Şimdi Ara

Honor Play [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
22
Favori
71.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim biraz daha oyna anlayacaksın.rush yaparken adamla karşı karşıya geldiğinde saniyelik takılma seni götürüyor drekt.ben hepsiburadadan aldım.ilk çıktığında.ve kulaklık çıkmadı.telefon yeterince satmayınca sonradan gelen postaya eklemiş olabilirler.çünkü fiyatı 2800 den 2200 tl ye düşmüş.ilk aldığımda bende de takılma kasma yoktu.ama bir ay sonra nerdeyse her adamla karşılaşmamda (botlar hariç) lag sorunu oluyor.takılıyor.sırf bu yüzden akıcı bir şekilde nişan alamıyorsun.ve önemli bir tavsiye elinden düşürmemeye özen göster.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hltcnzkn H kullanıcısına yanıt
    Kardeş bilip bilmeden konuşma videosunu izlemediğimi nerden biliyosun? Farklı kaynaklardan en az 6-7 tane videosunu izledim.hiç birinde kulaklık çıkmıyor demediler.ben aldıktan sonra çeklen videoları bilmiyorum.ben ilk tr ye gelen postadan aldım cihazı.dayanıklılık testinde yere düşünce ekranının çıktığını görmüştüm.ozaman kırılmasındansa çıkması daha iyidir diye düşünmüştüm.sonra bende çıkınca işin rengi değişti.bu arada yazdıklarının içinde sanki ben yalan söylüyormuşum gibi bahsetmişsin.kardeşim başıma gelmeyen bir olayı niye buraya yazayım ? Bana ne honor benim babamın malımı? Yada diğer telefonlar? Benim tek niyetim benim başımı ağırttı sizin ağırtmasın.yoksa çokta umrumda değil.ben bu telefonu çok büyük beklentiyle aldım.4D oyun deneyimi krin970 vs vs bir çuval özellik.bir de eğer uzun süredir pubg oynuyorsan muhakkak denk gelmişsindir pubg de honor play reklamı yaptılar.bu bende beklentiyi artırdı.cihaz elime geldi kulaklık yok.yahu oyun telefonu diye tanıttığın telefonda nasıl kulaklık olmaz ? Saçmalığın önde gideni bu bir.ikincisi eğer elinde varsa o cihazdan Hdr moduna al ve oyuna gir.bak bakalım ekran kalitesi nasıl? Farkı görmek istiyorsan çevrendeki bir iphone kullanıcısıyla kıyasla.bulanık olduğunu görceksin.ve oyun akıcılığı hdr demiyorum bile hd ve orta moda al rütbeni taç yap (daha çok gerçek oyuncu gelmesi açısından) bir oyna bakalım.loottan sonra eush yapmaya gidince ne oluyor? Bunları tek tek yazmayacağım.sen kendin deneyimle.diyosunya 6s nasıl krin970ten iyi oluyor onuda kendin deneyimleyebilirsin.ben bizzat deneyimledim. 6s te oynarken gayet akıcı kasma takılma lag ve fps kaybı olmuyor.ama honor play de adamlar yaklaşınca başlıyor kasıp takılmaya keşke sadece adam yaklaşınca kassaydı.çatışma esnasında nişan alıyosun adama 1-2 sn lik takılmalar oluyor.buda senin erkenden lobiye dönmeni sağlıyor.krin 970 işlemcisi samsungun 970 e denk işlemci pubg için birer çöpten ibaret.bunu pro oynayan herkes biliyor.mate 10 pro dada aynı işlemci var al oyna oda çöp( burda pubg de yerde yılanlayıp bot avlamaktan bahsetmiyorum.ciddi anlamda rush oynayan atak oynayanlar için konuşuyorum).kendin kullandıkça görürsün.daha fazla uzatmıycam bana sarmadı o telefon oyun telefonu değil onu anladım.gpu turbo filan hikaye hiç bir boka yaramıyor.kullanın farkı görün.deneme fırsatınız olursa birde iphone ile deneyin.6s-7-8 plus. Farkı görürsünüz.ekran kalitesinden bile anlarsınız neyin ne olduğunu.bu yazdıklarımın tamamı pubg için geçerli.normal kullanım için alanlara tek tavsiyem yere düşürmemeleri.normal kullanım için kamera ve stero hoparlör hariç gayet kullanımlı bir cihaz.kalın sağlıcakla.ve arkadaşım sen bilip bilmeden konuşma.

• Daemysterious D kullanıcısına yanıt
    Pubg de ben arada girerim bot vururum rütbemde en fazla elmaslarda olur diyosan al.yok ben pro oynarım her sezon as bitiririm yılan değil rush yaparım diyosan alma.iphone al.paran yoksa yapacak bişey yok al 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray6161

Kardeşim biraz daha oyna anlayacaksın.rush yaparken adamla karşı karşıya geldiğinde saniyelik takılma seni götürüyor drekt.ben hepsiburadadan aldım.ilk çıktığında.ve kulaklık çıkmadı.telefon yeterince satmayınca sonradan gelen postaya eklemiş olabilirler.çünkü fiyatı 2800 den 2200 tl ye düşmüş.ilk aldığımda bende de takılma kasma yoktu.ama bir ay sonra nerdeyse her adamla karşılaşmamda (botlar hariç) lag sorunu oluyor.takılıyor.sırf bu yüzden akıcı bir şekilde nişan alamıyorsun.ve önemli bir tavsiye elinden düşürmemeye özen göster.
    aynen öyle görünürde bir sorun yokken saldırının son anlarında hızlı hareket ettıremeyıp takılmalar oluyor. bu da gerçekten ölmene sebep oluyor.

