Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
424
Favori
483.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

Bp de artık %1,5 hopi veriyor. Artık kullanmayiz. Çünkü BP CLUB CARD %2 veriyor.

Bp club kart litre başına 1.5 puan veriyor. 20 litre mazot alsanız 30 puan alırsınız . 100 puan 1 tl olduğunu düşünürsek 100 tl üzeri ödeyip 30 kuruş alırsınız. Bu da %0.3 yapıyor . Mazotu 5 tl diye hesapladım ki 5 in çok üzerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyner ne var arkadaslar
  • finansbank kampanlar kısmında 400-125 arkadaşlar.
    soranlar olmuş..
  • arkadaşlar hopi nasıl oluyorda bu kadar puan verebiliyor güvenilir bir şey mi
  • BP den hopi ile Nasıl bedava benzin mazot alınır ve boynerde bedava alışveriş yapılır

Beyler hopide arkadaşını davet et sekmesine tıklayın bp den ilk benzin aldığında istersen 20 tl lik alsın hiç fark etmiyo hemen sana 25 paracık hediye geliyor. ben arkadaşımı davet ettim oda 50 tl mazot almış bana 25 paracık geldi ama bu hediye paracığı boynerde kullandırıyor. Bende dün BP den 300 liralık mazot aldım hopi 15 paracık verdi. Kasadaki arakadaşa sordum ne kadar alırsan al hep %5 paracık veriyormuş 1.ci 2.ci 3.cü alışveriş diye birşey yokmuş hemen kullanın kampanya kapanır falan hazır zam gelmişken güzel kar yaptık valla. Toplayın paracıkları :)

25 arkadaştan kazandım 15 de depoyu fullemiştim 40 paracığım oldu 3-5 kişi hopiye davet etsem bu ay Boynerden üst baş ayakkabı alırız Rehberden arabası olan herkesi hopiye davet ediyom onlarda kazanıyo bende belleş kıyafet alırım artık. Benden size kıyak.

Not: Nerde Belleş, orada ciğerci.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciğerci

BP den hopi ile Nasıl bedava benzin mazot alınır ve boynerde bedava alışveriş yapılır

Beyler hopide arkadaşını davet et sekmesine tıklayın bp den ilk benzin aldığında istersen 20 tl lik alsın hiç fark etmiyo hemen sana 25 paracık hediye geliyor. ben arkadaşımı davet ettim oda 50 tl mazot almış bana 25 paracık geldi ama bu hediye paracığı boynerde kullandırıyor. Bende dün BP den 300 liralık mazot aldım hopi 15 paracık verdi. Kasadaki arakadaşa sordum ne kadar alırsan al hep %5 paracık veriyormuş 1.ci 2.ci 3.cü alışveriş diye birşey yokmuş hemen kullanın kampanya kapanır falan hazır zam gelmişken güzel kar yaptık valla. Toplayın paracıkları :)

25 arkadaştan kazandım 15 de depoyu fullemiştim 40 paracığım oldu 3-5 kişi hopiye davet etsem bu ay Boynerden üst baş ayakkabı alırız Rehberden arabası olan herkesi hopiye davet ediyom onlarda kazanıyo bende belleş kıyafet alırım artık. Benden size kıyak.

Sayın ciğerci bey, o 25 TL'nin bir altlimiti olsa gerek, direk 25 TL olarak vermiyor. Genelde 100 TL altlimiti oluyor şartları iyi okumanızı öneririm.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Aynen alt limit var fakat şöyle bir durum var. 50 TL ye kadar hediye paracık kazanılıyor birde birde davet ettiğinde 25 TL paracık kazanıyor heryerden kazanılıyor. Zaten benzin sürekli alanlar bunu b ir sürkülasyona sokarak bedava alışveriş yapabiliyor.

Örnek ben 15 kazanmıştım arkadaştan da 25 geldi 40 oldu bir arkadaş daha getirsen 65 paracık olur bu arada ben bir arkadaşım daha bp den benzin almış benim 65 paracığım oldu. Aldığım her benzinde de zaten paracık kazancam. Doğal olarak 100 TL ve üzeri desede ben 100 TL paracık olduğunda birebir kullanabiliyorum. Asıl olay burda her getirdiğin adam 20 liralık benzin bile alsa 25 Hediye paracık vermesi süper bişi. Ayrıca oda kazanıyor. heryerden voleyi vuruyoruz.

