Şimdi Ara

Honor Magic Watch 2 kullanan arkadaşlar acil yardımınıza muhtacım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, saati alalı henüz birkaç gün oluyor, kutusunu kendim açtım, gayet güzel paketlenmişti. Fakat şuan ekran ve çerçevenin birleştiği yerde kılcal bir açıklık var gibi geliyor bana. Normal şartlar altında herkesin görebileceği birşey değil. Fakat ben biraz takıntılı ve evhamlı bir adam olduğum için bir şekilde bişey biliyorum. Servis ile irtibata geçtiğimde gönderin kontrol edelim dediler fakat çok sevdiğim ve henüz yepyeni olan saatimi servise göndermek de istemiyorum açıkçası. Sizden ricam kendi saatlerinizde dikkatinizi çeken böyle bir durum oldu mu acaba? Suya dayanıklı olan bu saat ordan biyerde su alırsa sonra kullanıcı hatası derler mi falan diye epey bişey dert ettim. Yardımcı olabilecek arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GökTürk53 -- 10 Ağustos 2020; 21:55:51 >

• bendekınde yok
  • Görmek gerçekten çok zor detaylı bakmak falan gerekiyor kardeşim falan göremedi belki servise göndersem o da görmeyecek ama göndermeyi de düşünmüyorum açıkçası ama olmaması çok iyi tabiki, iyi günlerde kullanın, cevap için teşekkür ederim.
  • Yardımcı olabilecek hiç bir arkadaş yok mi acaba?
  • kimsenin görmeyi beceremediği bir açıklığı nasıl görmeyi becerdiniz hiç anlayamadım, ayrıca buradan su alırsa zaten garanti kapsamına girer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.