Şimdi Ara

Honor View 10 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mi yanlış görüyorum yoksa geçen ayki haberin tarihi yeniden değiştirilip mi konulmuş :O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsenize şu telefonu 499 TL ye alıyorsunuz.

Düşünemedi.jpeg

• Honor View 10 fiyatı ve çıkış tarihi

demiş fiyat var tarih yok ???

• Tasarım ve Özellikler anlamında harika bir cihaz olmuş. Fiyat konusunda biraz daha düşük olsa fiyat performans olarak albenisi daha yüksek olurdu.

• Bu cihaz benim çok hoşuma gitti.

Peki , OnePlus 5T mi Honor View 10 mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş,ben beğendim.

• Şu an s8 kullanıyorum ve arkadaki parmak izi çok absürt bir yerde telefon masanın üzerinde ise, açmak tam bir işkence haline dönüşüyor adamlar mis gibi telefon yapmış ister sanal tuş ister orta tuşla hem geri hem son uygulama fiyatı da 2500 bandında olursa tadından yenmez

• Gördüğüm kadarıyla gorilla glass kullanılmamış. Ayrıca suya karşı dayanıklı bir yapısı da yok sanırım çünkü belirtilmemiş.
  • bundaki işlemci mate 10 ile aynıymış. acaba emui 8'de monitöre bağlayınca desktop modu var. acaba bunda da var mıdır?
  • Keşke Türkiye'ye gelip gelmeyeceği de yazılsaydi. Gerçi bunu getirse mate 10 pro niye alsın insanlar. Epey denk sonuçta özellikleri.

• £499

Fiyati pahali biraz redmi4 prime dan gecsem fark edermiyim cok?

suan herseyi kardiliyor çünkü

4000 mah bataryasi var .

V10 ekran daha buyuj batarya kucuk (3750)kac saat kullanimi degisir acaba .

Birde tek elle kullanimi sorun olurmu suan bile elde zor duruyor prime.

Arasinda 6mm fark var s8 in kullanimi daha rahat eni daha az tek wlle rahat kullaniliyor ama cok kibar telefon yere dusurmede gidiyor hemen bende koruyamam fazla dusururum illaki.

2:1 ekran eni kisa olan 5.8 inch ve altina ddnk geliyor heralde guncel donanim telefon varmi onerebileceginiz

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Huawei niye sürekli benzer telefonlar çıkarıyor? En son V10'muydu, neydi bir şey çıkarmıştı.

Aynı telefon, sadece isimlendirme farkı var. çinde v10, globalde view 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadget46

bundaki işlemci mate 10 ile aynıymış. acaba emui 8'de monitöre bağlayınca desktop modu var. acaba bunda da var mıdır?

mate 10 ve mate 10 pro'da var bu özellik. Bunda yok.
  • Su telefonun guzelligine bak ya

• Türkiye'de satış sunulacak mı? Bilgisi olan var mı? Bugün Huawei Türkiye'ye mail attım, geri dönüş bekliyorum.
  • Telefonun fiyat hariç her şeyi iyi.
  • Tradingshenzen de şu an 400€ dan satışta ... Müthiş beğendim telefonu içeriği çok iyi.. mate 10 pro Ile neredeyse aynı bu sadece uygun fiyatlisi diyebiliriz ... Alsam mı almasam mi düşünüyorum daha önce Honor 7 , Huawei g8 , p9 Lite kullandım hepsi ayrı güzel .. Huawei den gecemiyorum :D

• Türkiyeye ne zaman gelicek bilgisi olan yok mu bu telefonu almak istiyorum
  • Ne zaman ülkeye gelecek acaba.Heyecanla bekliyoruz
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Neyini heyecanl bekliyorsun mate 10 pro 3000 e doğru inerken view 10 a 3000 lira verilmez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.