Şimdi Ara

Honor kaybolan telefon prototipini geri getirene 5000 Euro teklif ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon üreticileri resmi üretime geçmeden önce farklı prototiplerle cihazlarını test ediyorlar. Firma çalışanlarına verilen bu prototiplerin çalındığı veya kaybolduğu haberlerine daha öncesinde birçok kez denk geldik. Görünen o ki Huawei’nin alt markası Honor da benzeri bir sorun yaşıyor.

Almanya’da kayboldu

Honor Almanya resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderi durumu ortaya çıkardı. Modeli belirtilmeyen bir Honor akıllı telefon prototipinin Almanya’da kaybolduğu belirtiliyor. Cihaz hakkında verilen tek detay etrafında gri koruma kılıfı olduğu. Bulanların de.support@hihonor.com’a ulaşmasını isteyen firma, 5000 Euro para ödülü de vereceğini söyledi.

Honor’ın pazarlama departmanından Moritz Scheidl isimli çalışan Düsseldorf’a ailesini ziyaret etmek için giderken telefon sırt çantasındaymış. Ancak eve geldiğinde telefonu bulamadığını belirtiyor. Yani cihazın çalındığına dair net bir bilgi yok. Çantadan düşmüş olma ihtimali de mevcut.

Ayrıca Bkz.Oppo Reno ile ilk karşılaşma: Göz alıcı tasarım

Prototip tahmin edebileceğiniz gibi Honor’ın tanıtmayı planladığı modellerden birine ait. Haliyle önemi de artıyor. Hatta büyük ihtimalle Honor’ın Mayıs ayında tanıtacağı yeni Honor 20 serisinden bir cihaz olma ihtimali oldukça yüksek. Bunlar Honor 20 Pro, Honor 20 Lite ve Honor 20 isimli modeller. Kaybolan prototip yanlış ellere geçerse cihazın tüm detaylarını tanıtılmadan önce görebiliriz.

• Önce ulan kelimesini sana geri iade ediyorum. İkincisi ben o yaziyi yazarken demek istedigim (honor ve Huawei nın aynı marka olduğunu bilerek) zaten honor yeni birsey üretmiyor huawenin modellerini isim değiştirerek tekrarlıyor diyerek eleştiri getirmeye çalışıyorum. Ha sen ve yazdığın bu saçmalığı beğenenler düşük zeka ile ne anladılar gerçekten bir fikrim yok.
  • Vay be güzel para hele tl vurunca daha güzel oluyor.

• Reklam dır çünkü honor dan yeni birsey gelmez Huawei nın kopyaları dan biridir

• doğru ellere geçerse bence :)

• Kesin bizim içimizden biri yaptı!

Abi versenize adamların telefonunu. Üstündeki honor yazısını silip yerli ve milli telefon yaptık deyip bunu Türkiye'de mi üretmek istiyorsunuz yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borukuzen -- 24 Nisan 2019; 12:2:28 >
  • Pazarlama departmanı pazarlama yapmak için telefonu kaybetmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: koyunsayar

Reklam dır çünkü honor dan yeni birsey gelmez Huawei nın kopyaları dan biridir

Ulan zaten Huawei'in alt markası
  • Sen koskoca honor prototipi 5000 euro ya buldurcan o prototip ile milyonlar kazanıcaksın . O işi o paraya yapan adam. ........

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o prototip elimize geçse teknoloji siteleri inceleme için 5000 eurodan çok daha fazla para verirler bulsam vermem

• Türkiyede o paraya 2 tane ayfon veriyorlar...

• Az para vermiş fazla verseydi ben bulurdum 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Önce ulan kelimesini sana geri iade ediyorum. İkincisi ben o yaziyi yazarken demek istedigim (honor ve Huawei nın aynı marka olduğunu bilerek) zaten honor yeni birsey üretmiyor huawenin modellerini isim değiştirerek tekrarlıyor diyerek eleştiri getirmeye çalışıyorum. Ha sen ve yazdığın bu saçmalığı beğenenler düşük zeka ile ne anladılar gerçekten bir fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de üZülen surat komazlarmı 😁😁😁😁😁

• Bu ne biçim ilandır böyle?

Milleti, Sherlock Holmes falan saniyorlar herhalde!

Hiçbir İpucu yok, bir şey belli değil...Ne bulup da, ne getirecekler?

Reklam gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 24 Nisan 2019; 18:17:55 >
  • Sehven yapıldığı ama öyle olmadığı belli olan bir reklam hareketi daha.

• İnanma seni sevecek. Getiren çalan kişi diyerekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: torabi

quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Önce ulan kelimesini sana geri iade ediyorum. İkincisi ben o yaziyi yazarken demek istedigim (honor ve Huawei nın aynı marka olduğunu bilerek) zaten honor yeni birsey üretmiyor huawenin modellerini isim değiştirerek tekrarlıyor diyerek eleştiri getirmeye çalışıyorum. Ha sen ve yazdığın bu saçmalığı beğenenler düşük zeka ile ne anladılar gerçekten bir fikrim yok.

Alıntıları Göster
    İadeni kabul etmiyorum. Bana laf edeceğini kendine bak demek ki derdini anlatmayacak şekilde yazmışsın ki kimse anlamamış. Benim yorumu artılamışlar.
    Bir de "ulan" doğrudan sana, şahsiyetine değildi.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Yada sende ve seni artılayalanlarda anlama özrü mevcut. Çünkü benim yazdığım çok açık

• "Ben Vahit! Oğlumu bulana veya getirene 100 bin lira veriyorum!"

• Reklam, insan kendi prototip telefonunun imei numarasını bilmez mi? Sanki tablet

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.