Not: Nerde beleş, orda ciğerci
  • Boynerde 100 TL’ye 10 paracık hediye kampanyası ÜCRETSİZ paylaşılır.

!!!OKUYUNUZ!!!
    *****Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports Mağazaları'nda Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

*****Kampanyaya kozmetik ve aksesuar kategorileri dahil değildir.

*****Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 27 Şubat 2018; 20:36:55 >
  • quote:

Aynen alt limit var fakat şöyle bir durum var. 50 TL ye kadar hediye paracık kazanılıyor birde birde davet ettiğinde 25 TL paracık kazanıyor heryerden kazanılıyor. Zaten benzin sürekli alanlar bunu b ir sürkülasyona sokarak bedava alışveriş yapabiliyor.

Örnek ben 15 kazanmıştım arkadaştan da 25 geldi 40 oldu bir arkadaş daha getirsen 65 paracık olur bu arada ben bir arkadaşım daha bp den benzin almış benim 65 paracığım oldu. Aldığım her benzinde de zaten paracık kazancam. Doğal olarak 100 TL ve üzeri desede ben 100 TL paracık olduğunda birebir kullanabiliyorum. Asıl olay burda her getirdiğin adam 20 liralık benzin bile alsa 25 Hediye paracık vermesi süper bişi. Ayrıca oda kazanıyor. heryerden voleyi vuruyoruz.

Not: Nerde beleş, orda ciğerci

Sayın ciğerci bey onların belli bir süresi var zira siz 100 TL'ye varana kadar kampanya bitebilir. Selamlar.

• beymen den 270 tl alışverişim olacak. Hop kampanya vs bir şey olan var mı? Acil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşımdan hopi daveti aldım ben alışveiş yapınca hem ben hem arkadaşım 25tl kazanacakmışız. Ne alabilirim en uyguna

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Arkadaşımdan hopi daveti aldım ben alışveiş yapınca hem ben hem arkadaşım 25tl kazanacakmışız. Ne alabilirim en uyguna

Onun 100 TL altlimiti var.

• Hopi para gönderebilecek olan var mı?

• quote:

BP den hopi ile Nasıl bedava benzin mazot alınır ve boynerde bedava alışveriş yapılır

Sayın ciğerci, pompacı vatandaş yanlış bilgi verdi sanırım, ben bunu 1 senedir falan kullanıyorum %3 paracık veriyor. O da sadece akaryakıtta geçerli. FYI

• quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

Sayın ciğerci, pompacı vatandaş yanlış bilgi verdi sanırım, ben bunu 1 senedir falan kullanıyorum %3 paracık veriyor. O da sadece akaryakıtta geçerli. FYI

yüzde 1.5 a düşürdüler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar dikkat;

Forum'da kupon bölümde aşağıdaki olay başıma geldi dikkatli olmanız için sizleri de uyarıyorum. Payguru ya mail atıp savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı aktardım bakalım bir şey çıkacak mı

Olay;
    100 TL hopi için 80 TL hopi istendi ve ilgili hesaba para yollandıktan sonra "http://www" hesabının gerçek sahibi arkadaş hesabına kaçak giriş yaptıldığını aktardı.

Sistem payguru denen bir bir ödeme yöntemi lütfen dikkatli olun arkadaşlar

IBAN: TR66 0004 6006 4588 8000 1962 04
    Alıcı Adı: Trend Ödeme açıklamaya sadece bu kodu yazın: 333302581501
  • enginkurt E kullanıcısına yanıt
    Hocam, Payguru Paypal gibi bir şey mi? Eğer vaadedilen hizmeti almadıysanız paranızı geri almanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trallesli antemius -- 23 Mart 2018; 2:09:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • morhipo özel indirim kulübünde geçerli paylaşabileceğiniz kampanya varsa pm lütfen
  • Arkadaşlar bu arkadaşı davet etme olayında referans kodu hatalı diyip kodu kabul etmedi. Böyle bir hatayla karşılaşan var mı ? Acil yardımcı olur musunuz.

• Hopisinde migros 1000 e 100 paracık kampanyası olan arkadaşlar ile yardımlaşabiliriz.

Bildirimler kısmından bakarak gelip gelmediğini görebilirsiniz, normal arama ile çıkmayabiliyor. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.