Şimdi Ara

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
30.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun bende aldım dolap kuruluğu güzel bir koku oluyor ama sonra geçiyor bakalım elektrik su ne gelecekk
  • güzel makina hem görüntüsü hem özellikleri 2 aydır kullanıyorum sorun yokk
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamelek06

hayırlı olsun bende aldım dolap kuruluğu güzel bir koku oluyor ama sonra geçiyor bakalım elektrik su ne gelecekk

quote:

güzel makina hem görüntüsü hem özellikleri 2 aydır kullanıyorum sorun yokk

Çok teşekkürler. Bizimde 1 gün kullanım için memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Sessizliğini özellikle çok beğendik. Tabi 10 senelik Arçelikten sonra çok iyimser de olabiliriz

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    evet oldukça sessiz 1400 devirde bile iyi çamaşırlar kuru çıkıyor gerçekdende evin içine asma derdi yok kazakları kırıştırıyor ona dikkat edin kurutma esnasında su alarak kuruttuğu için umarım su pazarsı fazla gelmez
  • quote:

evet oldukça sessiz 1400 devirde bile iyi çamaşırlar kuru çıkıyor gerçekdende evin içine asma derdi yok kazakları kırıştırıyor ona dikkat edin kurutma esnasında su alarak kuruttuğu için umarım su pazarsı fazla gelmez

Su elektriğe göre daha ucuz zaten sıkıntı yok :) Inverter motor olması daha az elektrik tüketeceği anlamına geliyor. Teknik servis elemanı bize 1.000 devirde kullanın daha verim alırsınız dedi. Çamaşırları yıpratma olasılığı ( narin olanlarda ) 1400 devirde yüksekmiş.
  • bu makinenin tek eksisi yıkama bitince kapanmıyor ışıklar sadece kendini kısıyor samsung ve aristonda otomatik tuş sesi var ve kendi kapanıyor arçelik ve bekodada yok hepsini kullandım ama samsungdan çok daha sessiz ve iyi
    banyonuz kırmızı siyah sanırım çok şık artı elemana keşke çay ikram etseymişiniz bayağı anlatmış dediğim gibi tek eksisi yıkama bitince ekran lambası kapanmıyor kısıyor kendini sadece tuş sesi yok birde güle güle kullanın
  • quote:

banyonuz kırmızı siyah sanırım çok şık artı elemana keşke çay ikram etseymişiniz bayağı anlatmış dediğim gibi tek eksisi yıkama bitince ekran lambası kapanmıyor kısıyor kendini sadece tuş sesi yok birde güle güle kullanın

Teşekkür ederim adam arı gibi çalıştı öyle seri anlattı ki fırsat olup aklımıza bile gelmedi :) Siyah renk banyomu olur çok dediler yapınca fena olmadı

Ayrıca bir arkadaştan tavsiye geldi :

"Aqua stop denen zımbırtı zaman içinde takılıp kalacak, su almayan makine hata kodu verecek, şaşırmayın, şimdiden belirteyim."

O parça çabuk bozulabiliyormuş. Pek gerekli birşey değil aslında belirtmekte fayda var.

geçen yoprgan attım ağır geldi hata error yazdı ancak makineyi fişden çekip bekleyince düzeliyo bilginize benim makineye öyle bir şey takmadılar evkurdan aldım
  • quote:

geçen yoprgan attım ağır geldi hata error yazdı ancak makineyi fişden çekip bekleyince düzeliyo bilginize benim makineye öyle bir şey takmadılar evkurdan aldım

Bunuda kulağıma küpe ettim

Bu Aquastop hortumla bir çeşmeye takılan tarafta :

Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi ) Hoover WDYN 9646 PG 9Kg Yıkama 6Kg Tam Kurutma Çamaşır Makinesi ( incelemesi )

evet bendeki hortumda öyle şimdilik bir sorun yaşamadım makine iyi sizin aklınıza nerden geldi hoover almak ben daha önce arçelik kullandım in love od aaiyiyidi tuş sesi yok birde lamba sönmüyor yıkama bitince öyle kalşıyor fazla kalırsa error veriyormuş sanırım
  • benimde beyaz eşyaya karşı tutkum var özellikle çamaşır makinesinde çoğu markayı kullandım
  • karamelek06 kullanıcısına yanıt
    Şimdi bizim makine 10 senelik olunca dedim daha az elektrik tüketsin, faturayı azaltalım, ayrıca hatun her defasında söyleniyordu "Of çamaşır var bi sürü, şimdi bunları asma derdi var, kışın 3 günde kurumaz" gibi ve hakikaten de kışın 3 günde zor kuruyordu çamaşırlar. Hiç değilse dedim hatunun üstündeki yükü biraz alalım hemde evimizde eskiyen beyaz eşyayı değiştirmek için ilk adım olsun.

