Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.737
Cevap
424
Favori
483.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xclbr

Arkadaslar 50 hopiyi 6 kat degerli kullandim.toplamda 204 tl de karttan cekerek bi alisverisim oldu.3 adet ayakkabi aldim,aldigim ayakkabilardan iki tanesinin sadece rengi ve numarasi degisti,modelini degistirmedim,bu durumda benden fark alinmadi.geriye kalan bi urunude mecburiyetten,beyaz rengini almak durumunda kaldim.Eger modeli degistirseydim,hopi hesabi nasil hesaplanicakti.Geriye kalan 1 urunun tutari,yeni begendigim urunden mi dusucekti?

hocam 50 hopiyi 6 kat degerlı kullandırz nerede
  • arkadaslar hopi satılıyor mu bende 24 var 26 lazım en kolay en az harcayarak nasıl kazanırım
  • Morhipo
    30/10
    75/15
    100/20
    100/25

Boyner internet ve magazada gecerli
    1*40 Altlimit: 150TL

Boyner.com.tr indirimli ürünlerde
    200/50

Markapark 5*10 Altlimit:200TL

Beymen Business 50/10

Altinyildiz Classic 50/10

İstediğiniz kampanya ve numarayi mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben 2 ayakkabı aldım sımdı 2 aykkabıyı ıade edıp 500de 50x6 kullanıcam ama boyner.com alısverislerinde alınları magazdan verebılıyr muyuz ıade ıcn kargoyla ugrasmadan magazadan teslımat aldım magazaya gıdınce begenmedım gerı gonderın dıyebılır mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

hocam ben 2 ayakkabı aldım sımdı 2 aykkabıyı ıade edıp 500de 50x6 kullanıcam ama boyner.com alısverislerinde alınları magazdan verebılıyr muyuz ıade ıcn kargoyla ugrasmadan magazadan teslımat aldım magazaya gıdınce begenmedım gerı gonderın dıyebılır mıyım

İnternetten aldığın ürünü faturası ile birlikte mağazaya iade edebiliyorsun. Faturanın arka kısmında iade formu gibi bir kısım var, orayı doldurtuyorlar. Sonra hemen iade gerçekleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

hocam ben 2 ayakkabı aldım sımdı 2 aykkabıyı ıade edıp 500de 50x6 kullanıcam ama boyner.com alısverislerinde alınları magazdan verebılıyr muyuz ıade ıcn kargoyla ugrasmadan magazadan teslımat aldım magazaya gıdınce begenmedım gerı gonderın dıyebılır mıyım

İnternetten aldığın ürünü faturası ile birlikte mağazaya iade edebiliyorsun. Faturanın arka kısmında iade formu gibi bir kısım var, orayı doldurtuyorlar. Sonra hemen iade gerçekleşiyor.

arkadaslar suan boynede ne 1*4 suan kampanya gorunmuyor ya alısveris yapacaktm ne 1*40 ne de 50*6 gorunuyor kazıkcı boyner hopiyi aradım biz de boynerle iletisim halidneyiz normalde bu saatte kesemezler dedi siz de arar mısınız forum olarak arayalım

• Joker 100/25 paylaşcak olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: osmaq

Joker 100/25 paylaşcak olan var mı

Hocam Joker 100/25 herkeste olan bir kampanya, sizde de vardır. Kontrol edin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 20 Temmuz 2016; 14:48:31 >
  • Morhipoda hem çek hem paracık kullanılabiliyor mu? kampanya kullanmıcaz sadece paracık.
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOPİ 50 x 6 kullanabilen var mı ?
  • Boyner.com
    200 e 50 hopi
    Boyner - Ykm
    200 e 10x5 katı
    150 ye 5x8 katı
    150 ye 1x40 katı
    50 ye 5 hopi
    Morhipo
    100 e 25 hopi
    100 e 20 hopi
    30 a 10 hopi
    75 e 15 hopi
    Network
    100 e 30 hopi
    Beymen Business
    200 e 40 hopi
    50 ye 10 hopi
    Altınyıldız Classics
    200 e 40 hopi
    Fabrika
    50 ye 10 hopi
    Marka Park
    200 e 5x10 katı

İstediğiniz kampanya için PM e tel bırakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500/300 boyner indirimi magazadamı nette mi geçerli acaba
  • 50 x 6 kat değerli hopi kampanyasını sonlandırmışlar şaşırmadım bu fırsatı da kaçırdım.
  • 50*6 boyner kampanyası görünmüyor. Alışveriş yapan oldu mu acaba ?

Edit : Hopiyi aradım boyner kampanyayı kaldırdı dediler.. 150 tl lik alışveriş yapmıştım onu da iptal ediyorum. Uğraşılmaz bunlarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medusa96 -- 20 Temmuz 2016; 15:38:20 >
  • Karsiyakali-_-1912 K kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yapacağız? ödeme kısmına kadar geliyorum da sonra sıkıntı çıkmasın? hopi gider yoksa geri yüklensin diye bekleriz.
  • Morhipo 100/25
    Morhipo75/15
    Morhipo 30/10
    Boyner & YKM 50/5
    Altınyıldız classicc 50/10
    Network yaz sezonu 200/20
    Que yaz sezonu 100/20
    Divarese 200/20
    Silk and chasmere %40 ek indirime ek %10 paracik
    Beymen business 50/10
    Fabrika yaz sezonu 50/10

Isteyen cep telefon numarasini pm ile gondersin kampanyayi paylasayim
    lütfen kullanicak iseniz isteyiniz

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Evet hopi de boyle bir sikinti var, once ceki tanimla en son hopi kimligini tanimlayip miktari gir ve alisverisi sonlandir. Tekrar geri donme sepete birsry eklemeye kalkma ya da sayfayi yenileme.

• quote:

Orijinalden alıntı: zakir-naik

Evet hopi de boyle bir sikinti var, once ceki tanimla en son hopi kimligini tanimlayip miktari gir ve alisverisi sonlandir. Tekrar geri donme sepete birsry eklemeye kalkma ya da sayfayi yenileme.

cek hopi bi arada kulanılıyor uu
  • Böyle bir sıkıntı yaşaman değil mi hocam?

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.