Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: embra

Siz Honor Play kullanıyor musunuz veya daha önce kullandınız mı?

Alıntıları Göster
    Kullanmıyorum, denedim, kullanmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom 4.5g yok olarak görüyor cihazı, 4.5g desteği yok yazıyor uygulamada
  • Telefonla alakalı sorularım olacak. Sizce bu telefon mu redmi note 7 mi ? 2200 e ürünü a101 den aldırdım evde duruyor kutusunda incelemelere de bakıyorum bu arada. Donanımı güçlü diye aldım ama sanırım kirinin sürücü desteği pek iyi değil bazı emülatörlerde sorun yaşıyor. Onun dışında iyi gibi ama custom rom falan redmi note 7 ye daha fazla gelecektir snapdragondan dolayı. Sizce iade edip redmi note 7 almalı mıyım çünkü iki telefonun ana konusuna bakıyorum birisi çok memnunken bu taraf karışık tırstım biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

Telefonla alakalı sorularım olacak. Sizce bu telefon mu redmi note 7 mi ? 2200 e ürünü a101 den aldırdım evde duruyor kutusunda incelemelere de bakıyorum bu arada. Donanımı güçlü diye aldım ama sanırım kirinin sürücü desteği pek iyi değil bazı emülatörlerde sorun yaşıyor. Onun dışında iyi gibi ama custom rom falan redmi note 7 ye daha fazla gelecektir snapdragondan dolayı. Sizce iade edip redmi note 7 almalı mıyım çünkü iki telefonun ana konusuna bakıyorum birisi çok memnunken bu taraf karışık tırstım biraz.
    Honor Play in işlemcisi daha hızlı.BT kulaklık ile müzik dinleyenler için AptX-HD desteği önemli. Garantisi daha iyi.Bu açılardan Honor Play 'i tercih ederim. Custom rom , emulator sorunlarını bilmiyorum. Honor Play kullanıcıları içinde Kirin işlemciden dolayı herhangi bir uygulamada sorun yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 13 Nisan 2019; 17:4:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Honor Play in işlemcisi daha hızlı.BT kulaklık ile müzik dinleyenler için AptX-HD desteği önemli. Garantisi daha iyi.Bu açılardan Honor Play 'i tercih ederim. Custom rom , emulator sorunlarını bilmiyorum. Honor Play kullanıcıları içinde Kirin işlemciden dolayı herhangi bir uygulamada sorun yaşayan var mı?

Alıntıları Göster
    Peki sizce iddia edildiği gibi sd835 e rakip mi ? Custom rom meselesi aslında çok dert değil çünkü kullanıcılar stok romdan memnun gözüküyor ama emin olmak istediğim için bir de buraya soruyorum.

• quote:

Peki sizce iddia edildiği gibi sd835 e rakip mi ? Custom rom meselesi aslında çok dert değil çünkü kullanıcılar stok romdan memnun gözüküyor ama emin olmak istediğim için bir de buraya soruyorum.

Alıntıları Göster
    835 kadar başarılı olmadığı gözüküyor testlerde. 825 diyebiliriz kısaca varsayım olarak.
    Onun dışında custom romlara hiç gerek duymadım bu zamana kadar. Samsung, Asus, Lg, Xiaomi kullandım. Ama sorunuzun cevabı Huawei destekli telefonda romdan yana sorun yaşamazsınız. Desteklerini mi çektiler? Mate 10 romu monte edilir geçilir yine 3.parti diğer customlara gerek kalmaz. Kirin 970 çok uzun süre güncelleme desteği alacaktır, amiralin bir alt versiyonu hala ve gelecek 1 yıl.

• quote:

Alıntıları Göster
    Farklı testlerde farklı sonuçlar çıkıyor. Bence rakip , hatta bazen hafif üstünde. Özellikle uygulama açılışları daha hızlı görünüyor testlerden.
    EMUI 9.1 gelecek. Bunda yeni File System var. %20 kadar okuma ,yazma hızını arttırdığı iddia ediliyor. O biraz daha toplam performansı ileri çeker.

Xiaomi 'de güzel telefonlar yapıyor ama o model bunun alternatifi değil bence, daha üst modellere bakmak lazım. Xiaomi 'de en büyük sorun servisin belirsizliği. Burda belli nereye göndereceğiniz. Alırsanız ithalatçı, resmi garanti farkına dikkat edin tabii.

• Tamam o zaman sağolun yardımınız için.

• Daha önce NFC ile ilgili tartışması geçmişti.
    BonusFlaş uygulamasının "Mobil Ödeme" özelliği telefonda destek olmadığını gerekçesiyle çalışmıyordu.En son bir güncelleme geldi ,şimdi çalışıyor görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Daha önce NFC ile ilgili tartışması geçmişti.
    BonusFlaş uygulamasının "Mobil Ödeme" özelliği telefonda destek olmadığını gerekçesiyle çalışmıyordu.En son bir güncelleme geldi ,şimdi çalışıyor görünüyor.
    Axess'ten tut Maximum'a kadar hiçbiri destek vermiyordu NFC olmasına rağmen, şimdi hepsi düzeldi\düzeliyor.

Bir tek Türk Telekom 4.5G desteği yok diye tanıyor. Saçmalığa bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Axess'ten tut Maximum'a kadar hiçbiri destek vermiyordu NFC olmasına rağmen, şimdi hepsi düzeldi\düzeliyor.

Bir tek Türk Telekom 4.5G desteği yok diye tanıyor. Saçmalığa bak

Alıntıları Göster
    Merhaba.
    Yapıkredi nasıl?

• İnstagramda storyler yarım gözüküyor keza bazı uygulamalarda (hadi vs) fotoğrafların yan kısmı gözükmüyor. Bunun bir çözümü var mı?

• High Quality kullanıcısına yanıt
    Onda mobil ödeme bulamadım zaten pek kullandığım bir kart da değil

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarından belki bir şeyler yapılıyordur, bir kurcalarım.
  • aysberg34 kullanıcısına yanıt
    Bulabildiniz mi?

• Ekran ayarlarında tam ekran görünümü diye bir ayar var orada instagramı aktifleştirmeyi denediniz mi ?

• Selamlar herkese,
    Bu telefonda centik alaninin oldugu kismi tamamen iptal etmenin bir yolu var mi? Ayarlardan yapilan centik goruntusunu kapatmayi sormuyorum. Bildirimler her turlu centigin sagina ve soluna dusuyor. Saat batarya alarm cift hat wifi derken zaten dolu oluyor o alan ve gelen mesaj whatsapp vs onemli bildirimler gorunmuyor. Centigin sagini solunu tamamen iptal etmek ve tum bildirimleri tam ekran centigin alt kisminda gosterecek bir uygulama ariyorum ama bulamadim. Buna cozum bulabilen var mi.

• anomaly A kullanıcısına yanıt
    Bende o kısımda instagram gözükmüyor. Sizde gözüküyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Bende o kısımda instagram gözükmüyor. Sizde gözüküyor mu?
    Yok bende instagram yok direkt ama varsa orada seçenek düzelebilir diye ummuştum.
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler yine de
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.