Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
424
Favori
483.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Hem indirim kuponu hem de hopi paracık kullanmışsınız.Nasıl yaptınız,sistem ikisini birden kullanmaya izin vermiyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Sistem ikisini kullanmaya izin verir sadece hem indirim kuponu hem de hopi kazanımına izin vermez.
  • Arkadaşlar bu boyner de bir tane ayakkabı sepetimde şu an duruyor, sepetten çıkıp normal olarak ayakkabının sayfasına girdiğimde bendeki numarası bitmiş görünüyor ama ben sepetteyken alabiliyorum. Zaten birçok kişinin siparişini göndermiyorlarmış, sizce ne yapayım, sipariş vermesem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dravdan kullanıcısına yanıt
    200 TL uzeri alışveriş yapacağım eğer duruyorsa, bana gönderebilirmisiniz

• Boynerde 200tl üzerine gecerli 50 tl hediye etmişler.Hesaplarınızı kontrol edin

• remy_ kullanıcısına yanıt
    suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi geceler s.a.Morhipo 250/50 hala duruyor mu ve özel indirim kulübünde geçerli mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazarusRefleks -- 20 Ağustos 2018; 1:36:45 >
  • Hediye çeki ile hediye hopi paracıkları %25 daha değerli de kullanılabiliyor mu ?

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Kullanılmaz
  • LazarusRefleks L kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hesabına 50 hopi tanımlananlar,

Garanti cep veya garantione(ikisinden biri) uygulamasına sadece giriş yaparak 200/40 çek alabilirsiniz

Toplamda 250/90 olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOPİ de Avantajix gibi alışveriş sitelerine yönlendirip yüzde oranında Paracık vermeye başlamış.
  • 65 hopim vardı 30 ağustosta süresi dolmuş silmişler, uygulamadan bildirim yada sms gelmedi. Şikayet kaydı oluşturdum ancak 4. gün olmasına rağmen geri dönmediler. Süresi dolunca bildirim yapmadan almaları normal mi, yoksa bildirim yapmak zorundalarmı ?Daha önceden bu durumu yaşayan oldu mu ?
  • boynerden 470 tl ye ayakkabı alacağım, hopi kullanmayı düşünüyorum, yardımcı olabilecek var mı?
  • allmylife kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yardım olabilir? Zaten herkese 400/75 veriyor.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Bununla ilgili bir link var mı? Hopi'den nasıl paracık kazanabiliriz?
  • Migros’da kişiye özel 30 liralık et-şarküteri alışverişine 5 paracık hediye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Morhipodan hopi ile aldığım ürünleri, Boyner mağazasında iade edip Boyner'de harcayabileceğim hediye çeki alabilirmiyim bilgisi olan varmı?

• MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    iade ettiğiniz anda hopiler iade olur ödediğiniz tl kadar hediye çeki tanımlanır hocam. hopi ile aldığınız ürünlerde boynerden değişim dahi denemeyin.direk hopileriniz iade olucaktır.
  • omer1414 O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. Hopilerin sktsi gelmişti iade olursada patlıyor sanırım ozaman değil mi
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    evet hocam yaşadım bi defa öyle

• Arkadaşlar selam,

Hopimde 26 tl BP akaryakıt paracık var. 100 tl'lik akaryakıt alıp, 26 tl'sini hopiden düşebiliyorum değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.