    kırmızı et alımına %35 geldi dileyene gönderebilirim. Tabi nasıl gönderildiğini de paylaşın lütfen.

Maalesef paylaşılmıyor arkadaşlar. Şimdi denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuMé®@NG -- 26 Şubat 2016; 16:47:55 >
  • Migros hopi 150/20 olan arkadaş varsa gönderirmi bana acil bugün sipariş geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

kırmızı et alımına %35 geldi dileyene gönderebilirim. Tabi nasıl gönderildiğini de paylaşın lütfen.

Hocam teşekkürler bana çek gibi olan gerekiyor

Uygulamaya tıkladığında arkadaşına öner sekmesi var oraya tıklayıp karşı tarafın numarasını girip yolladığında fırsat karşı tarafada aynı anda yollanılmış oluyor

Ama gördüğüm kadarıyla kişiye has sanırım kampanya diğer arkadaşlarda gönderemiyorlar malesef
  • Kaç para olduğunu nerden öğreniyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.