Şimdi Ara

Hoover HFDN 4S600PX-17 model bulaşık makinesi bulaşıklar ıslak çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hoover HFDN 4S600PX-17 model bulaşık makinesini satın aldım. 10 Haziran olan ilk kurulumundan beri birçok programını denedim. Denediğim tüm programlar bittikten sonra otomatik kapak açılan ya da açılmayan programların tamamında özellikle girintili olan bardaklar veya ters yerleştirilmiş kaseler gibi bulaşıklarda 1-2 mm su kalmakta. Bazı bulaşıkların ise üzerinde su damlacıkları kalmakta. Kuru olanlar ise su birikintileri oluşmuş bulaşıkları çıkarırken ıslanmakta. Makinenin kendi parçalarında da su damlacıkları kalmakta.

Konuyla ilgili olarak servisi çağırdım. Servis resimlerini çekti ve fabrikaya ileteceklerini ancak bu durumun normal olduğunu söylediler. Ben de eski makinemizde bulaşıkların ıslak kalmadığını bunun normal olmadığını söyledim. Servisten geri dönüş beklerken bu makineyi kullananların veya makine hakkında bilgi sahibi olanların fikirlerini alabilirsem mutlu olurum. Bu haliyle makineden ne eşim ne de ben memnun değiliz. Henüz bir cevap gelmemiş olmasına rağmen iade ya da değişim işlerine girmeden önce fikir sahibi olmak istedim.

Fotoğraflardaki beyaz ve desenli kupanın üstüne bakarsanız demek istediğimi daha net görmüş olursunuz.

• Fikri bilgisi olan var mı?
  • Merhaba, makinenizde kombine tablet kullanıyor olsanız dahi parlatıcı kullanmanızı öneririm. Aynı zamanda program bitiminde kapıyı açarak aralık bırakmaya özen gösterirseniz kalan nem tekrar bulaşıklar üzerinde yoğuşmayacaktır.
  • Cevap için teşekkür ederim. Parlatıcı, tuz hepsi tamam. Kapağı kendim de açarak otomatik olarak açılmasını sağlayarak da denedim. Sıkıntı kalan nem ile yoğuşmadan daha çok su birikintisi. Resimlerde desenli kupa ve fincanın üzerine dikkatlice bakarsanız görürsünüz. Girintisi olan her bulaşıkta bu şekilde su kalıyor. Bunun normal olup olmadığını araştırıyorum.
  • Merhaba. Konuda gelişme var mı? Anneme almayı düşünüyorum. @mave1031

• Hoover pişmanlıktır. Her alıcının bolca şikayeti var .
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Az önce ödemeyi yaptım ardından senin mesajın geldi :-)

• kim o K kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar da yorumları okuyup daha sonra ödemenizi iptal edin isterseniz :) arçelik beko en ucuz modellerden alın en sorunsuzları onlar .
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Yazlıkta kullanılacak. Annem tek yaşıyor. Sıklıkla teyzem eniştem onunla beraberler. Ayda yılda eşimle bizde gideriz yazlığa yanlarına. Kışında ayda bir giderler. Daha önce Hoover çamaşır makinesi aldım kışlık evine kurutmalı. Makine fabrika çıkışı arızalı geldi. Elektronik şans işi dedik. Yenisini gönderdiler. Kurutmaya ihtiyaç duymuyor İzmir de kullanmıyor. Birde tek kişi için fazla büyük kazanı. Sağ olsun teyzem eniştem gelince anca. Umarım fabrika çıkışı hatası olmayan denk gelsin. Yoksa yazlık yerde servis hafta da bir geliyor uzak olduğundan. Gerçi bulaşık bu en kötü elde yıkanır sorun çözülene kadar. Diyerek züğürt tesellisi buluyorum.

• kim o K kullanıcısına yanıt
    İnatla alacaksınız bişey diyemem tabiki :) yazlık yerde kullanacak olmanız çok daha kötü birde servis problemi çıkacak. Sorun yaşamaya başladığınızda hatırlarsınız beni.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.