Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
424
Favori
483.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de Ikea’dan yatırmadılar. Faturanın görselini gönderdim, yatırdılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Bende de geçen farklı bir yerden hesabıma para gönderildi.. para hesabıma geçti ama dokunamiyorum.. iki gün öyle kaldı.. bankayı aradım şüpheli işlem dedi.. ne yapcaz dedim.. gönderici kişiye ulaşıp teyit almamız gerekiyor dedi.. fakat gönderici bankanın telefonlarını acmiyormus.. aradaki firmayı da devreye sokup rica ettim adama ulaşın bir onay versin diye.. 4.gun para hesabımda blokesi kalkmıştı.. 600tl olunca birde iyice sinir bozuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjk1903besiktas B kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende 250/50 indirim yapan hopi hediye paracik mevcut.. istersen kullanabilirsiniz ben kullanmicam..

Eğer axsess kartın varsa 350/75 chip para kazanma imkânınız da var..

Yani 350 harcarsan.. 50 benim indirim..75 de anında chip para yatıyor.. 225tl ye gelmiş olur..

• remy_ kullanıcısına yanıt
    Pyalaştığınız için teşekkürler ama bahsettiğiniz şekilde olmuyor maalesef, anca şöyle olur sepet 400 TL ise 50 sizdeki hopi ile 350ye düşer, 75'de 1 hafta içinde yine sadece morhipoda kullanılabilecek chippara yatar. akbank kart ile ödenecek tutar tüm indirimler düşüldükten sonra 350'nin altına düşerse 75 chippara yatmaz.

yani 400+75=475 TL'lik 2 morhipo alışverişi için cepten çıkan para her durumda 475-50-75=350 TL olur.

Morhipoda geçen ay alacağım ürünlerin fiyatı 249'dan 182'ye düşmüştü. 182X2=364 sepete 9 TL'lik bir ürün daha ekledim 75 hopi kullanıp 300'e düşürmüştüm. HSBC'yede her yerde kullanılabilir 100 TL nakit para iadesi olunca alışveriş 200 TL'ye gelmişti. Yani indirimleride sayarsanız nereden baksanız 510 TL'lik alışveriş 200'e gelmişti. Şu an aynı ayakkabının morhipo satış fiyatı 279 TL, sanırım benden yedikleri kazığı çıkartmaya çalışıyorlar :) Ben 200 TL'ye aynı ayakakbıdan 2 adet satın aldım, yanında da 10 TL'lik ürün bedavaya geldi. Şimdi bu durumla kıyaslayınca yukarıdaki biraz çöp gibi duruyor :) Yinede indirimli bir ürün varsa ve alışveriş tutarları 400 ve 75 şeklindeyse başka birisi için faydalı olabilir, şu an benim ihtiyacım yok. Arkadaşın hopiyi kullanmak isteyen varsa ve akbank kartınız yoksa yapacağı 75 TL'lik 2. alışverişin chippara kazanımı ve kullandırımı konusunda bende kendi kartımla yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 1 Ağustos 2018; 9:41:33 >

• bjk1903besiktas B kullanıcısına yanıt
    Ohooo öyleyse ölme eşeğim ölme.. hiç avantajı kalmıyor..

• ya arkadaşlar sizede olmuyor mu sırf gelen kuponu hopiyi indirimi zebil olmasın diye cebimizde 200-300 lira paralar çıkarıyoruz :) birileri buna dur demeli :) yoksa kafayı yiyeceğiz
  • remy_ kullanıcısına yanıt
    Maalesef o şekilde ama dediğim gibi morhipo boyner gibi değil bazen güzel indirimler oluyor. örneğin, şişirilmiş fiyatı değil, gerçek fiyatı 600 TL olan bir ürün 400 TL'ye düşmüşse sizdeki 50 hopi ile birleştirildiğinde 350ye alınabilir, sonrasında da yine morhipoda kullanılabilecek 75 tl chippara gelir, öyle bir ürün bulmak lazım, gerçekten indirim yapılmış ürünlerde işe yarar bu kampanyada, değilse çöp olur.
    https://www.morhipo.com/nike-downshifter-8/20592997/detay

Örnekle yukarıdaki ayakkabı şu anda 279 TL, geçen ay kampanya oldu 249 TL'den 184 TL'ye düşmüştü. Bu ayakkabıyı 184 TL'ye türkiyedeki Nike satıcıları bile alamyıyor. Satıcılara geliş fiyatı 192 TL. Bu tarz indirimleri kovalamak lazım morhipoda. Bunları katlamalı hopi, inidirim çeki, chippara, kredi kartı nakit iadesi gibi kampanyalarla birleştirdiğimizde tamamen çöp parasına bu defa biz almış oluyoruz.

