Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı sahurlar herkese, telefona hafıza kartı almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar varsa hafıza kartı takınca yavaşlama vb bir durum ile karşılaşırmıyım? Birde nette araştırdım 256 gb kart desteği yazıyor, müşteri hizmetlerini aradım 128 gb diyor, bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PiSYaKiSiKLi34 kullanıcısına yanıt
    64 gb'lık Samsung EVO Plus kart kullanıyorum. Telefonla beraber alıp kullanmaya başlamıştım, bu yüzden hız farkı hakkında yorum yapamayacağım ama 2018 Aralık ayından beri telefon bir kere bile herhangi bir şeyde takılmadı diyebilirim. Maksimum desteklenen kart boyutu hakkında bir bilgim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, ben en az 128 gb alacağım, ama desteklediğini bilsem 256 gb alırdım

• Telefona rom yükleyen oldu mu?
  • boyle bir hata aliyorum neden kaynakli olabilir acaba ilk defa cikti.
    Honor Play [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

boyle bir hata aliyorum neden kaynakli olabilir acaba ilk defa cikti.
    Ben de son zamanlarda iki haftada bir falan görüyorum bunu hocam. Ama bir sıkıntısı yok. Telefonun garantisi bitmek üzere, böyle saçma tepkiler vermesi normal. Bildirimi silip geçiyorum.

• Honor play telefonumda kasada dökülme olduğunu yazmıştım bu başlığa bir gün dayanamadım ve servise gönderdim telefonumu. Kasada dökülmeler var ekranda çizikler var yazmışlar fiziksel duruma ve ekran kendi kullanım hatam olmasına rağmen kasa ve ekran değişti sıfır gibi geldi telefon bu baya mutlu etti beni. Servis süresi de 1 hafta sürdü kargo ile birlikte. Hali hazırda telefonda 1 kere donma kasma yaşamadım pili de 7 saat ekran süresi alıyor o da bana yetiyor. Fakat herkesin yazdığı gibi kamera yetersiz ve 1 senelik telefonun güncelleme almaması beni telefondan ve honor markasından soğuttu. 5g li uygun telefon çıkana kadar bekleyip sonra elimden çıkaracağım galiba :) Sizler için güncelleme yapayım dedim durum hakkında. Kasada dökülme yaşayan var ise ya da herhangi bir sorun istanbul fixmart bana çok güzel bir hizmet sundu oraya gönderebilirsiniz. Covidden dolayı kargo hizmetleri sıkıntılı ama düzelir inşallah..

• Haloaga H kullanıcısına yanıt
    Ben de garantisi bitmeden servise vermeyi düşünüyordum. Siz memnun kaldığınız için ben de İstanbul Fixsmart'a göndereceğim. Umarım aynı hizmeti bana da yaparlar. Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bence de verin hocam. Bitmeden tüm sorunları yazın umarım ayni şekilde tüm ekran kasa yenilerler sizin de..
  • istanbul Fixsmart nedir? Honor telefonlar Huawei'nin resmi servisine gitmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

istanbul Fixsmart nedir? Honor telefonlar Huawei'nin resmi servisine gitmiyor mu?
    Zaten fixsmart huaweinin resmi servisi.
    Benimde telefonda hayalet ekran olmaya başlamıştı, bu gün o tarafta işim vardı gitmişken fixsmart a uğradım telefonu verdim 1 saatte ekranı değiştirdiler pil de ekranla bağlantılıymış onuda değiştirdiler verdiler. Zorunlu değilse veriler silinmesin dedim, verileri de silmemişler. Güzel ve hızlı hizmet verdiler sağolsunlar.

• Bende de kamera kısmında, sarj soketi kısmında soyulmalar mevcut. Bir de ses açma/kapama düğmesinin yanında bir soyulma var. Telefonda düşme olayı hiç olmadı. Acaba kasayı değiştirirler mi ?
  • Honor Play 9A 'a Magic UI 3.1 gelecek yazmışlar. Burda satılan modelleri kapsıyor mu bu?
    https://www.huaweicentral.com/these-11-honor-devices-received-emui-10-1-magic-ui-3-1-may-2020/amp/
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Honor Play 9A 'a Magic UI 3.1 gelecek yazmışlar. Burda satılan modelleri kapsıyor mu bu?
    https://www.huaweicentral.com/these-11-honor-devices-received-emui-10-1-magic-ui-3-1-may-2020/amp/
    9a başka bir model en baştan magic ui ile satıldı google play hizmetleri falan yok o cihazda.
  • Sürüm olarak 9.1.0.378 kullanıyorum hattım türkcell telefondaa vowifi özelliği yok aynı sürüm kullanan varsa bilgilendirme yapabilir mi?9.1.0.370 de geldiğini gördüm youtubede ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrabugra001

Sürüm olarak 9.1.0.378 kullanıyorum hattım türkcell telefondaa vowifi özelliği yok aynı sürüm kullanan varsa bilgilendirme yapabilir mi?9.1.0.370 de geldiğini gördüm youtubede ama...
    0.375li sürümü kullanıyorum bende de yok vowifi ve volte turkcell kullanıyorum. Telefon zaten destekliyor bu özelliği ben vodafone kullandım bu telefonda uzun bir süre çalışıyordu turkcell bu telefonu destekli görmediği için bunda aktif edemedim muhtemelen turkcellin desteklediği başka bir telefona hattını takıp vowifi ve volte açtırıp tekrar kendi telefonuna takarsan çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 26 Mayıs 2020; 14:4:40 >
  • Garantiden ya da dışarıdan ekran değiştiren oldu mu ne kadar lcd ekranlar?

• Telefon yere düştü kasa ile ekranin birleştiği yerden kırıldı garantiyi aradim ücret icin görüşemedim dışarıdan yaptirdim 350 lira yan sanayi olduğu için honor yazısı yok ve orjinal ekranda ortada kullanıyordum ekran ışığını yetiyordu yan sanayide sonuna kadar açıyorum ışığı zaten telefondan soğudum ve bi beklentim yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Selahattin2626

Telefon yere düştü kasa ile ekranin birleştiği yerden kırıldı garantiyi aradim ücret icin görüşemedim dışarıdan yaptirdim 350 lira yan sanayi olduğu için honor yazısı yok ve orjinal ekranda ortada kullanıyordum ekran ışığını yetiyordu yan sanayide sonuna kadar açıyorum ışığı zaten telefondan soğudum ve bi beklentim yok artık
    Bana Huawei servis orijinal ekrana 508 TL dedi. Telefon garantili. Şimdilik çatlak cam ile idare ediyorum, Dokunmatikte sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.