Arkadaşın 8plusu var ondan oynayıp benımkıne gecınce kalite farkını hissetttim gerçekten ve bu 6s de bile böyle olabılır kesinlikle arkadaşa hak verıyorum.

Telefonu pubg için alan pro oyuncular almasın.

ha yine oynarsınız sıkıntı yok ama catısmada ufak gecıkmeler ölmenize sebep oluyorç

Genel kullanım için alacaklar alsın hiç bir problemı yok samsung s7 den gectım stabıllıkte samsungtan kesınlıkle daha iyi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler Merhaba az önce fark ettıgım bir şey var whatsaptta arkadaşlarla konuştum ekrandan çıktım.

Arkada yanık gibi iz bıraktı bu ekranlarda ekran yanığı olma durumu var mı. telefonu kapatıp actım ve hala duruyor. farklı uygulamalara gırdıgımdede zorlarsam görüyorum.

Edit:

Evet Ekran ışığını açtım güzelce kontrol ettim whatsapp konusma ekranı arkaya yapıştı malesef gitmiyor. 6 ayda nur topu gibi ekran yanığı kazandım
    Bu ekranlarda ben yanma olmuyor diye biliyordum.
    Daha önce başıma gelmedi böyle bir durum servislerin tutumu ne oluyor acaba bu şikayetlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeen -- 9 Nisan 2019; 12:12:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Uygulamada 10 parmağa kadar denedim herhangi bir sorun çıkmadı.
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    10 parmak takır takır maşallah.
  • Almıyorum o zaman arkadaşlar sorunlar mide bulandırdı.
    Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, malınızın kölesi olmadığınız için.
    Multitouch sorunu olmayanlar adına da çok sevindim.
    Görüşürüz.

• Zeen kullanıcısına yanıt
    facebooktaki gruplarda da görmüştüm böyle bi sorunu. galiba o kişi ürün değişimi ya da para iadesi almıştı. servisi arayın hocam, iade ya da değişim olabilir.
  • olasılıksız238 kullanıcısına yanıt
    çakması yada problemlisini mi verdiler acaba? eleman resmen kötülemek için destan yazmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.the511plus.MultiTouchTester

Büyük bir uygulama değil rica etsem 10 parmakla test eder misiniz? 10 parmağı da ekrana basıp hareket ettirebilirsiniz.

Zoomu soran arkadaşın haberi olsun bu arada, multitouch 2 parmakla değildir.
    İndirip denedim 10 parmak ile olayı anlamadım ama 10 parmağımı da oynattım ekranda sıkıntı olmadı 9a düşmüyor 10da kalıyor hareket ettirirken

• A101'den alanların yorumları bekliyorum.

• 4 aydır kullanıyorum henüz ghost screen falan olmadı multitouch olayıda abartılacak kadar büyük bir olay değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi embra -- 11 Nisan 2019; 21:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: embra

4 aydır kullanıyorum henüz ghost screen falan olmadı multitouch olayıda abartılacak kadar büyük bir olay değil
    2800 2200 arası bir miktar tl ile cihaz alıyorsun, 600 tllik telefonda sağlıklı çalışan özellik sizde sorun çıkarıyor ve siz de buna ufak diyorsunuz. Benim diyecek lafım yok.

Şükür bir kişi anladı beni :) valla ben burdakilerin iyiliği için yazıyorum.

Şükür bir kişi anladı beni :) valla ben burdakilerin iyiliği için yazıyorum.

• Merhaba arkadaslar, telefonu dun a101den siparis ettim, kilif ve ekran koruyucu cam onerisi olan var mi ? Telefonun caminin dayaniksiz oldugu soyleniyor, bu linktekiyle desteklemek yeterli olur mu ?

https://www.hepsiburada.com/microcase-huawei-honor-play-tam-kaplayan-cerceveli-tempered-ekran-koruyucu-siyah-p-HBV00000GT826?magaza=Elektromaxx

• EMUI 9.1 gelecekmiş Honor Play'e.https://www.huaweicentral.com/heres-the-official-list-of-devices-that-will-get-the-emui-9-1-update/

Diğer sorunları bilmiyorum oyun oynamadığımdan ama telefonun yazılım desteğinden memnun kaldım diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

2800 2200 arası bir miktar tl ile cihaz alıyorsun, 600 tllik telefonda sağlıklı çalışan özellik sizde sorun çıkarıyor ve siz de buna ufak diyorsunuz. Benim diyecek lafım yok.

Alıntıları Göster
    Siz Honor Play kullanıyor musunuz veya daha önce kullandınız mı?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.