Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
424
Favori
483.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boynerden 65 hopi kazanmıştım bunların herhangi bir süresi varmı ne zamana kadar kullanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

boynerden 65 hopi kazanmıştım bunların herhangi bir süresi varmı ne zamana kadar kullanabilirim.

1 sene olması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Network 25 paracık hediye etmiş.

Bana da ama bir baktım diğer ilçedeki mağazadan alışveriş yaparsanız geçerli demiş. Ben de içimden dalga mı geçiyorsunuz dedim.
  • Migros sanalmarket kampanyası mevcut ve paylaşabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

Migros sanalmarket kampanyası mevcut ve paylaşabilecek var mı ?

Kişiye özel kampanya olmakda Migros kampanyaları
  • Arkadaşlar merhaba. Konunun cahiliyim kusura bakmayın kısa bir cevap kafi. Boyner’de hopi ve 250 ye 50 yada bkm gibi kampanyalar birleşiyor mu? Ben yapamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son kullanma tarihi dolacak olan Paracık'ı başka numaraya transfer ettiğimizde son kullanma tarihi sorunu ortadan kalkıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disaster85

Arkadaşlar merhaba. Konunun cahiliyim kusura bakmayın kısa bir cevap kafi. Boyner’de hopi ve 250 ye 50 yada bkm gibi kampanyalar birleşiyor mu? Ben yapamadım.

Eskiden birleşiyordu, artık birleşmiyor.

• jokerde kampanyası olan var mı dostlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Son kullanma tarihi dolacak olan Paracık'ı başka numaraya transfer ettiğimizde son kullanma tarihi sorunu ortadan kalkıyor mu?

Bunu sormuştum müşteri hizmetlerine. Tarih sıfırlanmıyor. Ancak ararsanız biz görebiliyoruz son kullanma tarihini dediler

• Boyner'den saat alıcam herhangi bir indirimi kodu hesabı vs olan var mı pm lütfen

• Migros sanal market 100/10 mevcut fakat paylasilmiyor.Benim hesabim üzerinden kullandırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 5 Kasım 2017; 19:41:6 >
  • Axessmobil deki Boyner kampanya kodları sadece mağazalarda ise yarıyor anladığım, misal ayakkabılarda yüzde 10-15 miydi neydi indirim kodu var bu kodu kullanıp hopi uygulamasından 400 TL üzeri mobil ödeme yaparsak( 100 chip-para) +hopi falan filan birlesirmi yada denilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: burak235

jokerde kampanyası olan var mı dostlar :)

bende var son 12 saat
  • Jokerde 150 harcamaya 50 hopi kampanyasi var sabah 10 a kadar. Ancak prima aktif i indirimde olmamasına ragmen 50 hopi kampanyası çıkmıyor. Kendi koydukları sartlari bile uygulamiyorlar . Joker kadar kazıkçı firma gormedim

• Hopisinde morhipo özel indirimde geçerli kampanya olan var mı?

• Boyner outlet mağazalarında yapılacak 100 tl lik çocuk alışverişlerinde 25 hopi kamanyası paylaşılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beymen 75 paracık hediye etmiş bana. 150 alt limitli . kullanmak isteyen özelden görüşebilir
  • Boyner outlet mağazalarında yapılacak 100 tl lik çocuk alışverişlerinde 25 hopi kampanyası paylaşılır
  • arkadaşlar 2 kat değerli 50 paracık kazandım boyner.com sitesinde kullanmak için fakat sepette hopiyi kullanınca 2 kat değerli yazmasına rağmen yalnızca 50 tl düşüyor bakiyeden. ne yapmam gerek?
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.