Evde konuşuldu yok bütçeyi zorlar dendi vazgeçildi. Kurutmayı bir ara ayrı alacaktık ama yer problemi vardı. Ben bu arada hepsiburada.com adresinden kurutmalı çamaşır makinelerinden bütçemize uygun olanları eleyip internet üzerinden araştırmaya başladım. Burada Forumlarda Hoover denk geldi sizin dahil yorumlarınızı okudum değerlendirdim. hepsiburada sitesinde hoover bu model 1600 tl ve yorumlar da çok iyidi.

Sonra gittigidiyor 100 tl bonus kampanyası + 1.299 tl fiyat ve bonus indirimi ile 1.199 tl ye bu ürünü gördüm. Satıcı profili çok başarılı idi ( gittigidiyor ) sonradan bu satıcının kliksa olduğunu öğrendim. Ödeme yaptıktan sonra cep telefonuna msj geldi kliksadan şu siparişiniz kabul edildi diye.

Gittigidiyorda koşulsuz 7 gün iade hakkı olduğunu da bildiğimden güvenle satın aldım. Sıkıntı durumunda kargo ücreti karşıya ait olarak iade edecektim.

bende kışın içerde kurutmakdan bıkmıştım toz ve koku yapıyor hayırlı olsun doğru karar vermişsiniz iyi bir makine memnun kalırsam bulaşık makinesinide hoover alıcağım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Bilgilendirme için teşekkürler Sonuç olarak doğum yeri amerika, italyan markası Cany tarafından satın alınmış ve üretime devam edilmiş.

Ben Türkiye'de üretim fabrikaları yok diye duymuştum. Olduğunu duymak insanı mutlu ediyor çünkü artık Avrupa standartlarında üretim yapabiliyoruz.

Siz kullandınızmı ? Daha çok kullanıcı yorumları ( olumlu-olumsuz) gelse diye bekliyorum konuya.

Örnek : ben kullandım makine patladı ben kullandım makine şahane yıkadı-kuruttu gibi

Türkiyedeki fabrikada beyaz eşya üretimi yok sadece küçük ev aletleri ve beyaz eşya parçaları mevcut( motor, tft ekran, kart vs. ) bunun sebebide olası bir arızada yurtdışından sipariş beklenmesin diye..Yazmayı unutmuşum Almanyada da üretim mevcut fakat o üretimler buraya değil avrupaya gidiyor bilginiz olsun...
    Ben ürünü kullanmaktayım ve memnun kaldığımdan kuzenimede aynı modelin 11e 7 versiyonunu aldık oda çok güzel...Kesinlikle memnun kalabilirsin ürün güzel ben çok memnunum...

slm makineden memnunmusunuzzz
  • quote:

slm makineden memnunmusunuzzz

Eşim sıvı deterjan aparatı takılıyken, bazen sıvı deterjanı almıyor dedi. Bakalım aparatsız deniyeceğiz. Yada yanlış program seçiyor olabiliriz. Bir ihtimal sıvı deterjan çok yoğun konsentre. Onu biraz sulandırıp denemeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benim makinede toz deterjanı bazen tam almıyor içinde bırakıyor belki çok koyuyuoruzdur
  • Makineniz hayırlı olsun. Makine hakkındaki yorumlarım malum, okumuşsunuzdur. Oralara girmeyeceğim. Ancak sizin bu inceleme için gösterdiğiniz özeni Hoover bizzat ürettiği makinelere gösterseydi ortaya harika bir makine çıkardı; buna eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Makineniz hayırlı olsun. Makine hakkındaki yorumlarım malum, okumuşsunuzdur. Oralara girmeyeceğim. Ancak sizin bu inceleme için gösterdiğiniz özeni Hoover bizzat ürettiği makinelere gösterseydi ortaya harika bir makine çıkardı; buna eminim

Can bey kötü bile olsa değerlendirmeleriniz bizim için çok önemli. Bizim göremediğimiz, bilmediğimiz, gözümüzden kaçan o kadar çok detayı yakalıyorsunuz. Bende size çok teşekkür ederim. Bu kadar uygun fiyat yakalamasaydım zaten kesinlikle sizin tavsiye ettiğiniz bir modeli alacaktım.

Bu aralar ekonomik anlamda işini iyi yapan bir model - Marka tavsiyesi bulunursanız çok sevineceğiz.

Yanlış hatırlamıyorsam LG önermiştiniz. Marka model biraz bilgi verebilirmisiniz ? Çünkü annemler ve teyzemler makineyi görünce almayı düşündüler fakat sizin önereceğiniz farklı marka-model bir cihazı gönül rahatlığı ile onlara önerebilmek isterim. Sonuçta yaşlı insanlar biz hoover garanti arıza vs. bir şekilde işin altından kalkarız ama ilerde olası çıkacak sorunlarda onlar sıkıntı yaşamasınlar.

Kurutma - Yıkama bir almayın tavsiyeleri var fakat yer sıkıntısı olan kişiler için tek makine olsa çok iyi olur ( üst üste aparatla benim banyoma girmedi mlsf mermer bankonun altına giriyor cihaz )

Çok teşekkür ederim ilginize şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.