Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
425
Favori
483.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyner 10 paracık x5 kampanyası şuana kadar yılın fırsatıydı 750tl indirimli aldık ürünleri uzasa süper olacaktı uzamadı yaparlarmı acaba tekrar haftaya :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Boyner 10 paracık x5 kampanyası şuana kadar yılın fırsatıydı 750tl indirimli aldık ürünleri uzasa süper olacaktı uzamadı yaparlarmı acaba tekrar haftaya :)

Mevzu nasıl işliyodu hocam? Ne kaçırdık acep :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Boyner 10 paracık x5 kampanyası şuana kadar yılın fırsatıydı 750tl indirimli aldık ürünleri uzasa süper olacaktı uzamadı yaparlarmı acaba tekrar haftaya :)

Mevzu nasıl işliyodu hocam? Ne kaçırdık acep :)

Bende merak ettim, ne kaçırdığımi

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    1 hopi hesabıyla en fazla 1 kez yararlanılmıyor muydu ?
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Hocam çevre geniş olunca kampanyalrı davet şeklinse birbirine bağlayınca otomatik hopiler davetten kazanım oldu hepsinde 10 hopi oldu farklı 15 hopi hesabından

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    yazıyordu hocam :) işin tuafıda o
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    o zaman ısrar edin boyner büyük ihtimalle yükleyecektir
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    10 hopi 5 kat değerli 50 tl üzeri 10hopi geri veriyordu hocam

• Beymen yaz yeni sezon 300 e 100 var

Bir de beymen Club 100 paracik 3 kat degerli var

ikisi birlesir mi

Bir de beymen business 150 / 40 var .

Business - club farkli magaza mi oluyor bilen var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim2222 -- 21 Mart 2016; 9:07:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacıArif

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Kisiye ozel Migrosta 40 Tl bebek urunune %20 Hopi(Maks. 10) alisveris yaptim ama Hopi yuklenmedi Sirf Boyner 5x10 kullanmak için kalkip Ankamall'e gittik. Daha önce basina böyle durum gelip sonradan Yuklenen var mi?

Bu arada konuya katkim olsun ankamall boynerde kampanya gecmiyor sorun varmis, Ykm sportta sorunsuz kullandim 5x10 hopi'yi..

hocam bana da migrosta aynı kampanya gözüküyor ancak sanal migros ta baktım olmadı bir gelişme olursa haber verirseniz sevinirim. bu hopi de şikayet edeceğimiz bir kanal yok sanırım.

Sonradan fark ettim kampanya açıklamasında 'takriben ertesi gün yüklenir paracıklar' demiş. Ben öncesinde info@hopi.com.tr adresine konu ile yazmıştım. Sonuçtan haberdar ederim

• Elimde beymen 50 paracık 4 kat değerli kuponu mevcut altlimitsiz isteyene gönderebilirim
  • "Beymen'den ilkbahar-yaz ilk alışverişinde 50 paracık kazan" kadar saçma bir kampanya yok.
    bir çorap aldım 19 tl ye internet üzerinden. paracık gelmeyince aradım ,alışveriş tamamlanmamış dedi.
    4 gün geçti tekrar aradım.ürün kargoya verilecekmiş ama paracık 30 gün içinde yükleniyormuş. oyalıyorlar mı ne yapıyorlar anlamadım.
  • foodengineer1 kullanıcısına yanıt
    hocam siz alabilmişsiniz en azından. ben 2 haftadır deniyorum hopi ödeme hatası veriyor. alınmıyor. mağazada da alınmıyor. hopi alabilirseniz haber verir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: foodengineer1

"Beymen'den ilkbahar-yaz ilk alışverişinde 50 paracık kazan" kadar saçma bir kampanya yok.
    bir çorap aldım 19 tl ye internet üzerinden. paracık gelmeyince aradım ,alışveriş tamamlanmamış dedi.
    4 gün geçti tekrar aradım.ürün kargoya verilecekmiş ama paracık 30 gün içinde yükleniyormuş. oyalıyorlar mı ne yapıyorlar anlamadım.

Sadece magaza gecerli olabilir .
    Club - business da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xman54

hocam siz alabilmişsiniz en azından. ben 2 haftadır deniyorum hopi ödeme hatası veriyor. alınmıyor. mağazada da alınmıyor. hopi alabilirseniz haber verir misiniz ?

daha alamadım işte,bakalım 30 gün bekletecek mi...
    gelirse yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

quote:

"Beymen'den ilkbahar-yaz ilk alışverişinde 50 paracık kazan" kadar saçma bir kampanya yok.

www.beymenclub.com da geçerlidir yazıyordu.

• bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Sordum hocam telefonla arayıp, farklı mağaza dediler bilginize..
  • Beymen Busines 150/40 hopi
    Fabrika 10x5 değerli altlimit 200 tl
    Boyner ve YKM 50/25 150/50 300/100 Hopi paylaşılır PM atınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 21 Mart 2016; 15:24:41 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

quote:

www.beymenclub.com da geçerlidir yazıyordu.

ben magazadan aldım, yüklenmedi (ki bunu yazmıştım daha önce), aradım, döneceklermiş, bugun 5 gün oldu, ne arayan var ne de soran, sakın bulaşmayın bu kampanyaya

• Beymenclub.com'da 5 paracık 15 kat değerli kampanyası ile 4 tane 19 TL'lik çorap almıştım. Çoraplar gelmiş . 4 çorap 76 TL tuttu, 5x15=75 TL paracık kullandım. Kalan 1 TL'yi kredi kartı ile ödedim. Banka ödediğim 1 TL'yi iade etmiş. Kullandığım 5x15 paracık kampanyasını eşim önermişti. Benden giden 5 TL paracık ona gitti. Yani 4 çorap bana tamamiyle bedavaya gelmiş oldu
    Bu mesaja eklenen görseller:

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası)

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.