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası)

Yukarıdaki alışverişimde 304,75 TL ödemişim, 100 TL'de hsbc kredi kartına nakit iadesi olmuş 204,75'e gelmiş. Şu an kampanyasız almaya kalksam 574,75 TL tutuyor.

Aynı ayakkabının siyah-bayan versiyonunu boynerden almak için fırsat linki:https://www.boyner.com.tr/nike-kosu-ayakkabisi-666628
    Bu ayakkabı için indirimli 149 TL fiyat oldukça dip bir fiyattır, hopi mopi kullanıp çöp parasına öldürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk1903besiktas -- 1 Ağustos 2018; 11:13:57 >

• zaten gerçek kampanya direkt indirim, veya direkt heryerde kullanılabilecek chip filan puan vermesi,

hediye çeki diyince oran düşüyor iş batıyor, hatta bazı arkadasşar hediye çekini kjazanırken kafasından aha çek kazandım şu kadara mal oldu diyip tutyarı düşüyor,,, sonra o çeki kullanırken kafasından bir daha düşüyor bu yeni alışverişi şu kadara yaptım diye ))

hediye çeki olayı baya sıkıntılı.

eveeet,
    morhipo comboları neler var şu an? hiç link paylaşılmamış )) iş yerinde oldugumdan çok da inceleyemiyorum şu an.
    nike ayakkabıda özellikle,
    hem sitede indirimde olacak + avantajix+axess, bi de kupon bulursak tamam
  • network dan 25 hopi hediye gönderdiler, alt limit yok, bedavadan geldi nasılsa diye bir atkı alayım dedim, hepsini seçtim en son ödemede "HEDIYE PARACIK’LARINI KULLANABILMEK IÇIN EN AZ 300 TL ALIŞVERIŞ YAPMALISIN" uyarısı verdi. :) başka gelen olursa hiç uğraşmasın
  • Altinyildiz 250ye 75 paracik gelmis

• Arkadaş davetine 25 ler, 5 oldu.

• Paracıklarımı bir türlü harcayamiyordum.

Hopiyi aradım;

Herhangi bir kampanyadan kazanılan hopiler bundan sonra en az 200 TL üzeri alışverişlerde kullanılabilecek dedi.

Hopi=paracık değil artık.

Bildiğin kupon koduna dönüştü.

• Valla ilac gibi bir kampanya geldi (50 money hediye)

Uzun zamandir pesinde oldugum Winflo ayakkabiyi 142 liraya (19€) almis oldum. bakalim ne zaman gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Paracıklarımı bir türlü harcayamiyordum.

Hopiyi aradım;

Herhangi bir kampanyadan kazanılan hopiler bundan sonra en az 200 TL üzeri alışverişlerde kullanılabilecek dedi.

Hopi=paracık değil artık.

Bildiğin kupon koduna dönüştü.
    Böyle bir şey yok hocam, muhtemelen kazandığın hopi için 200 tl harcama limiti vardır

• Boyner de bir garip yahu. 42.50numara eklemeye çalışıyorum 39ekliyor

• inexo kullanıcısına yanıt
    Bende fark ettim az kala alıyorum 42 numarayı benim ayak numaram 44 Boyner in mobil sitesinden ekledim mis gibi aldım

• Boyner den almış olduğu ürünü gelenler yanıt verebilir mı?

• 200 TL ve üzeri alışveriş yapacak olanlar var ise, 30 TL paracık verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravdan -- 15 Ağustos 2018; 19:5:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GladeOtomatik

Valla ilac gibi bir kampanya geldi (50 money hediye)

Uzun zamandir pesinde oldugum Winflo ayakkabiyi 142 liraya (19€) almis oldum. bakalim ne zaman gelecek.

Hem indirim kuponu hem de hopi paracık kullanmışsınız.Nasıl yaptınız,sistem ikisini birden kullanmaya izin vermiyor diye biliyorum.

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt
    her 150 Liraya 30 lira kampanyasi var(di) hopi'nin o ve 50 paracik yolladilar 200 Tl üzerine onlari kullandim. (boynerden ikinci ve büyük olasilikla son alisverisim) bir sikinti cikmadan kullandim bunlari, ozel bir durum mu bilmiyorum gercekten.
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.